Jump to content

Grupa C (ARG, MEX, POL, KSA)


1. Ko prolazi dalje?  

40 members have voted

  1. 1. 1. Ko prolazi dalje?



Recommended Posts

40 minutes ago, Chaos Is Me said:

Argentina bukvalno dve dijametralne suprotnosti u fudbalu i basketu - u fudbalu uvek u nekim oblacima, misle da su bolji nego što jesu, frizurice, tetovažice, laganica fazon; u basketu preoru parket, sami keširaju dresove i pripreme, igraju povređeni ako treba. 

 

Tacno. Juce bas razmisljam, mi samo mozemo da sanjamo da imamo plejmejkere Laprovitolu, Kampaca i Vildozu. Jezivo.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, McLeod said:

Jeste Spanija pukla od Svajcarske pa osvojila, to je neuporedivo sa ovim. Sa ovim su tesko uporedivi i Senegal i Kostarika, SA je jos nivo nize

 

nemam pojam o čemu pričate (osim što sam shvatio da je poraz argentine), samo bih dodao da je neretko repka italije ili argentine gubila i igrala nerešeno prve tekme pa zatim igrala finale na kraju u najmanju ruku.

 

inače, pojma nemam šta radi iko u fuci ovih dana, samo se javljam sa istorijskim podacima 😐

..........

btw, lepo igra tunis, svidža mi se na temu ultra underdoga

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Pogledao sam malopre jos jednom saudijske golove.

Kod prvog gola je bila situacija 2 na 4. Dva Saudijca u napadu su im dala gol. A kiksao je Otamendi,a ne Romero za koga mi se prvo ucinilo. Bio je najblizi lopti, oklevao i te dve, tri sekunde su bile dovoljne da je Saudijac uzme, udje u sesnaesterac i matira Martineza.
Argentinci u nokdaunu, jos ne znaju sta ih je snaslo, ubrzo dozivljavaju nokaut. I kod drugog gola amaterska reakcije cele odbrane. Taljafiko lako dopusta centarstut, lopta prelece sve i dolazi na desno krilo. Tamo Saudijac prima loptu okruzen cetvoricom Argentinaca. Niko da mu udje u blok; kao da nisu verovali da ce da opali po golu. Oba suta su bila izuzetno precizna, mislim da Martinez nije kriv ni za jedan gol.

Inace,po komentarima vecine forumasa bih rekao da je malo ko gledao Argentince pod Skalonijem. Oni u slicnoj formaciji i sa slicnom taktikom igraju sve vreme. Mislim da su potcenili Saudijce, da su ocekivali da se ovi sklone. To na Mundijalima obicno ovako zavrsi,mada je ovo prvorazredna senzacija. Pa, S.Arabija je proslo prvenstvo otvorila 0-5 porazom od Rusije.

Morace da se cupaju protiv dve jace reprezentacije i bice im vrlo nezgodno.
 

Edited by Drug Crni
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gledan van, ludilo 1 said:

Tanko ovo za sada. Ne bi me iznenadilo da nijedna od ove dvije reprezentacije ne prođe grupu.

Meksiko nikad slabiji po ovome za sada što gledam.

Baš mi je to palo na pamet. Jako loša utakmica za sada.

Kralj S. Arabije proglasio državni praznik zbog pobede nad Argentinom 😁

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...