Jump to content

Srbija u Kataru


Recommended Posts

^^^

 

Zato sto je jedan od retkih koji ostavi krvava kolena, ima muda i u konkurenciji uzasnih partija drugih stopera iz naseg tima, najmanje je razocarao, iako se slazem da ni on nije odusevio.
I te situacije kada povuce loptu, iako deluju hazarderski, su bila medju retkim slucajevima kada smo po zemlji uspevali da osvojimo teren i dodjemo blizu 16erca. Nebrojano mnogo puta veceras sam video nase igrace sredine terena, da kada imaju prostor ispred sebe, udele (valda alibi) pas najblizem do sebe, ili se bunari na Mitra. Nema ko drugi da nabije brojku izgubljenih lopti xD

 

To se uci u osnovnoj skoli - kad stoper povuce loptu napred, zadnji vezni se spusta na njegovo mesto za slucaj da taj rizicni poduhvat podje po zlu. Bar su tako mene ucili na treninzima.

Edited by RatzenStadt
Link to comment
Share on other sites

Da se nadovezem, sto se ostalih tice.

 

Milenkovic mi je drugo najvece razocarenje, jer je uspeo da deluje gore od Veljkovica i to prilicno. Pavlovic nije odigrao nista epohalno, ali je bio ubedljivo najbolji nas defanzivac, iako su danas preko njega isto padali golovi ko kisa. No, on ima i srce i muda, plus je talentovan i sigurno ce biti igrac.

 

Lukic je bas slab bio, ali imao je i nezahvalnu ulogu. Sto se Zivkovica tice, blizi sam Mc timu, jer po mom misljenju decko ne donosi nista defanzivno, al bukvalno nista. Mislim da je to vise ona mantra da je Radonjic neodgovoran igrac, pa je automatski ovaj kao pouzdaniji, ali nama je bas falilo brzine, i mnogo bi smislenije bilo da su Kostic i Radonjic ti vingeri, pa sve i da se krene sa Lukicem i Gudeljom da ih krpe i jednim spicem. Obojica su doduse bolji od Maksimovica. Nisam ni za Lazovica pre Zivkovica, usao je protiv Brazila i samo doneo plasljivost timu, tako da, neka hvala. 

 

Sto se Vanje tice, dobar golman, al ne previse inteligentan. Odlicno je branio, ali je i kod vecine golova stajao ili lose postavljen ili nije uradio najpametniju stvar koju je mogao u datom momentu. Mada svakako je bolji od Rajkovica. 

 

Apropo nosilaca, po meni je nas najkonkretniji igrac bivao Kostic iako je odigrao relativno slab turnir. Medjutim, jedini je brz, jedini koji kad uzme loptu konkretno nesto uradi, prezahvalan igrac. Tadic je bio tu i tamo, ali i njemu je glupo sta zamerati, jer je jedini otprilike inteligentan igrac kog imamo u ekipi. Mitrovic ocajan prve dve, danas je dao svakacast gol, ali i on jebiga, isporucuje uvek, toliko da je pitanje dal bi Vlahovic umesto njega vise doneo, iako je decko jedan od najboljih spiceva u Evropi. Ipak, Mitrovic kad igra za repstaciju postaje Sirer bukvalno. Zato Sergej bas 0, jedan dobar minut nije imao. 

 

I da, Jovica u zivotu ne bih ubacio u utakmici gde jurim ikakav rezultat, zapravo ga ne bih u zivotu doveo u bilo koju ekipu, ni u Zvezdu sutra. Decko toliko ne voli fudbal da je steta sto od njega zaradjuje takve pare. Tacno kad sam video da on ulazi, znao sam da je to to. On u zivotu nije isporucio kad se od njega ista vise ocekivalo od napucavanja statistike na nebitnim tekmama. 

 

Od Ilica malog treba praviti startera, ima i on kvalitet, herc, slicna prica kao i Pavlovic. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, berti said:

Pa dobro, ako mislis da reakcija na ponasanje tih kretena treba da bude takva da ih mi zagrlimo i da ljubavlju odgovorimo, onda ok. Hrvati onomad slave uz ustasku pesmu Tompsona...Ma ne, mi smo najgori. Bas bih voleo da vas vidim na terenu i kako bi se ponasali da vam neko na nacionalnoj osnovi opsuje roditelje... Zagrlili biste ga svi, izljubili se sa njim...

