Jump to content

Kladionica - mundijalska edicija


Recommended Posts

6 hours ago, Ding Hao said:

pogotovo što sam dobio gomilu bonusa za klađenje kao dodatnu nagradu za onu majstoriju od pre neki dan. 

Ja pre metar dana naplatio onaj moj pogodak..od 130k..nisam primetio nikakve "bonuse za kladjenje" da sam dobio/osvojio..moze neko pojasnjenje?

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Klotzen said:

Klasičan navijač Brazila 🙂

 

 

:lol_2:

Haha,dobra..pazi..nikad ne mesam navijacke strasti/emocije sa kladjenjem. Nikad. Moja procena je bila da ce Argentina imati vece sanse,cak i u medjusobnom susretu. Plus, kvota mi je bila bolja..a za Brazil navijam od vajkada..nista nisam preterao..
Sve je otvoreno..ni najmanje me ne bi iznenadio plasman Hrvata u finale,pa ni titula za njih. Argentinu jede emocija..zato su toliko nestabilni. Hrvati su 100% fokusirani na igru.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Drug Crni said:

Bravo i sa moje strane.

I treci specijal koji sam vezao za Holandiju sam naplatio: Gakpo najbolji strelac Holandije kvota 13. :kece:

Ostala mi jos tri u zivotu: Argentina osvaja, Mesi najbolji strelac i Mesi MVP

 

Prvi i treći su ti povezani. Ako Arg osvoji, Mesi je MVP, ako ne osvoji nije. Za drugu teško pored Mbapea, jedino da večeras Francuska ispadne, onda rastu šanse.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Paaa...ne mora biti..u Brazilu 2014-te su izgubili finale,a Leo bio proglasen igracem turnira..za pocetak bi bilo lepo da udju u finale.
Sto se strelca tice - tu se vec potpuno slazem. Da je zabio penal protiv Poljske imao bi 5..ni onda ne bi bio "siguran"..ovako je Kilyan u prednosti ipak.

Link to comment
Share on other sites

Moj "dzekpot" na ovom Mundijalu je nesto skromniji od ovog..ali dodje mi i "pokrivanje" i Argentina na kraju osvojila..plus Mesi MVP..za naj-strelca ga preshishao Mbappe za onaj gol u 117'..nema veze..prezadovoljan sam..bice da se necim finim pocastim za praznike..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...