Jump to content

Srbija u Kataru


Recommended Posts

Ja priznajem da nisam baš video neko silno busanje od starne igrača pred ovo SP eto mozda ne pratim baš sve medije pa sam "koštunica". Utakmicu sa Brazilom treba da analiziraju stručni štab i igrači i da izvuku pouke iz toga. To što "novinari" traže krv je samo njihov problem. Praksa je da uvek druga dva igrača dolaze na KZŠ i tako treba i da ostane. Izgubili smo od Brazila ne od Farskih ostrva

Link to comment
Share on other sites

Pokrenut postupak protiv Srbije zbog isticanja zastave "Kosovo je Srbija" u svlacionici...Kakvi smo mi strucnjaci da useremo stvari, to je za knjige. Mi smo tacno zasluzili sva ova sranja koja nam se desavaju zadnjih 10,20,30 godina..Mudonje velike, sami protiv svih, najbolji i najljepsi. Jebo nas pas da nas jebo.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Marokanac said:

Pokrenut postupak protiv Srbije zbog isticanja zastave "Kosovo je Srbija" u svlacionici...Kakvi smo mi strucnjaci da useremo stvari, to je za knjige. Mi smo tacno zasluzili sva ova sranja koja nam se desavaju zadnjih 10,20,30 godina..Mudonje velike, sami protiv svih, najbolji i najljepsi. Jebo nas pas da nas jebo.

Isteraće nas sa SP za narednih 20 godina a kad bi nam ukinuli fudbal na isto toliko spasili bi nas muka

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Barkley#34 said:

Poslednja stvar koju treba da rade je da objašnjavaju javnosti. Šta god da kažu deo mase će biti nezadovoljan. 

 

Slažem se. Šta god da se kaže, i ko god da kaže, neko bi se našao nezadovoljnim. Ovo se ispravlja samo sa mnogo boljom igrom i pobedom u sledečoj utakmici.

 

23 minutes ago, Marokanac said:

Pokrenut postupak protiv Srbije zbog isticanja zastave "Kosovo je Srbija" u svlacionici...Kakvi smo mi strucnjaci da useremo stvari, to je za knjige. Mi smo tacno zasluzili sva ova sranja koja nam se desavaju zadnjih 10,20,30 godina..Mudonje velike, sami protiv svih, najbolji i najljepsi. Jebo nas pas da nas jebo.

 

Samo neznam kako su je to isticali, kad je bila u svlačionici...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Slažem se. Šta god da se kaže, i ko god da kaže, neko bi se našao nezadovoljnim. Ovo se ispravlja samo sa mnogo boljom igrom i pobedom u sledečoj utakmici.

 

 

Samo neznam kako su je to isticali, kad je bila u svlačionici...

 

ezgif.com-gif-maker.jpg

 

Ovo?Pa prvo ovakvo nesto ne treba da se nadje u svlacionici.Drugo "nema predaje" i Kosovo.Pa nije ni cudo sto hoce da nas tuze jer moze da se intrepretira na milion nacina.Trece sto volimo ovako da provociramo?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Don Radonja said:

 

ezgif.com-gif-maker.jpg

 

Ovo?Pa prvo ovakvo nesto ne treba da se nadje u svlacionici.Drugo "nema predaje" i Kosovo.Pa nije ni cudo sto hoce da nas tuze jer moze da se intrepretira na milion nacina.Trece sto volimo ovako da provociramo?

 

Da je patetično i krinđi, jeste. Ali to šta če da se nadje u svlačionici je na igračima i stručnom štabu, jer je svlačionica njihova. Naravno, dok se ne ide u neki ekstremizam.

 

Što se tiče provociranja, ako igrači i ostali članovi stručnog štaba ovo nisu prenosili na društvenim mrežama, onda provokacije nema. Jer svlačionica nije javno mesto, i nije mišljeno da iko to vidi i bude isprovociran. Ako su delili po mrežama, onda jeste provokacija i promovisanje političke parole i treba neko da bude kažnjen.

 

Zaustavio bi se kod te teorije oko toga kako svlačionica nije javno mesto. Da nebi previše zalazili u dvostruke aršine i kako je ok da se podržava teritorialni integritet nekih država, a druge samo što nisu naterali da se u Tadićevom stilu izvine što su ih tukli...

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Da je patetično i krinđi, jeste. Ali to šta če da se nadje u svlačionici je na igračima i stručnom štabu, jer je svlačionica njihova. Naravno, dok se ne ide u neki ekstremizam.

 

Što se tiče provociranja, ako igrači i ostali članovi stručnog štaba ovo nisu prenosili na društvenim mrežama, onda provokacije nema. Jer svlačionica nije javno mesto, i nije mišljeno da iko to vidi i bude isprovociran. Ako su delili po mrežama, onda jeste provokacija i promovisanje političke parole i treba neko da bude kažnjen.

 

Zaustavio bi se kod te teorije oko toga kako svlačionica nije javno mesto. Da nebi previše zalazili u dvostruke aršine i kako je ok da se podržava teritorialni integritet nekih država, a druge samo što nisu naterali da se u Tadićevom stilu izvine što su ih tukli...

 

 

 

 

Pa kao sto vidis izaslo je napolje.E sad ako nas kazne samo da ne bude sta nam rade.

Link to comment
Share on other sites

Kazniće nekog ekonoma i ako je neko od igrača to objavio negde javno. Koliko znam na drustvenim mrežama ne zabranjuju postavljanje ove zastave. Zastava nikog ne vređa pošto na Kosovu žive i Srbi a naš savez ne zna da se žali kad Shaqiri na kopačkama ima zastavu Albanije. Mi smo za fer plej naivčine glupe

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...