Jump to content

Recommended Posts

10 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ne mogu da zamislim SP bez alkohola 😞 Bezalkoholno pivo mi je egal sa veganskim gumenim bombonama sto se bljutavosti tice 

Pazi sada ovo. Na stadionu neće moći da se služi alkoholno pivo, sem u "korporativnim zonama". To znači bogataši, buržuji, političari će moći da uživaju u alkoholnom pivu, ali raja ne.

Ja samo da kažem da su revolucije počinjale i za manje.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Bukvalno su organizatori uterali onu stvar sto se tiče alkohola.Iako je to donekle bilo i očekivano,bukvalno su sačekali zadnji trenutak da to obelodane.

Zato će se na EP u Nemackoj popiti dosta piva.😃

E da....pa i 2026 u USA/Mexico ima da ss toči, ali zato nikada, ali nikada zemljama kao što je Katar ne treba dozvoliti da organizuju ništa na globalnom nivou. Kada su tako rigorozni oko benigne stvari kao pivo, zamisli kako se odnose prema drugima koji nisu po njihovim standardima, pa zamisli da moraš da živiš u takvoj državi, a da nisi neki jebeni šeik.

Bukvalno ništa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Na ovom prvenstvu će igrati 9 najboljih strijelaca svojih reprezentacija u povijesti:

 

Cristiano Ronaldo

Lionel Messi

Robert Lewandowski

Romelu Lukaku

Luis Suarez

Aleksandar Mitrović

Gareth Bale

Enner Valencia

Cyle Larin

 

U sastavu je trebao biti i Sadio Mane, ali se jučer povukao zbog ozljede. 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Na stranu idiotska zabrana točenja alkohola nezavisno od SP i ispričana priča ko im uopšte dade organizaciju. Mnogo gore je to što se ovim potezom šabanija koja vlada Katarom pokazala kao krajnje nepouzdan partner. Svaki detalj u vezi mečeva se zna već tipa šest meseci, npr. u milimetar se zna koliki će biti šatori za piće i gde će stajati, da bi ovi dva dana pred SP doneli odluku koja sve menja. Sutra mogu da zabrane ženama sudijama da uđu na stadion ili ko zna šta još. Takav potez ne povlače ozbiljni saradnici nego obična bahata malograđanska skupina koja je igrom slučaja došla do para i moći pa se kurče kao esenesovski lokalni šerif na steroidima.

 

Nadam se da će Badvajzer kao i svaka drugi oštećeni partner odrati Fifu za obeštećenje, tako da nikada više toj korumpiranoj marvi ne padne na pamet da se ovoliko kockaju.

  • Like 3
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MrTripleDouble said:

Zanimljivost iz rubrike Verovali ili ne. 

 

Camavinga ima sina koji je star 7 god.  😬

 

7 minutes ago, Kosjan Willavić said:

To nije tacan podatak, mislim da mu je to mladji brat. Bila je neka slika gde su skupa pa je neko bacio buvu tad cini mi se.

 

Kao Boban u Hustle-u 😄 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Don Juan said:

E da....pa i 2026 u USA/Mexico ima da ss toči, ali zato nikada, ali nikada zemljama kao što je Katar ne treba dozvoliti da organizuju ništa na globalnom nivou. Kada su tako rigorozni oko benigne stvari kao pivo, zamisli kako se odnose prema drugima koji nisu po njihovim standardima, pa zamisli da moraš da živiš u takvoj državi, a da nisi neki jebeni šeik.

Bukvalno ništa.

 

Aj to, ali sto ne mozes sa ortakom da se drzis za ruke ili da se poljubite...

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/16/2022 at 8:38 PM, Bugl Khan said:

Što više dokumentaraca, priča, priloga o tome pogledam, to sam više ljut. Ne želim uopće više gledat to. Znam koga su potplatili, predsjednike kojih saveza, znam da nisu radili ni malo diskretno, nego hotelske sobe i koferi s parama. Znam da postoji svjedokinja koja je sve vidjela na svoje oči, ali ne smije progovorit jer joj u ugovoru stoji da ako iznese bilo što o bilo čemu dok je radila za njih, mora platit ogromnu cifru, bili oni krivi ili ne (tu su se fino zaštitili). Postoje snimci novinara, koji su provalili što se dešava, i sami nudili pare određenim predsjednicima svaeza. Ima snimaka di frajeru nude tipa milion eura za njuegov savez kao protuuslugu. I pitaju ga oćete na račun saveza, lik kaže ne, ne, na moj račun. Uglavnom, svim tim potplaćenim govnima je jedna stvar zajednička.

Pričala je u netfliksovom dokumentarcu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Kosjan Willavić said:

https://sportklub.rs/katar2022/vesti/licemerni-zapad-izvinjavajte-se-pa-onda-drzite-lekcije/ 

Kakva pateticna jajara, demagogija nivoa Vuciceve. Zasto bi se random Joe iz Kornvola izvinjavao za stvari iz 18. veka kada je rodjen pre 35 godina i ako kaze da je FIFA korumpirana a Katar uzasno mesto za odrzavanje SP?

Slabo je ovo, fali nešto tipa da su nezahvalni a došli su na sunčanih +30 (i mogu da šetaju u gaćama, jelte) umesto da se smrzavaju ili plaćaju visoke cene grejanja.

 

Izjava je čist debilizam ali pokazuje pod kakvim je Infantino pritiskom, verovatno je morao da pegla situaciju kod mnogih. Jedno jeste u pravu, nije njegova greška nešto što je učinjeno pre 12 godina, ali jbg, posao je takav.

 

Znam da nije moguće ali bih ozbiljno cenio Fifu da je u nekom trenutku odjebala Katar zbog svih nedela.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...