Ja bih se npr potrudio da ga ponizim na terenu, pretrcao bih 5x vise od njega, gurnuo bi mu kroz noge, sprecio ga da da gol. Ne bih se tukao 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Više me razočaralo da ponovo padnemo na neke provokacije nego sam meč. Od starta sam znaop da je grupa teška, ali takođe svi smo znali šta meč sa Švajcarcima može da donese. Kapiram da su prsli što su ih opet nadigrali ali brate mili dal ćemo ikada naučiti nešto iz nekih grešaka ili ćemo samo kukati kako nas niko ne razume. Izgleda da nam to specijalnost. 

Što se tiče same utakmice, realno bolji su. Mi smo katastrofalno fizički dođšli pripremljeni za ovaj turnir. Izgleda da su više vremena provodili snimajući razne spotove nego na treninzima :lol_2:

 

Da se ljutim previše ne mogu, malo razočaran jesam, ali ne puno jer u principu jeste ovo naš maksimum. Nije ovo grupa za kvalifikacije nego je SP jbg. Mora bolje i to je to. Ako ništa drugo da se ore teren 90+ minuta. Mi smo padali i pre, sećamo se Slovenije u gostima, Azerbejdžana čak, Švedske u gostima, Irske u gostima. Nego što oni nisu bili toliko dobri da iskoriste to na pravi način, a ni takmičenje nije isto. 

 

Ne mogu da se otmem utisku da smo sami sebi nabili nekakav pritisak bez ikakve potrebe i da su igrači pukli pod njim posle fudbalskog časa Brazila. Stvarno smešno majke mi. 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam naše fudbalere generalno ali imam oči da vidim koliko je Živković kasnio svaki put da pokrije svog igrača. Naši igraju "čoveka" odbranu (kako god da se zove u fudbalu 😄 ) i svi stoje pored svog igrača, samo gospodin Živković stoji 20m udaljen i odmah pravi rupu u prostoru što odmah Švajcarska iskoristi i ostali krenu da se krpe a ne umeju i eto šanse. 

 

Link to comment
Share on other sites

Ukratko: Svajcarska bila bolja i zasluzeno su pobedili. Grehota bi bila da smo kojim slucajem izjednacili a oni ispali zbog pobede Kameruna nad Brazilom (i to je malo cudna utakmica i rezultat!?!?).

Ostaju pripreme za evropsko prvenstvo, ako izvuku neke lekcije iz ovog debakla. Pozitivna strana je sto odavno nismo dali pet golova na svetskom prvenstvu. Piksi? Da se ja pitam trebao bi da ostane, jer  za uspeh su potrebni kontinuitet i stabilnost. 

P.S. Nagradno pitanje je  sta ce reci predsednik Vucic u vezi Piksija, da li ostaje ili odlazi? Imam utisak da postuje Piksija, da mu je ovaj miljenik?

Link to comment
Share on other sites

Milenkovic se raspadao i ove sezone u Fiorentini, kao i prolecnu polusezonu prosle sezone. Pratio sam ih zbog kladionice. Stalno je imao ovako glupe greske i generalno meni je skroz nesiguran stoper. Samo u nasoj javnosti je on novi Nemanja Vidic i otimaju se Juventus i Mancester za njega svaki prelazni rok.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Devil In My Pants said:

Meni Zivkovic bio jddan od boljih tj najbolji. Bio je opasan kad primi loptu. Ovi u sredini su bili ocaj pa i Tadic, SMS, Lukic, Gudelj, Maksimovic..

 

Pa taj Pavlovic je bolje probijao od nase sredine. Za njihovu defanzivu da ne pisem..

Jbg nama je sinoc "glavni veznjak" bio Pavlovic??!???! Tadic je odigrao dobro, ali mahom po krilu. Losa odbrana, ali  nismo imali ni sredinu. Ono sto smo malo drzali loptu u nogama je bilo igranje "piljke" ja tebi-ti meni. Ja sam se oladio vec kod drugog gola Svajcaraca. Tada je bilo ocigedno da nam ni pet golova nece biti dovoljno za prolaz. Da su dali i 5 komada, do kraja bi bilo 5:5 ili 6:5 za Svajcersku, eto takav sam dojam stekao sinoc!!!

