Jump to content

Srbija u Kataru


Recommended Posts

Interesantan tekst na Mozzartsportu:

 

https://www.mozzartsport.com/specijal/vesti/srbija-tim-za-brazil-bez-mitra-razmislja-se-o-prekomandi-lazovica-i-gudelja-opcija-je-i-ilic/436941

Just now, kendrick said:

Mozda nisi razumeo sta sam napisao, htedoh reci da Radonjica nismo koristili osim kada jurimo rezultat ili vec imamo pobedu u dzepu. Ako si me razumeo a samo dodao na ono sto sam napisao, mea culpa 🙂 

 

 

 

 U pravu si nisam te razumeo, mislio sam da si napisao da ga nismo koristili u situacijama kada jurimo rezultat. 👍

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

 

Dobijali smo uprkos njemu, a ne zbog njega. Njegova zamena je obicno donosila preokret na mecevima, a zbog njega smo po pravilu bili u losoj situaciji.

 

Ako je Lazovic plasljiv, ne znam sta je Zivkovic, spor, ocajan u odbrani, slabe kondicije, ocajan u duelima, bukvalno igrac manje na terenu.

 

 

 

- stavio u podsetnik da vidim ujutru ko daje najveću kvotu da Živković daje gol

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Perkos2 said:

nerešeno bi nam najviše odgovaralo,ako pobedimo "kuka i motika" bi tražila titulu na SP, sve drugo bi proglasili za neuspeh  


Svakako je bolje imati 3 boda nego 1 pa makar kuka i motika zelela da osvojimo SP bez 3 primljena gola. Daj Boze da kuka i motika slavi i trazi skalp koga god u 1/8 i 1/4 ako uspemo u cudu, a prilicno sigurno necemo 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mitar počinje ako je verovati flashscoru

 

Mladenovicć umesto Kostića. Živković očekivano desno.

 

Nisam oduševljen duom Lukić-Gudelj,ali ajde, verujem da Piksi zna šta radi i da ne krenemo a se prilagodjavamo i igramo igru koju neznamo da igramo.

 

Samo hrabro!

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

Ovo je postava za 0:0 poluvreme. Cim se primi gol, odmah sve pada u vodu. Daj Boze da izdrzimo, bilo bi mi zao da izadjemo u blok i da bude 2:0 poluvreme. Onda bolje da smo izasli sa 2 spica i krenuli da se nadigravamo.

Ni Gudelj, a ni Lukic nisu nepismeni igraci. Videcemo da li ce uspeti nesto da iskreiraju. Mogao bi Gudelj da proba, posto ga ide u poslednje vreme.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kakve alibi izjave od Pixija…. Ne zna zašto su mu igrači ostali bez snage i naravno povrede nas omele. Pa ostali su bez snage zato smo stalno jurili za loptom koju su oni vozili po zemlji. Ušao duh političara u njega.  Nije više optimista mora da vidi ovo ono. Bas razocaravajuce i nisam to od njega očekivao. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Profesor said:

Ovo je postava za 0:0 poluvreme. Cim se primi gol, odmah sve pada u vodu. Daj Boze da izdrzimo, bilo bi mi zao da izadjemo u blok i da bude 2:0 poluvreme. Onda bolje da smo izasli sa 2 spica i krenuli da se nadigravamo.

Ni Gudelj, a ni Lukic nisu nepismeni igraci. Videcemo da li ce uspeti nesto da iskreiraju. Mogao bi Gudelj da proba, posto ga ide u poslednje vreme.

 

Uspeli smo to prvo poluvreme da prezivimo, ali ne Piksi cekao previse. Nije uspeo da podigne ekipu na poluvremenu.

 

Nije nikakva sramota izgubiti od Brazila, ali jeste sramota da se ne sutne na gol za 97 minuta i da protivnik ima 5-6 mrtvih sansi pored 2 gola. Jer ipak nismo mi Kostarika. 

 

Sto pre zaboraviti ovo i napasti Kamerun od prvog minuta.

Link to comment
Share on other sites

Bolje smo odigrali pre 4 godine

ispali u poslednjoj sekundi

 

videcemo ove godine,ovo nije dobro nikako

2 minutes ago, Drug Crni said:

Krila nepostojeca.
Sredina uzasna..pojeli su nas. Sergej i Tadic kao prosecni igraci protiv velemajstora.

Pa samo njih su i cuvali

 

Bekovi i centralni bekovi bekovi losi jako,

Pavlovic svaka cast za borbenost

Edited by vlaDixXx
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...