Jump to content

Predlozi, pitanja, dogovori


Recommended Posts

Ja bi otvorio našu kad nas već ima par ovdje. Ali stvarno o Maroku i Kanadi nemam pojma. A da lupetam kako su opasni i nabrajam najbolje igrače nema smisla. Jedino prošle nastupe da prepisujem s Wikipedije. I slike kad hoću stavit mi skoro nikad ne da. Uvijek prevelika slika. 

Tako da je najbolje da Ludilo 1 napravi to. 

Link to comment
Share on other sites

Za slike smanjis rezoluciju i odes na tinypng sajt da ih kompresuje dodatno. Sto se tice ekipa, u svakoj grupi ima skoro bar jedna o kojoj ne zna niko mnogo. Bacis pogled na neke klipove, rezultate, kako generalno igraju i to je to. Sto bi se ti cimao vise od nasih sportskih radenika.

Link to comment
Share on other sites

 

35 minutes ago, Contador54 said:

Mogu ja jednu grupu, bilo koju gde igraju ekipe sa spanskog govornog podrucja?

 

1 minute ago, Kooineeperk said:

 

To bi ti onda bile C i E grupe. Po 2 tima u grupi pricaju spanski 🙂 

Izaberi C ili E, ili obe 😁

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Bugl Khan said:

Ja bi otvorio našu kad nas već ima par ovdje. Ali stvarno o Maroku i Kanadi nemam pojma. A da lupetam kako su opasni i nabrajam najbolje igrače nema smisla. Jedino prošle nastupe da prepisujem s Wikipedije. I slike kad hoću stavit mi skoro nikad ne da. Uvijek prevelika slika. 

Tako da je najbolje da Ludilo 1 napravi to. 

Dogovorite se pa napišite zajedno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, McLeod said:

Za slike smanjis rezoluciju i odes na tinypng sajt da ih kompresuje dodatno. Sto se tice ekipa, u svakoj grupi ima skoro bar jedna o kojoj ne zna niko mnogo. Bacis pogled na neke klipove, rezultate, kako generalno igraju i to je to. Sto bi se ti cimao vise od nasih sportskih radenika.

Bold: puno posla brate.

Bold 2: 🤣🤣🤣🤣

 

2 hours ago, Kooineeperk said:

 Najavio sam ranije, mogu i ja barem jednu grupu koju niko nece 🙂

 

Mogu grupu A na primer. 

Uzmi našu slobodno, ako ti se da.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bugl Khan said:

Što misliš s ovim? Nisam u toku

 

Dokoni umovi, po nekim portalima, svaku sitnicu vezuju za eventualnom suspenzijom naše reprezentacije sa WC. Od kapitenske trake do neuvodjenja sankcija Rusiji. Budući da su Talijani i Ukrajinci agresivni u svojim zahtevima da zamene reprezentaciju Irana, tračak nade ide i u našem smeru. Niko to ozbiljno za sada ne iznosi, ali kog zmija ujede i guštera se boji, pa se eto malo i paranoiše. :smiley2:

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Constantin said:

 

Dokoni umovi, po nekim portalima, svaku sitnicu vezuju za eventualnom suspenzijom naše reprezentacije sa WC. Od kapitenske trake do neuvodjenja sankcija Rusiji. Budući da su Talijani i Ukrajinci agresivni u svojim zahtevima da zamene reprezentaciju Irana, tračak nade ide i u našem smeru. Niko to ozbiljno za sada ne iznosi, ali kog zmija ujede i guštera se boji, pa se eto malo i paranoiše. :smiley2:

Ma daj. Presmiješno. Btw, ni naši ne kleče, nit će nositi dugine boje na traci. Iran je u domeni nenogućeg, vas valjda spominju samo internet trolovi.

EDIT: A kako bi to Talijani mijenjali Iran? UEFA je avoju kvotu popunila kvalifikacijama, u kojima su Talijani ispali prije finala. Sve da i ide mjesto Europi, zašto bi išlo njima?

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Bugl Khan said:

Ma daj. Presmiješno. Btw, ni naši ne kleče, nit će nositi dugine boje na traci. Iran je u domeni nenogućeg, vas valjda spominju samo internet trolovi.

EDIT: A kako bi to Talijani mijenjali Iran? UEFA je avoju kvotu popunila kvalifikacijama, u kojima su Talijani ispali prije finala. Sve da i ide mjesto Europi, zašto bi išlo njima?

https://www.danas.rs/sport/italijani-traze-od-fifa-izbacite-iran-ubacite-nas-na-mundijal/

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Constantin said:

Ok treba biti pošten i reći da ovo nije došlo iz FS Italije, nego od nekog dokonog političara.

Mislim da je već ranije bilo reči da ne postoji šansa da Italija ide na SP, i ako bude neko izbacivanje, a to je tehnički jako teško izvodljivo, menjaće ga tim iz Azije, pa čak i Novi Zeland ima veće šanse.

 

Ali dobro.

9 minutes ago, Drug Crni said:

@Kvaratskheliakoju grupu "uzimas"?

Grupe A i E su rezervisane. Možeš da biraš neku preostalu 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Don Juan said:

Ok treba biti pošten i reći da ovo nije došlo iz FS Italije, nego od nekog dokonog političara.

Mislim da je već ranije bilo reči da ne postoji šansa da Italija ide na SP, i ako bude neko izbacivanje, a to je tehnički jako teško izvodljivo, menjaće ga tim iz Azije, pa čak i Novi Zeland ima veće šanse.

🙂

Tako to ide @Don Juan...lobiranjem pojedinaca. Naravno, da ne bude zabune, nisam uopšte, ni za trenutak, pomislio da je to u redu. "Zeleni teren" je jedino merilo, a zagovaraocima tih ideja želim sve najgore. Samo ne verujem da bi bili gadljivi na takvu odluku ..ni Talijanci ni Ukrajinci.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Drug Crni said:

I grupa "F" je rezervisana..bez obzira sto se izjasnjavaju negativno,stvarno ne vidim zasto neko od "susjeda" nece da je otvori?
(verovatno ne zele da baksuziraju..ima i za to leka :lol_2:)

Meni je svejedno. Hteo bih da vidim koju ce Nakamura da otvori.

Ko ce nasu grupu? @dzoneeejavii seee :classic_biggrin:

Nije F rezervirana. Sad najozbiljnije kažem; ako se nekome radi F, slobodno nek radi. jer se nnama ne radi, jbg. Možda nije fer, al takvi smo nas 3 očito, ljenčine.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Drug Crni said:

Razumem ^
Medjutim,
Ko bolje poznaje vasu repku od vas?

Pa,
Niko.

Meni je najlogicnije/najbolje da bude neko od vas.
Meni je svejedno koju cu..ako necete vi, nominujem Meka :classic_biggrin:

Onda može ovako. Ko želi ( a vidim da ima ljudi koji žele raditi grupe) raditi našu, može mi slat PM s bilo kakvim pitanjima, ja ću odgovrit vrlo rado. Jer repku baš pratim oduvijek, i imat ću sigurno odgovor na bilo koje pitanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Bugl Khan said:

Nije F rezervirana. Sad najozbiljnije kažem; ako se nekome radi F, slobodno nek radi. jer se nnama ne radi, jbg. Možda nije fer, al takvi smo nas 3 očito, ljenčine.

Ništa, onda da vas banujemo lepo i to je to. :classic_biggrin:

 

Ako se ne uspete nakaniti da otvorite celu grupu možete da dogovorite sa onim ko to bude radio da napišete neki bolji tekst o Hrvatskoj a taj drugi da pokrije ostale ekipe i tehničku pripremu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...