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, BattleBender said:


@uiniovo sto si video do nase reprezentacije je fudbal od pre 94/95 (nekakav nazovi threshold), Svajcarska je to posle toga.
Kad kod nas ljudi shvate da sada u nekakvom paralelnom univerzumu stavis onu Zvezdu,koja je bila prvak Evrope, da igra protiv danasnjeg Brajtona i da bi u tom hipotetickom mecu izgubila 6-2, 8-3, onda cemo i da postanemo nesto.

___________________________

Ovo prvenstvo me dodatno uverilo da nas fudbal moze da se digne na visi nivo samo ako 20 godina se nijedan nas bivsi fudbaler ne bavi njime. Mogu da postavljaju cunjeve i da sutiraju loptu u trampolinu kako bi zagrejali golmana. I toliko, ne vise od toga. 
 

 

ne mora sve da se stavlja u tu modlu koju si smislio [pre i posle 94-5];

 

mi smo jednostavno uzasno losi defanzivno i to je otprilike to.

gledao sam i urugvaj-gana, prilicno bezveze fudbal u smislu dinamike i neke kontekstualne inteligencije, koju ti vezujes za fudbalski modernizam ( :

 

hrvatska - belgija, takodje underwhelming u svakom smislu, izuzev povremeno dobrih poteza pojedinaca.

eto i to je po tim nekim merilima, bila "igra pre 94e", samo sa supljim odbranama, koje se u tom retrogradnom fudbalu nisu dozvoljavale.

 

fuca je pre svega dobar ili los, pa tek ako je dobar, moze da se diskutuje o tome da je ovaj savremeni superiorniji, sto valjda niko ni ne spori.

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Kooineeperk said:

Piksi po ovome sto prica na konferenciji nema nameru da ode. I mislim da treba da ostane. Realno, stvarno je uzeo repku kad je bila bas down, ne znam da li bi je neko drugi uzeo. Podigao nas je. Nije savrsen (jer da jeste vodio bi neki od vodecih timova iz lige petice), ali ne vidim bas nekog boljeg, nekog ko bi imao dovoljno autoriteta da vodi nase zvezdice. Mislim da nam treba kontinuitet. 

Marko Nikolic i Vladan Milojevic su treneri koji potencijalno imaju i autoritet i znanje potrebno da vode reprezentaciju. Znaju da igraju na rezultat sto je i najbitnije na ovakvim turnirima. Lepo je sto je Piksi probao da igra leprsav fudbal, ali to ne sme da se radi po cenu rezultata. Dva navedena trenera ne bi primila 8 golova u grupi sve da smo u njoj sa Brazilcima, Englezima i Francuzima. Zato sto su ozbiljni treneri kojima tim dobro stoji na terenu, nema razmaka od 30 metara izmedju svake linije i rupetine na sredini. Pre svega su ozbiljni ljudi koji ce da pricaju na terenu, a ne po konferencijama. 

 

Ne kazem da Piksija treba menjati, samo govorim da ima ko da bude selektor. Ako je spreman da poradi na sebi i ovoj ekipi onda moze da ostane i proba da nas plasira na EP. Ali cisto sumnjam da ce se ici tim putem i verujem da ce vec na prvoj sledecoj utakmici da izvede isti sastav sa istom taktikom jer mi deluje kao jos jedan u nizu tvrdoglavih i sujetnih trenera koji ce da forsira neke svoje zamisli do beskonacnosti jer ipak je on trener i zna najbolje a svi ostali su manje bitni.

