Jump to content

Recommended Posts

On 11/18/2022 at 8:15 PM, Don Juan said:

E da....pa i 2026 u USA/Mexico ima da ss toči, ali zato nikada, ali nikada zemljama kao što je Katar ne treba dozvoliti da organizuju ništa na globalnom nivou. Kada su tako rigorozni oko benigne stvari kao pivo, zamisli kako se odnose prema drugima koji nisu po njihovim standardima, pa zamisli da moraš da živiš u takvoj državi, a da nisi neki jebeni šeik.

Bukvalno ništa.

Ništa što je zabavno i dobro ne smiješ.

20 hours ago, Don Juan said:

Inače lagano se zakuvava. FIFA je pod hitno poslala dopis da će se kapiteni nositi specijalne kapitenske trake koje će slati neke poruke koji su oni smislili, a sve da bi sprečili da se nose trake duginih boja, trake u bojama zastave (ukrajinske konkretno).

Englezi, Danci i Velšani su ipak rekli da će kapitani nositi traku "one love", a Eriksen je dodao da će je nositi bez obzira na posledice. Dakle kokice i uživajte u sunovratu FIFA. Da imaju malo solidarnosti, svi bi trebalo da odbiju da nose FIFA trake.

Englezi su samo rekli platit ćemo kaznu.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bugl Khan said:

Onda sam krivo shvatio. Pa za što će platit kaznu onda asko nisu prekršili pravila? Jer ja sam shvatio kao platit ćemo kolko treba, al nosimo ono što smo naumili.

Pa prvo je isla prica da ce ici novcane kazne ali onda su im zaprijetili sa zutim kartonima i drugim disciplinskim mjerama i onda dobijes ovo sada

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

E ovdje se radi o tome da i9grači nisu ujedinjeni. Tj. savezi ne vjeruju jedni drugima. ajmo nosit, ajmo, i jedeni nose drugi ne. Šta bi da svi nose? Svima žute, pa duple žute, pa ti u osmini igraju 3. opcije za poziciju. Vidio bi ko bi prvi popustio.

 

A igrači danas su ovakvi, jbg. Vidio bi kako bi Socrates ili Cruyff odustali od nošenja. Ili Laudrup.

Edited by Bugl Khan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Bugl Khan said:

Onda sam krivo shvatio. Pa za što će platit kaznu onda asko nisu prekršili pravila? Jer ja sam shvatio kao platit ćemo kolko treba, al nosimo ono što smo naumili.

Jeste, ali kao u tenisu je onda FIFa vratila lopticu -"nećete platiti nego će kapiten dobiti žuti karton" (ovo je tek prelom mozga, koji bi pao kod CAS-a, ali ok).

FIFA ludilo se nastavlja dalje. Sada Belgijanci moraju da skinu natpis "love" sa unutrašnje strane kragne.

12 minutes ago, Bugl Khan said:

E ovdje se radi o tome da i9grači nisu ujedinjeni. Tj. savezi ne vjeruju jedni drugima. ajmo nosit, ajmo, i jedeni nose drugi ne. Šta bi da svi nose? Svima žute, pa duple žute, pa ti u osmini igraju 3. opcije za poziciju. Vidio bi ko bi prvi popustio.

 

A igrači danas su ovakvi, jbg. Vidio bi kako bi Socrates ili Cruyff odustali od nošenja. Ili Laudrup.

Videćemo šta će Eriksen da uradi. On je rekao da će da nosi bez obzira na posledice.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Juan said:

Jeste, ali kao u tenisu je onda FIFa vratila lopticu -"nećete platiti nego će kapiten dobiti žuti karton" (ovo je tek prelom mozga, koji bi pao kod CAS-a, ali ok).

FIFA ludilo se nastavlja dalje. Sada Belgijanci moraju da skinu natpis "love" sa unutrašnje strane kragne.

Videćemo šta će Eriksen da uradi. On je rekao da će da nosi bez obzira na posledice.

Kao da su juče napravili te dresove pa Fifa nije znala. Bilo bi baš dobro da Fifa dobije napušavanje od strane brojnih saveza nakon SP, i to ispraćeno nekom organizovanom akcijom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ubedljivo najgora reklama sa temom SP je Maxbet.

 

 

Prosto neverovatno koliko je pretenciozna i teatralna, prosto me sramota dok je gledam a sedim sam u sobi. Posebno sam se sad iznervirao dok sam je tražio na YT jer sam je gledao kao add reklamu pre nego što sam došao do videa 🙂

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Evo i ja sam se nasao u dilemi gde da postavim komentar - jer tice se celog SP, a nije nesto sto je sporedna stvar pa da ide u kafanu vec konkretna fudbalska. Hteo sam da pitam da li je neko ispratio ove emisije na RTSu i da li je i prethodnih dana bio ovaj mladic, Luka Jevtovic? Veceras sam ga prvi put gledao (ranijih veceri i nisam gledao emisije). Mnogo je lepo objasnio postavku igre Nemacke i Japana, graficki/vizuelno mnogo dobro prikazano, lepo to pokrio vrlo "pitkim" objasnjenjem, da su Kralj i Bogdanovic samo blenuli i cak ga i pohvalili. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...