Jump to content

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
On 11/15/2022 at 6:48 PM, gggggggg said:

 

 

Teska odluka, ali ocekivana. Mislim da je ovaj core prosao svoj vrhunac i da dalje nisu mogli. Dobro je so ce svi sem nightfalla ostati zajedno i formiraju novi tim koji ce se takmiciti u NA, jer ce im odatle biti najlakse za stignu do TI, imajuci u vidu da su svi top NA timovi u raspadu.

 

Od ostalih vesti:

TT napusta Spirit, Larl najverovatnije zamena

TT hoce da napravi svoj tim, kao pos 5 i kapiten, moguce da ce sa njim ici Nightfall i Save, mozda i Pure ako napusti Entity.

Alliance trebalo da preuzme Hokori ali izgleda nista od toga, vrv traze drugi SA tim.

EG valjda potpisuje Thunder tim.

NaVi ostavlja swedenstrong i vrv potpisuje CIS DIV II igrace

Pominjalo se prvo Saberlight u OG, pa onda da je izvesno da ide DM iz VP, ali sad kao VP trazi previse novca za buyout

Ammar mozda kao keri u Entity ako Pure napusti, inace decko mozda uopste ne nadje tim. Navodno su ga sutnuli, jer je mali nemoguc za kontrolisanje. Navodno nije slusao Ceba u vezi spavanja na TI i slicno,  iako su dosta ulozili u njega, snimali se po Jordanu itd...

 

U SEA se svasta desavalo, ali ne pratim taj region. 

Link to comment
Share on other sites

Ima li nas ovde za neki stack?

 

@imbaSpirit @gggggggg @AgroLaki

 

Igra mi se Dota ponovo, ali me smara više da igram sam. Možemo i na discord da se zakačimo i malo da se sprdamo. A valjda ćemo posle nekog vremena i biti ok pa ćemo nešto i pobediti 😄

 

Inače video sam Zai-a juče u Čika Ljubinoj. Bilo mi je smešno pošto sam u momentu zabo i pomislio da sam sreo nekoga koga znam. Tek je u drugom impulsu do mozga stigla informacija da je to Zai u stvari 😄 Tkd sam mu se zamalo javio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, nemanjaol said:

Ima li nas ovde za neki stack?

 

@imbaSpirit @gggggggg @AgroLaki

 

 

Drage volje, ali ja nazalost zbog deteta i posla ne mogu vise da igram. Tj. igram jednom u par meseci i to samo u toku radnog vremena, kad hocu bas bas da iskuliram i skrenem misli, pa blokiram kalendar na sat vremena. Normalno gejmersko vreme, tipa od 7 popodne do 3 ujutru mi je nemoguca misija. Tako i turnire pratim samo u toku posla, na jednom ekranu Twich, na drugom manje bitne stvari. 🙂

 

15 minutes ago, nemanjaol said:

Inače video sam Zai-a juče u Čika Ljubinoj. Bilo mi je smešno pošto sam u momentu zabo i pomislio da sam sreo nekoga koga znam. Tek je u drugom impulsu do mozga stigla informacija da je to Zai u stvari 😄 Tkd sam mu se zamalo javio.

Da nemaju mozda oni boot ovde kao Spirit? Liquid valjda trazi zamenu samo za Matumbu. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, AgroLaki said:

Da nemaju mozda oni boot ovde kao Spirit? Liquid valjda trazi zamenu samo za Matumbu. 

 

eto nemanja, mogao si to biti ti...

 

eh da sam ga ja video, izljubio bih ga :classic_love:

 

spasa nesto kenja i kao nema vremena da igra. ja vec nekoliko dana ne igram, ali bi mogli svakako da igramo u buduce. neki kazual, pogotovo ako spasa igra :default_coffee:

Edited by gggggggg
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ako nadjem vremena, skroz sam za. Bilo bi dobro da moze da se produzi dan, mamu mu, malo je 24 sata. Ili da ne mora da se sljaka 😄 kakvi ste u nedelju sada? Podrzavam i discord ideju.