 

Ono gde me je Piksi najvise razocarao je nemogucnost i nespremnost da izvrsi neku bitniju promenu u sastavu. Ajde da utakmicmu sa Brazilom razumemo, ali posle Kameruna je bilo jasno da neki igraci ili ne zasluzuju ili jednostavno ne umeju da odigraju dobro na odredjenoj poziciji, ali selektor nista ne menja. Dozvolio je da se SMS vuce kao baba na terenu sa ukupno dva dobra poteza u tri utakmice. Zivkovic je busan u odbrani i to svi vide, decko nema brzinu da igra na toj poziciji, dzabe sto je hitar u mestu kada na duze staze ne moze da isprati nijednog protivnickog beka. Super je sto ima talenat i moze u napadu nesto dobro da uradi, ali ako nam takav profil igraca igra na toj poziciji onda ne treba da se cudimo sto nam protivnici stvaraju toliko sansi. Milenkovic je briljirao sa amaterskim greskama. I sva trojica su se nasla u odlucujucem mecu na terenu i odigrali su identicno kao ostale dve utakmice. Jedini igraci koji imaju kredit i koji su zasluzili zacementirano mesto u 11 su Tadic i Mitrovic, ajde i Kostic jer je konkurencija nikakva na toj poziciji. Svi ostali su nedokazani na reprezentativnom nivou, samo su na trenutke imali bljeskove, ali nedovoljno da bi imali zagarantovano mesto u timu. 

 

I podsetio bih samo da se Piksi olako odrekao Milivojevica pod izgovor kako zeli umetnike sa loptom na sredini, a od ovih umetnika koji su mu igrali ne zna se koji je vise puta loptu vratio stoperima i golmanima. Doprinos u napadu 0. Milivojevic je za njih sve zajedno Pikaso. Odreci se igraca koji gde god je igrao (a igrao je u dobrim klubovima) je bio kapiten je totalna budalstina. Da ne pricamo o mogucnosti da takvog igraca probas mozda i kao stopera jer to nije nesto sto treneri sirom sveta ne pokusavaju pogotovo ako igraju sa 3 nazad, a imajuci u vidu nas jadan izbor na toj poziciji to definitivno treba da se uzme u razmatranje. 

Edited by СтелаРоса
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sva sportska desavanja da saberes, sve kosarke, zimske i letnje olimpijade, formule, Vimbldone i ostale Garose, Planice i novogodisnje turneje, sav rukomet, odbojka, vaterpolo, nhl, nfl... Sve to nije ni delic spektakla koji donosi fudbal, narocito svetsko prvenstvo. Gledaju ga bogatasi, sirotinja u favalama, arapskim vukojebinama... Svetskog prvaka u fudbalu svi znaju, ko jos zna prvaka u odbojci 1986.
Nema tu srbovanja, fudbalska manija svuda dize taj nacionalni naboj. Svi su napaljeni, zastave svuda, himnu svi pevaju.
Sad, ako je tebi drago sto nas izbacuju dokazane dzukele kao sto su Dzaka i Saciri koji psuju majku nasim igracima, ako ti je drago da nas izbacuju oni kojima cestita pseto Kurti, onda ok.
 
Letnje olimpijske igre su veći događaj od bilo čega drugog pa i sp u fudbalu.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, shonke said:

Letnje olimpijske igre su veći događaj od bilo čega drugog pa i sp u fudbalu.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk
 

Jesu ali samo tih mesec dana koliko traju. Između 2 Olimijade niko ne priča o njima dok o fudbalu, onom reprezentativnom se priča non-stop jer se igraju kvalifikacije plus smo dobili Ligu nacija pa neki fudbaleri igraju češće za svoju zemlju negoli u svom klubu.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, MilošVB said:

@BattleBender

 

Slazem se sa tobom da precenjujemo nasu repku, ali Vlahovic jeste taj vrhunski kvalitet.

U ovom momentu mozemo da pricamo da je vrhunski materijal da bude igracina. I imao je formu koja tako deluje.
Ajde da vidimo kako ce da reaguje na neki pad forme, na neku blazu povredu, na 80-mili pritisak.
U ovom momentu, to je igrac koji u svakom trenutku moze da pokaze da je potencijal za ozbiljnu svetsku klasu. Ali u ovom trenutku on nije jos igrac za kojeg znas da ce stalno da bude neko ko pospesuje igru u svakom trenutku.

