Jump to content

Srbija u Kataru


Recommended Posts

16 hours ago, Profesor said:

Igrace se protiv Brazila sa 1 spicem. Dve su dileme. Da li cemo igrati sa 2 z vezna (Gudelj i Lukic) i sa Tadicem i SMS-om napred, ili  ce SMS igrati defanzivnije, a Djuricic sa Tadicem. Bilo bi zanimljivo, ako se vec Zivkovic i Radonjic menjaju na boku, da Lazovic igra pored Tadica, ali je sigurno kasno za eksperimentisanje. Ali takav igrac nam fali pored Tadicam

Igrace se protiv Brazila sa 1 spicem. Dve su dileme. Da li cemo igrati sa 2 z vezna (Gudelj i Lukic) i sa Tadicem i SMS-om napred, ili  ce SMS igrati defanzivnije, a Djuricic sa Tadicem. Bilo bi zanimljivo, ako se vec Zivkovic i Radonjic menjaju na boku, da Lazovic igra pored Tadica, ali je sigurno kasno za eksperimentisanje. Ali takav igrac nam fali pored Tadicam

 I ja bih protiv Brazila stavio jednog napadača (utisak je da je Vlahović bliži oporavku), a sa njim bih upario Nemanju Radonjića, kao sekundarnog špica koji napada gol iz dubine prostora. On to i igra u Torinu, a pošto ćemo protiv pomenutih, ionako tražiti šanse u kontrama, on bi možda bio dobro rešenje za takvu igru. Evo i gola koji je dao pre neki dan protiv Sampdorije:

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Realno ekipa evropski prosek, ako prodjemo grupu veliki uspeh.

 

I da, smorise vise sa rep navijackim pesmama.

 

Ovo su bile pesme 😛

 

Spoiler

 

 

Spoiler

 

 

I naravno uvek se zavrsava sa ovom

 

Spoiler

 

 

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, drgnk said:

 I ja bih protiv Brazila stavio jednog napadača (utisak je da je Vlahović bliži oporavku), a sa njim bih upario Nemanju Radonjića, kao sekundarnog špica koji napada gol iz dubine prostora. On to i igra u Torinu, a pošto ćemo protiv pomenutih, ionako tražiti šanse u kontrama, on bi možda bio dobro rešenje za takvu igru. Evo i gola koji je dao pre neki dan protiv Sampdorije:

 

 

 

Molim? 🙂

 

Ja sam siguran da u sve utakmice, a naročito ovu protiv Brazila idemo onako kako jedino ova ekipa i zna da igra. A to je da se nadigrava, drži loptu u posedu, i tera protivnika da se brani.

 

Možda kasnije u grupi, ako nam bude išlo dobro, nešto zatvorimo taktički za prolaz. Ali u osnovu, nikako ne vidim Piksija da odstupa od fudbala koji ga je doveo na prvenstvo, i koji je ljudima toliko nade vratio u reprezentaciju. 

 

Pa cjeli jebeni vek se nešto kao taktički spremamo i čekamo na šanse u kontrama i nikad ništa nismo uradili. Daj bre te brazilce da se igramo

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Barkley#34 said:

Kako se približava prvenstvo sve više sam fasciniran koliko je sve ovo nenormalno. Ekipa koja je donela odluku o mestu i vremenu održavanja SP je zrela za kolektivnu tužbu od strane mnogih, pre svega igrača i da na kraju debelo plate. Ali, od toga nema ništa, naravno.

 

Mogu misliti kakav su pakao prošli oni koji su dobili zadatak da urede sve detalje i koji su morali da pregovaraju i balansiraju između igrača, saveza, liga, domaćina, sponzora...

 

Iz mog ugla, jedino je dobro to što mi je generalno smor ovaj period pa će brzo proći ispunjen takmičenjem koje volim.

Ekipa koja je dala Kataru svetsko su korumpirana bagra iz Concaf zone i Platini koga je Sarkozi ,,zamolio" da lobira za Katar jer je Sarkozi napravio dil sa njima oko gasa i Airbasa u vrednosti oko 9 milijardi dolara. Korupcija i politika su odlučili da Katar ovo dobije a ne sportski razlozi.

Ima na netflixu dokumentarac o ovome u 4 epizode.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, drgnk said:

 I ja bih protiv Brazila stavio jednog napadača (utisak je da je Vlahović bliži oporavku), a sa njim bih upario Nemanju Radonjića, kao sekundarnog špica koji napada gol iz dubine prostora. On to i igra u Torinu, a pošto ćemo protiv pomenutih, ionako tražiti šanse u kontrama, on bi možda bio dobro rešenje za takvu igru. Evo i gola koji je dao pre neki dan protiv Sampdorije:

 

 

Svi exyu igrači igraju dobro kod Jurića. Mislim da je još jednog vašeg imao prijašnjih sezona, kojeg je baš digao i isto je kasnije dobro igrao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To su ti igrači, najbolje sto imamo. Nadam se da Pixi neće odstupiti od onoga sto smo do sada gledali i da ćemo pokušavati uvek da igramo našu igru a rezultat će valjda doći kao posledica. 
Važno je za srpski fudbal da nastavi sa napadackom filozofijom, da igramo fudbal, da se takmičimo i nadmećemo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bugl Khan said:

Svi exyu igrači igraju dobro kod Jurića. Mislim da je još jednog vašeg imao prijašnjih sezona, kojeg je baš digao i isto je kasnije dobro igrao.

Etablirao i Lazovića u Djenovi i Ilića u Veroni. U svakom slučaju Juric je možda i glavni razlog sto su Lazovic, Ilic, Vanja i Lukic ime u Italiji. Za Radonjića je jaš rano reci ali izgleda da ce i kod njega Juric imati pozitivni uticaj na karijeru. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, drgnk said:

 I ja bih protiv Brazila stavio jednog napadača (utisak je da je Vlahović bliži oporavku), a sa njim bih upario Nemanju Radonjića, kao sekundarnog špica koji napada gol iz dubine prostora. On to i igra u Torinu, a pošto ćemo protiv pomenutih, ionako tražiti šanse u kontrama, on bi možda bio dobro rešenje za takvu igru. Evo i gola koji je dao pre neki dan protiv Sampdorije:

 

 

 

Moze i to, samo mi je Lazovic malo svestraniji igrac. Mislim da Radonjic mnogo igra pravolinijski, a ta pozicija zahteva malo vise veština. To bi moglo da bude pozitivno iznenadjenje, ako se Piksi odluci da malo nesto promeni. Ne verujem da Djuricic moze biti neki X faktor. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, dekifisher said:

Odmah da vam kažem da će protiv Brazila Andrija igrati desnog wing beka, i da Mitar počinje bez obzira igrali sa jednim ili dva špica.

Jedino je bitno da ne igraju eraković i račić, ostali svi zaslužuju da budu na terenu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Erakovic je bolji igrac i od Mitrovica i od Babica (mada znam da si slab na njega :D). Meni on generalno uopste nije sporan, mesto mu je u reprezentaciji, ali svakako smara to sto pokusavaju jos vise da ga proguraju, od onog sto mu pripada, i cela ta medijska prica, no jebiga.

 

Racic je zato zalutali metak. Za mene najveca misterija srpskog fudbala.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...