Jump to content

Recommended Posts

Konte izjavio da ocekuje da Son bude spreman za Mundijal.
Sane se oporavio posle operacije,evo ga na klupi Bavaraca veceras.
 

On 11/7/2022 at 7:33 PM, Stiletto said:

Nema Kutinja među Brazilcima. 

Ne uklapa se Titeu u formaciju i koncepciju ekipe za prvenstvo. Kao neko kome su "Karioke" omiljena strana repka,mislim da mogu reci da im nece nedostajati.

@alpaka Bereta Sidau pravu si,Brazilcima su bekovske pozicije ubedljivo najslabija karika u ekipi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, pantelia said:

Ja mislim da Belgija nece proci grupu. Ne moze veliki Kevin da pokrpi sve u timu.


Pa sad baš Belgija…moguće, mada ne vjerujem, ali mene ne bi previše iznenadilo da Hrvatska izvisi. Mislim da je Maroko najjača afrička repka a Kanada čim je bila ispred Amera i Meksika znači da nije za bacit’. Ne bih bio nezadovoljan ispadanjem u 1/8 finala s obzirom na sastav grupe i činjenicu da idemo vjerojatno na Španjolsku ili Njemačku u 1/8. Nadam se ipak da možemo tamo protiv Njemačke, s njima tradicionalno dosta dobro prolazimo, izvučemo li Španjolce bit će jako teško proći dalje.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam baš. Prva tekma uglavnom bude opreznija i gleda se da se ne izgubi. U FIFA-inim natjecanjima gleda se gol razlika a ne međusobni, a Kanada i Maroko igraju međusobno zadnju, jedna od te dvije ekipe bi mogla/trebala otpast prije tog zadnjeg kola i eto šanse za ovu drugu da ju natambura. Ne baksuziram ja, dosta nam je Mek 🙁

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gledan van, ludilo 1 said:


Pa sad baš Belgija…moguće, mada ne vjerujem, ali mene ne bi previše iznenadilo da Hrvatska izvisi. Mislim da je Maroko najjača afrička repka a Kanada čim je bila ispred Amera i Meksika znači da nije za bacit’. Ne bih bio nezadovoljan ispadanjem u 1/8 finala s obzirom na sastav grupe i činjenicu da idemo vjerojatno na Španjolsku ili Njemačku u 1/8. Nadam se ipak da možemo tamo protiv Njemačke, s njima tradicionalno dosta dobro prolazimo, izvučemo li Španjolce bit će jako teško proći dalje.

Što bi se reklo u Srbiji, jebo si mu kevu s pesimizmom. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, gledan van, ludilo 1 said:

Ne znam baš. Prva tekma uglavnom bude opreznija i gleda se da se ne izgubi. U FIFA-inim natjecanjima gleda se gol razlika a ne međusobni, a Kanada i Maroko igraju međusobno zadnju, jedna od te dvije ekipe bi mogla/trebala otpast prije tog zadnjeg kola i eto šanse za ovu drugu da ju natambura. Ne baksuziram ja, dosta nam je Mek 🙁

Ogoromna je razlika u kvalitetu, i teško da će i Kanada i Maroko uspeti da urade išta drugo sem da izvuku neki častan poraz. Naravno, možete da im date šansu, ali ne verujem da reprezentacija koja uglavnom igra dobro na velikim takmičenjima će sebi dopustiti sebi taj luksuz

Link to comment
Share on other sites

Ohrabruje me vaša pozitiva glede naše repke, mislim, nisam ni ja negativan i znam da možemo mnogo ali mislim da nam je grupa jača nego što se na prvi pogled čini. A i ovo što kaže Stiletto, i to nismo jednom nego dvaput ispadali u grupi tako da i nismo toliko dobri na velikim natjecanjima kao što se na prvi pogled čini.
 

Ma, samo da nije tog McLeoda :mad:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...