9 hours ago, McLeod said:

Ovako. Prva stvar, nisam iznenadjen, mada moram priznati da sam se ponadao na 2-1, brzo me je to proslo, ocekivano 😄

 

Ono sto je bitno - meni se licno svidja ideja sa kojom mi igramo. Ideja je da necemo batadjorizam, necemo da sedimo golmanu u krilu, necemo da ginemo bez ispaljenog metka. Mi smo dali najvise golova u grupi i dali smo najvise golova od svih ekipa koje su ispale sa prvenstva. To nesto znaci.

 

E sad, takodje smo primili i najvise od svih posle Kostarike. Ono sto je jos gore - vecina golova koje smo primili su potpuno amaterski.

 

Treci gol Svajcarske na malom fudbalu je sut u dupe i mars napolje na sred termina i da znas da te necemo vise nikad zvati. Znaci da potpisemo sada da do kraja na prvenstvu nece biti gola koji krece sa sredine lob loptom pravolinijski na napadaca. Cak i ne moramo da ukljucujemo da napadac posle te tragikomicno spore lopte igra petom na 8 metara od gola i daje loptu kolegi za gol.

 

A takodje mozemo i pricati kada ce Svajcarska dati tri gola sledeci put. Kontam ako padnu u grupu sa 6 za EURO, eventualno ce ih dati Gibraltaru, ako padnu sa 5, tesko. Znaci od ove ekipe primiti tri gola je zaista uspeh.

 

Ono sto je glavna stvar i glavni fejl na ovom prvenstvu je imenom i prezimenom Andrija Zivkovic. Decko je dobio startnih 11 na osnovu toga sto je satro angazovaniji u odbrani od Radonjica i opasniji u napadu od Mladenovica. Danas je u prvom poluvremenu izmedju njega u stopera bilo 25+ metara prostora. Ja ne mogu da zamislim da se Piksi tu svesno kockao, ako jeste, lik treba da ide da prica o fudbalu sa likovima ispred zadruge, ja odbijam da poverujem da smo mi to svesno zrtvovali, a ako je nesvesno, onda ne znam sta smo mislili, da ce posle dva ista puta treci put biti bolje? I u tom slucaju smo retardi.

 

Znaci nama je bukvalno 90% opasnih napada isli preko te strane. Pavlovic decko je poginuo da pokrpi sve. Lukic je takodje krpio nekoliko puta. Zivkovic kao cunj na svakom golu. Nedopustivo.

 

Milenkovic je mozda najvece razocarenje. Kriv je direktno za 4 gola koja smo primili, a takodje ni van toga nije imponovao prisustvom, i tako je, kao igrac sa najvecim autoritetom i kvalitetom, uticao na potop nase odbrane. Veljkovic je isto bio tragican, ali od njega je bilo i najmanje ocekivanja.

 

Da se vratim na pocetak - meni se svidja ova formacija i ideja. Ali ako cemo da je igramo, mi moramo da trcimo ako ne vise, a onda pametnije. Mi imamo krater izmedju linija. I to dupli. Prvi nastaje kada puca prva linija gde su Mitar, Sergej i Tadic, danas i Vlahovic, a onda su centralni vezni na brisanom prostoru od oko 80 metara kvadratnih, bez preterivanja. Dva igraca to pokrivaju. To se raspadne jednim, pravolinijskim pasom, koji poluamateri salju bez problema. To je nedopustivo. Posle toga mi uvek imamo da se branimo 4 na 4 ili 5 na 5 u najboljem slucaju, gde je bar jedan igrac u tih prividnih 5 na 5 lose postavljen, zjapeca rupa, i onda to postaje 3 na 2. Takvih smo situacija imali 8 i slovima OSAM. Brojao sam. Primili smo, zapravo, premalo golova za takve postavke.

 

Ja ne mogu da pojmim kako je to moguce i kako se stvaraju takve rupe koje su i potpunim analfabetama vidljive.

 

Sto se tice napada, mi smo dali dva gola na ogroman individualni kvalitet napadaca. Ono su polusanse, da se ne lazemo. Ne znam koliko najboljih, sam creme de la creme napadaca danas bi dala onaj prvi gol glavom, a i drugi, kao sa PESa, kad bezis od stoper i sutiras na kontrastranu, neverovatna su oba gola. To dodatno maskira ovaj rezultat.

