Jump to content

Grupa E (ESP, CRC, GER, JPN)


Grupa E  

38 members have voted

  1. 1. Ko prolazi dalje?



Recommended Posts

Japan je verovatno igrao ovako jer mu su kontali da im je X dovoljan za prolaz. Ali svakako nema opravdanja. Opet sam gledao ovaj gol, stvarno sramotno, nemam objasnjenje za onako nesto.

 

Bukvalno idiotska reakcija odbrane i amaterski izgubljena lopta je potpuno u senci poteza golmana.

 

Neobjasnjivo.

Link to comment
Share on other sites

Ferran Torres za Spaniju izgleda ko jedan od najboljih igraca svijeta. 

 

 

Spanci se oslanjaju na Pedrija i Gavija, 2 igraca od 20 i 18 godina. 

Njemci na Musialu od 19 god a Englezi Fodena na klupi. Igraca kojeg Pep Gavrdiola igra skoro non stop, 22 godine i umesto da mu on bude jedan od najbitnijih igraca on ga i ne ubacuje u igru.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Del Piero said:

Je l' Pedri pipnuo loptu u ovih 37 minuta?

Pa,obe reprezentacije su nakrcane igracima Bajerna i Barselone.

Ovaj isti vezni red Spanije (Busk,Pedri i Gavi) je doslovce bio pregazen od Kimiha i Gorecke u Ligi sampiona. Mislim na utakmicu u Minhenu. Naravno, nisu istovetni odnosi,ali mislim da je poenta na mestu.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ako Španci dobiju Japan, onda Nemci da napune dovoljno Kostariku i to je to. A neće biti potrebno mnogo da ih trpaju, tipa bar 2:0.

 

Nije dovoljno jer Spanci mogu da namerno odigraju 0:0 sa Japanom i tako se rese direktnog konkurenta za visoki plasman.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Drug Crni said:

Da,ako bi Nemci izgubili veceras.

Pa da, to si postavio kao pocetnu tezu 🙂 

 

Just now, Drug Crni said:

Sa bodom su opet potpuno u "igri"

Ali onda Spanija ne bi imala 6 poena i luksuz da namesta ispadanje Nemacke poklanjanjem jednog poena Japanu. 

Usli bi sa 4 poena u poslednje kolo i sa tim remijem bi imali 5, Japan bi imao 4, a da kojim slucajem Kostarika zvekne Nemacku izbila bi lagano na prvo mesto ispred Spanije.  

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...