Jump to content

Srbija u Kataru


Recommended Posts

Jeste spor Gudelj za tu poziciju, ali to se zapravo cesto radi danas. Recimo Arsenal to radi sa Dzakom nekad kad se spusti na LWB. Iako mi se to ne svidja. Ovo bi samo bio obrnuti proces, koji bi mozda stabilizovao sredinu. Ne znam, ali nismo ni probali. Sve je bolje od 30 metara izmedju Zivkovica i Milenkovica. Nadam se da je taj eksperiment Zivkovic gotov.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

2 hours ago, Darko said:

Meni su baš bili čudni komentari kako bismo bolje igrali bez njega itd. Desetka kakvu nismo imali dugo vremena, koliko je on golova i šansi namestio, sećanje je baš kratko. Jedan od razloga zašto je Mitrović naš najbolji strelac je Tadić. 

 

Mozda nije najbolji svih vremena , ali u ovoj generaciji sasvim sigurno je pokazao mnogo vise od ostalih. Mozda Sergej.😄

Tadic i Kostic su bili najbolji u ovoj ekipi, Mitrovic i Vanja pristojni, ostali za klupu Dubocice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Zvezdinho said:

 

Pa to je definitivno jasno...Druga je stvar sto bih ja vrlo rado na celu tima video Paunovica. Ipak, Piksi je izborio A grupu LN, dobio grupu za kvalifikacije za EURO, prirodno je da on nastavi sa ovim timom. Ocekujem napredak.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Lose smo izgledali na prvenstvu, mnogo losije od ocekivanog, ali ako uporedimo sa nekim prethodnim ucescima, ovo nam je neka zlatna sredina i realnost.

 

E sad, bio je onaj podatak da smo bili jedina ekipa bez psihologa.

 

Imam zaista utisak da nam je sistem rada prepotopski, i da jedina razlika i rezultat koji dolazi (sad je bio kratkog daha) dodje iz neke inspiracije, autoriteta i vica koji i ne moze trajati duze. Piksi je veliko ime i ulio je odredjeno strahopostovanje i disciplinu igracima. Ali taj "smekerski" pristup ne moze trajati doveka. A kada se okrnji, jako tesko se vraca ta aura.

 

Zato ce mu sada biti veoma tesko ako ostane, ali treba videti da li ima ideje ili ce dalje ici glavom o zid.

 

Modernizacija i dodatno prilagodjavanje, onaj njegov B, C, D, E i F plan koji je pominjao protiv Brazila, pa do kraja prvenstva ne videsmo ni plan A, pa da se malo vise prica na terenu, a ne na konferencijama.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Postoje razlozi zasto Piksi treba da ostane selektor, ali evo na konferenciji upravo cujemo i razloge zasto ne treba da ostane. Covek je sve opravdao povredama i nespremnim igracima. Samokritika ne postoji. Izgledali smo kao amateri u pojedinim trenucima, delovalo je kao da protivnici mogu da nam daju gol kad god pozele, ali trener to ocigledno nije tako video. I uopste mi ne izgleda kao da su ovo samo izjave za javnost, nego Piksi zaista kao da 100% veruje u to da su nam povrede bile jedini problem na prvenstvu. Na stranu sto prica o nespremnim igracima tesko pije vodu, ajde da je prihvatimo, ali onda dolazimo do jos gore situacije gde nas selektor koristi nespremne i ispovredjivane igrace i na taj nacin bezi od bilo kakve odgovornosti za (eventualni) neuspeh. Da postoji trunka samokritike barem bi spomenuo da je mozda mogao da proba sa spremnim i zdravim igracima, ali nista od toga. Bas katastrofalan pristup.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cela konferencija i sve ovo sto prica Piksi mnogo stvari ne objasnjava, prosto komunikacija nije cista i otvorena. Da se izrazim grublje, price za malu decu. Ne znam zasto je uopste i sazvana konferencija ako se nista novo i konkretno ne kaze. Potezu se opet neke price koje sam se nadao da vise necemo, ili bar ne moramo uvek da slusamo, ne znam da li bi ijedna ozbiljna fudbalska zemlja i selektor na konferenciji pominjali mesanje u izbor igraca.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Nalupetao se za sve pare...

 

"I da smo prošli grupu, ništa dalje ne bismo napravili"

 

"Dali smo 6 golova, malo li je"

 

"Da smo bili svi u stroju, prošli bismo grupu i to ne 100% nego 1000%"

 

"Da se igra 65 minuta bili bismo prvi"

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...