Jump to content

Play Zone


Recommended Posts

11 hours ago, Don Juan said:

Jedan info za one koji igraju dnveni fantasy. Depay danas neće igrati, čisto da znate, ako niste već pročitali 🙂

 

Divan info, covek usao i asistenciju ubelezio :smiley13:  (ja ga svakako nisam ni imao ni planirao), ali kako me je zaklao golman i danas, oba dana uzimam golmana iz tima koji ne primi gol, ali oba puta on ostane na klupi :frusty:

Jos imao dilemu Foden ili Sterling, uzeo ovog prvog :frusty:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Romantik said:

 

Divan info, covek usao i asistenciju ubelezio :smiley13:  (ja ga svakako nisam ni imao ni planirao), ali kako me je zaklao golman i danas, oba dana uzimam golmana iz tima koji ne primi gol, ali oba puta on ostane na klupi :frusty:

Jos imao dilemu Foden ili Sterling, uzeo ovog prvog :frusty:

 Nije mu ono računato kao asistencija. Depay je doneo 1 bod onome ko ga je imao u timu

 

Edit. Tako da je i dalje dobar info 😁

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

Nikad nisam ispunjavao Panini albume, malo zbog cene, a nije me ni zanimalo toliko.

 

Onda sam otkrio da moze virtuelno da se ispunjava:

 

https://paninistickeralbum.fifa.com/game/flash

 

I teskom mukom se savladjujem da odem i sprcam pola plate na kesice 😄 Proveravam barem 5 puta dnevno sajt, da li je neko pristao na moj predlog menjaze, bas je navlakusa

Link to comment
Share on other sites

Just now, pantelia said:

 

Ne, sledeci stadijum je da idem po maksiju i skeniram koka kole, za svaki sken po 1 virtuelna kesica 😁

 

 Ne možeš više od jedne dnevno, a možeš svaki dan i da skeniraš korice albuma u trafici za još jednu virtualnu kesicu 😁

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, pantelia said:

 

Ne, sledeci stadijum je da idem po maksiju i skeniram koka kole, za svaki sken po 1 virtuelna kesica 😁

 

 

Falila meni i drugaru po 1 koka kolina slicica za album i odem gospodski u Rodu i odlepljujem flasicu po flasicu dok nisam naisao na te slicice. Pogledao sam 50ak flasica. 😁

Link to comment
Share on other sites

Nisam lose startovao na Fantaziju, ali me danas prodao L.Martinez..gola bez. Jos ga postavim za kapitena, nezadovoljan ucinkom Kejna.
I kao da to nije dovoljno lose, procitam da ce Sane propustiti mec sa Japanom. A on mi je najskuplji veznjak. Drugim recima: pisi propalo.

Link to comment
Share on other sites

Ja mogu polako i da odjavljujem..
Trojica veznjaka koje sam izabrao nece (verovatno) odigrati ni minutu fudbala:
1. Sane (povreda)
2. Sarabia (najefikasniji spanski veznjak na proslom EURU, u kvalifikacijama i u Ligi nacija)
3. Trosard (umesto njega Martinez stavio na teren les Edena Azara)

Kako sam ih uboo :Hail:
 

Link to comment
Share on other sites

Pa imaš trasfere menjaj ih. U svakom kolu po 2 možeš da menjaš. A posle grupne faze može sve da se promeni. Ja imam dvojicu koja nisu igrali i sutra ću da vidim da ih promenim ako je to konačno. Sledeće kolo ću da izbacim još dvojicu koji budu najgori, osim ako ne bude povreda.

 

S tim u vezi jel ima ikakav info odakle ovaj golman Holandije u prvom timu ?

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

Sa kim da ih menjam,kad promene treba da budu za igrace koji su podbacili i doneli malo poena? Kad ti trojica veznjaka u startu donesu nula bodova, pecen si. Nemam drugog objasnjenja za Sarabiu,sem da ima neku povredu..

 

9 minutes ago, Klotzen said:

S tim u vezi jel ima ikakav info odakle ovaj golman Holandije u prvom timu ?

Debitant u reprezentaciji. Otkako je Cilesen prestao da brani za repku (inace ne znam razlog..mozda je i zavrsio karijeru) Holandezi kubure sa golmanima.. LvG je inace poznat kao trener sklon raznim eksperimentima. U kvalifikacijama i Ligi nacija je zvao oko 30 igraca..ima tu dosta igraca koji nemaju neko preterano reprezentativno iskustvo. VVD-u je ovo tek prvi Mundijal u karijeri npr.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...