Jump to content

Srbija - mečevi uživo


Recommended Posts

2 minutes ago, Klotzen said:

Nije mi jasno što se zakazuju tekme koje se igraju preko pne stvari. Prvo poluvreme je bilo ekstra penzionersko. Sad je malo življe ali ....

Šza znam, treba im jedan meč da se malo adaptiraju, ali da ništa značajnije nećemo videti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stiletto said:

Ove tribine koje snima kamera uglavnom sede mirno. Da li se ove tarabuke čuju sa tribine gde je kamera ili puštaju sa razglasa? 

 

Ja dosta gledam te njihove lige, i do sad još nisam uspeo da provalim odakle tačno dolaze ti zvukovi. Moj best guess je bio da se čuje iz neke od okolnih mošeja

Link to comment
Share on other sites

Tadić, SMS, Gudelj, Živković, Mitrović...? Meni je ovo presporo za Brazil. Jedino da ih malo umrtvimo kako bi dogurali do poluvremena netaknuti, ali ovde ne vidim gotovo nikakvu ambiciju da se napadne protivnik. I otkud sad odjednom Mitrović umesto znatno eksplozivnijeg Vlahovića, koji više učestvuje u igri i ka napred, i ka nazad. Do pre deset dana bila neka priča o štakama, a sad starter. 🤔

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Iskusno sam otkazao gledanje u pabu sa fudbalskim društvom, jer u slučaju poraza, pogotovo ubedljivog poraza, količina hejta i negativne energije, bi bila previše za moj pojam komfora i ugođaja gledanja sporta. Nije to to, pogotovo jer nije meč za prolaz. A i lakše mi je da kod kuće imam upaljena oba tv-a, laptop i pc da bi gledao sve i svašta istovremeno 😁

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...