 

Ali racunajte skill je na veoma low levelu (zli jezici bi rekli uvek je i bio, tj @gggggggg)  i jako slabo pratim (uopste ne).

 

Dakle, ako mozete, nedelja, zvuci obecavajuce, pokusao bih da ukombinujem.

Link to comment
Share on other sites

Sad banuh da napisem za Nisu. Steta, bas steta. Jedino ako ide u Liquid da zameni Matumbu, on svakako moze i kerija da igra. 

Ako Klement ne izvuce nekog CIS igraca vidim ovde samo 2 opcije: CCNC ili Boom. Mada bilo je prica kad je Boom otisao iz GG da na njegovo mesto mozda dolazi CCNC. Meni Crystalis i dalje ostaje najveci problem Secreta, steta sto mali ostaje da trosi poslednje igracke Papijeve godine.

Link to comment
Share on other sites

Da, ne ocekujem nikako Topsona u Secretu zbog onog beefa iz pabova sa Papijem. Bilo bi lepo kad bi rtz otisao u Secret da se ispisu, ali je Arturito stavio na Tviter juce: sadboys2023. 

Ne znam sta se desava sa Alijansom, propali su ko zeton. 

Link to comment
Share on other sites

On 12/3/2022 at 10:24 AM, imbaSpirit said:

@gggggggg ajde kad toliko places. @nemanjaol @AgroLaki ima li vas danas ili sutra da pokazemo sta umemo?

 

ja sam tek sinoc usao u kucu, ali svejedno ne bih mogao. Svakako ne racunajte na mene. Sto kaze moj pasenog, koji je 19 godina stariji od mene, a pika online one tenkove i brodove: narednih 10 godina nema igrica, i to sto imas slobodnog vremena ima da legnes da spavas. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, AgroLaki said:

 

ja sam tek sinoc usao u kucu, ali svejedno ne bih mogao. Svakako ne racunajte na mene. Sto kaze moj pasenog, koji je 19 godina stariji od mene, a pika online one tenkove i brodove: narednih 10 godina nema igrica, i to sto imas slobodnog vremena ima da legnes da spavas. 

Sad but true 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

LoDA izgleda nije uspeo da otkupi neki od SA timova, pa u novu sezonu Alliance ulazi sa recikliranim imenima, opet S4 i Handsken.

 

Sumail ostaje u Nigmi, Miracle nazalost uzima pauzu da resi zdravstvene probleme. Nadam se da je momak dobro, i ranije je uzimao krace pauze zbog zdravlja. 

Kuro tera i dalje, posto je Nigma njegova privatna prcija, ne planira da se pomeri na poziciju coach-a, iako je otpustio rMn-a. Da li ce mozda uzeti ATF-a na probu, pa da ostanu habibi squad. 

Link to comment
Share on other sites

ATF.Nigma indeed, majko mila. Te meceve nema sanse da propustim, jedva cekam da vidim ATF-a i Kuroslava od 30 godina zajedno u lejnu. CCNC u Gaimin Gladiators, Boom u Secretu, Nisa izvesno Liquid. Ostaje da se vidi gde ce Topson, ko ce biti novi 3 za OG i novi TorontoTokyo tim. Vrv TT, Nightfall, Save. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ocekivao sam Daxak pos1, ali ovo je 2021 VP  + TT i Pure. Ako TT moze da se transformise u dobrog pos 5 kapetana, oni su lagano glavni CIS tim. 

Iznenadio me je gpk u timu, jer kako sam procitao prosle godine, Save nije hteo vise da igra sa gpk-om i posle toga je klupiran, iako je on meni more impactful igrac. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Na kraju opet 1:1:1, odlozen novi krug za veceras. Thundra se posere po OGu, pa izgubi od Entitiya, OG izvuce trecu nekako protiv Entity i tako u krug.

Thundra -  Entity prva partija prava prvenstvena, BZM jedna od najjacih Ember partija da sam gledao uzivo.

Misha je klasicni Div 2 igrac, nego je na prst u dupe sa Notailom pa ga ovaj drzi u timu. Mrtva trka on i Crystalis ko je najgori igrac u diviziji.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...