Jump to content

Grupa D (FRA, AUS, DEN, TUN)


Ko prolazi dalje?  

32 members have voted

  1. 1. Ko prolazi dalje?

    • Francuska
      31
    • Australija
      4
    • Danska
      28
    • Tunis
      2
  2. 2. Za koga cete navijati u grupi?

    • Francuska
      6
    • Australija
      3
    • Danska
      20
    • Tunis
      3


Recommended Posts

Pa ovi sad igraju bolje nego inače jer žele da se dokažu da mogu i bez onih najboljih. No videćemo kako će to da funkcioniše protiv ovih drugih.

 

Zatvoiše Mbapea a sa druge strane promaja na kvadrat.

 

 

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

Lucas je neverovatno malerozan fudbaler. Nazalost,moram konstatovati i prilicno staklen. Zelim mu brz i uspesan oporavak,ali moram napisati da je Francuska prodisala kad je umesto njega usao Theo,brat mu.
Lucas je nesto bolji defanzivac,ali ga zato Theo jedno tri puta shije u igri prema napred.

Link to comment
Share on other sites

@Drug Crni

 

Sa zakašnjenjem sam pročitao tvoje otvaranje ove grupe. Odlično si to odradio kao i uvijek, ali imam jednu zamjerku. Zaboravio si u selekciji Tunisa da pomeneš Vabija Kazrija. On je najbolji i najpoznatiji igrač te selekcije u proteklih desetak godina - upisao je 71 nastup i dao 24 gola. Klupska karijera mu je isto dobra, odigrao je u Francuskoj 12-13 sezona (Bastia, Bordo, Ren, Sent Etjen, Monpelje). U Sent Etjenu je ostavio vjerovatno najveći trag, ali je napustio klub ovog ljeta i potpisao za Monpelje. Propustio je prvu utakmicu protiv Danske, mislim da ima neku povredu, ali svakako je i dalje prva zvijezda svoje ekipe.

Link to comment
Share on other sites

Rekoh ja ne treba zaključivati na osnovu prvog kola, tu većina timova igra u grču. Čak i da Tunis preokrene AUS je opet ostavila znatno bolji utisak.

 

Nažalost ovo će sada da bude mučenje za gledanje jer Tunis je očajan u napadu. Bolje da je bilo obrnuto.

Link to comment
Share on other sites

Nisam pažljivo pratio, sad tek vidim čitavu akciju za gol, sjajno! Imao je Tunis par dobrih šansi pred kraj poluvremena ali zasluženo vode Socceroosi, prvi put vode na poluvremenu u 18.-oj svojoj tekmi na SP-ima.

 

Edit: lošije drugo poluvrijeme, kaže komentator da australski izbornik nije zvao svog zeta na prvenstvo, zanimljivo 😁

Edited by gledan van, ludilo 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...