 

Ocigledno je da nam napadacki orjentisani igraci nisu bili spremni, zamene nemamo tako je kako je, ali i pored toga smo morali da povezemo linije da ne zjape ti krateri koje bi svaka krstena ekipa iskoristila.

bold 1 - 100% tacno
bold 2 - tacno ali ne u toj meri.
Da se razumemo, nisam verovao u Zivkovica pre prvenstva, i mislim da je sinoc odigrao skandalozno (izuzev stative) ali da je on glavni i najveci fejl...
Jbg bas.
Glavna 3 fejla mora da bude:
1. ono vezano za bold 1, smehotresna cela timska odbrana
2. fizicka nepripremljenost tima, po pravilu...
3. takticka naivnost Piksija

...
onda moze da se prica o ostalim stvarima, ali ako pominjes igrace vec, na prvom mestu mora da bude Milenkovic. Ovo sto je Milenkovic odigrao je na nivou Milana Dudica i Krstajica na onom prvenstvu kad su nam uvaljivali zilion komada.
Usrao je lik maltene 4 gola, van toga nista nije radio, znaci nije ono "napravio kikseve, ali ok bio van tih kikseva". Znao je da unese nervozu i da prigovara igracima, pokusavajuci da pravda svoju nesigurnost.
Da budemo realni, kao stetne smo najurivali iz repke mnoge koji su odigrali manje katasrofalno od njega neka prvenstva. On je odigrao gore nego bilo koji igrac sa prethodnog prvenstva, ili Radomir Antic prvenstva.
Moze tamo da se stavi u isti kos sa onom nesrecnom Sestko repstacijom.

 

Edited by BattleBender
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja bas jedva cekam kvalifikacije za EP, onda to EP i A grupu Lige nacija. Ovaj tim moze jos da raste, vecina igraca je tek na pocetku reprezentativnog puta. Poruka: vise rada, manje lozenja, pa na nekom od tri naredna prvenstva (2xEP+SP) mozda prodjemo grupu ili stagod.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, BattleBender said:

U ovom momentu mozemo da pricamo da je vrhunski materijal da bude igracina. I imao je formu koja tako deluje.
Ajde da vidimo kako ce da reaguje na neki pad forme, na neku blazu povredu, na 80-mili pritisak.
U ovom momentu, to je igrac koji u svakom trenutku moze da pokaze da je potencijal za ozbiljnu svetsku klasu. Ali u ovom trenutku on nije jos igrac za kojeg znas da ce stalno da bude neko ko pospesuje igru u svakom trenutku.

bold 1 - 100% tacno
bold 2 - tacno ali ne u toj meri.
Da se razumemo, nisam verovao u Zivkovica pre prvenstva, i mislim da je sinoc odigrao skandalozno (izuzev stative) ali da je on glavni i najveci fejl...
Jbg bas.
Glavna 3 fejla mora da bude:
1. ono vezano za bold 1, smehotresna cela timska odbrana
2. fizicka nepripremljenost tima, po pravilu...
3. takticka naivnost Piksija

...
onda moze da se prica o ostalim stvarima, ali ako pominjes igrace vec, na prvom mestu mora da bude Milenkovic. Ovo sto je Milenkovic odigrao je na nivou Milana Dudica i Krstajica na onom prvenstvu kad su nam uvaljivali zilion komada.
Usrao je lik maltene 4 gola, van toga nista nije radio, znaci nije ono "napravio kikseve, ali ok bio van tih kikseva". Znao je da unese nervozu i da prigovara igracima, pokusavajuci da pravda svoju nesigurnost.
Da budemo realni, kao stetne smo najurivali iz repke mnoge koji su odigrali manje katasrofalno od njega neka prvenstva. On je odigrao gore nego bilo koji igrac sa prethodnog prvenstva, ili Radomir Antic prvenstva.
Moze tamo da se stavi u isti kos sa onom nesrecnom Sestko repstacijom.

 

Nesrecnog Duska Karleusu su ljudi razapinjali nedeljama zbog onog gola Svajcarske, iako nije jedini kriv za njega. A Milenkovic nam je bar tri puta vise zadao fatality na ovom prvenstvu, sto kazes Milan Dudic prvenstvo. On me je najvise razocarao sto se igraca tice 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...