Jump to content

Grupa H (POR, GHA, URU, KOR)


Ko prolazi dalje?  

39 members have voted

  1. 1. Ko prolazi dalje?

    • Portugal
      33
    • Gana
      6
    • Urugvaj
      29
    • Juzna Koreja
      4
  2. 2. Za koga cete navijati u grupi?

    • Portugal
      4
    • Gana
      17
    • Urugvaj
      13
    • Juzna Koreja
      5


Recommended Posts

9 minutes ago, Don Juan said:

Ima previše dokonih ljudi očigledno. 

Neki naši novinari u pokušaju su čak napisali da je odbio da se rukuje i slično. 

Na nagovor Bruna i ETH, Santos je poslao Ronalda u sobu, da dobro razmisli te za kaznu propusta sutranji duel sa Nigerijom. 

 

Atmosfera na treningu fantasticna, Bruno se najvise smeje jer nema Ronalda.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam samo preneo ono sto sam procitao,a sto je veoma proverljivo. Kostace vas 50 dinara i par minuta do prve trafike.
"Zurnal" mozda nije najvisi etalon sportskog novinarstva (iako kod nas bolje od toga i nemamo,kad su u pitanju stampani mediji),ali nije ni nivo "Kurira".

Siguran sam da nisu izmislili dogadjaj,vec da su ga odnekud preneli.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Drug Crni said:

Ja sam samo preneo ono sto sam procitao,a sto je veoma proverljivo. Kostace vas 50 dinara i par minuta do prve trafike.
"Zurnal" mozda nije najvisi etalon sportskog novinarstva (iako kod nas bolje od toga i nemamo,kad su u pitanju stampani mediji),ali nije ni nivo "Kurira".

Siguran sam da nisu izmislili dogadjaj,vec da su ga odnekud preneli.

E preskocicu to zadovoljstvo. Nisam kupio stampane medije 10+ godina pa mogu i sada preskociti👍 

 

Intervju je vcrs od 21h, bice jos pikantnih detalja. Ne mogu da vjerujem da je Santos popustio pod pritiskom ETH i Bruna i tako postupak sa Ronaldom. 

 

Inace sve 5, sami mi zasmetalo ono oko teraj budalu ko da je Ronaldo neki nebitan lik za Portugalce uopsteno. Kontam mrznju prema njemu ali malo realnosti ne bi bilo ma odmet.

Link to comment
Share on other sites

Miki,ja ni Vucica ne mrzim,a kamoli Ronalda. Osoba sam koja nikoga na svetu ne mrzi.
Da,odbojan mi je. Da,artificijelan. Da,ego-manijak. Ne dopada mi se karakterno. Kao sto je Kosjan napisao - u ovom delu karijere on je postao teret i klubu,a cini mi se i repki.

Znam vrlo dobro sta je sve dao Portugalu. Naravno da sam malo karikirao sa samim terminom kojeg sam upotrebio,ali iza toga stoji moje misljenje koje se sigurno ne bazira na mrznji.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Uruguay ima problem što previše njihovih igrača želi da deli lopte iz dubine, a premalo je voljno da se aktivno nudi izmedju linija. Zato je napad ovoliko statičan. Recimo ako uzemo za primer jednog Betancourta, koji se tu šeta po terenu i deli lopte levo desno u nekoj Goran Čaušić ulogi. Za moje neko shvatnja fudbala, to je igrač manje, jer takve pasove može da deli i štoper.

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Ding Hao said:

posledica velikog broja utakmica između protivnika iz drugog i trećeg šešira u prvom kolu. Trebala bi FIFA da porazmisli o dirigovanju rasporeda. Prvi i treći šešir međusobno odnosno drugi i četvrti u prvom kolu u grupi. 

6 utakmica između tih šešira, 4 su završile 0:0. Stvarno je. A i Nizozemska- Senegal je skoro završila 0:0.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...