Jump to content

Grupa C (ARG, MEX, POL, KSA)


1. Ko prolazi dalje?  

40 members have voted

  1. 1. 1. Ko prolazi dalje?



Recommended Posts

Sve te utakmice su bile izjednacene, gde je Martinez branio kao bog. Mogli su sve i da ih izgube.

 

Nema ovde toliko kvaliteta, oni su planirali na Mesijevo ime i cvrstinu da igru, ali nisu dovoljno fizicki mocni, bar ne onoliko koliko su mislili. Cini mi se da Paredes i De Paul nisu 100% fizicki.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Issey said:

Dobar presing Meksika, ne daju gaučosima da igraju... Videćemo koliko dugo će moći da izdrže...

Da, sjajno se krecu linije i odmah jedan od veznjaka blizu Mesija. Potrosnja ogromna pa cemo vidjeti koliko mogu tako. 

 

Ovu Argentinu bi Francuska pocijepala sa 3-4 razlime osim ako De Paul ne polomi Mbappea

Link to comment
Share on other sites

Najveci problem Argentine ovde je sto Meksikanci mogu da stoje usko bez problema. Bekovi ocigledno imaju sada nalog da idu vise i agresivnije, ali to im nista nece doneti jer nemaju kome da centriraju.

 

Mesi ima striktnog markera, on se klasicno spusta kroz linije kako bi sam to probio i onda iz sredine da imaju u poslednjoj trecini cetiri ili pet igraca gde Mesi navlaci 2-3 na sebe. Di Marija pokusava isto, ali je propao kao zeton.

 

De Paul i Rodrigez pokusavaju direktnim pasovima kroz linije i sredinu, ali ne znaju.

 

Defanzivno se ovo prelako resava, ako ih ne usere neki gol ili ako nesto ne promene, nece ga dati do prekosutra.

 

Edited by McLeod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Issey said:

Plus su prespori... Svaki prijem ima 3-4 dodira, a sledeći pas ide brzinom puža. Tako su igrali i protiv SA. Prelako je to braniti... Mi Brazil nismo mogli pogledom da ispratimo...

 

Ma da bre, prica "strucnjak" Bogdanovic kako ce Argentina pokazati snagu, a mi smo Brazilu previse dali da se razmase.

 

Oni ne igraju u istoj brzini bukvalno. Francuska jedino donekle prati taj ritam i direktnost, ovo sto Argentina igra je troduplo sporije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Issey said:

Plus su prespori... Svaki prijem ima 3-4 dodira, a sledeći pas ide brzinom puža. Tako su igrali i protiv SA. Prelako je to braniti... Mi Brazil nismo mogli pogledom da ispratimo...

Zato sto kod Brazilaca jedino Nejmar carini loptu, ostali se brzo oslobadjaju i krecu se fenomenalno bez lopte. Casemiro i Paqueta igraju na prvu

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Zato sto kod Brazilaca jedino Nejmar carini loptu, ostali se brzo oslobadjaju i krecu se fenomenalno bez lopte. Casemiro i Paqueta igraju na prvu

 

On nece igrati protiv Svajcarske izgleda, ako daju rano gol to bi mogao da bude potop. Pa ce valjda i ukapirati da ne treba da mu daju toliku slobodu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

 

On nece igrati protiv Svajcarske izgleda, ako daju rano gol to bi mogao da bude potop. Pa ce valjda i ukapirati da ne treba da mu daju toliku slobodu.

Valjda propusta preostala 2 duela. Svakako da ce biti mnogo pokretniji i opasniji bez njega. Imaju brzinaca koliko oces

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tragedija od igraca, ne moze on ovo da igra, moze samo da trci i da daje pas prvom do sebe.

 

Prvo sto je potpuno retardirano ovde je da ti igras sa dva anchormana na sredini. Za koji ce ti moj? Pogotovo sad kad se zna da ces da imas 70% poseda i da ce Meksiko da se brani.

 

Satro siris nesto sa bekovima, nemas kome da centriras. Smejurija.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...