Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 minutes ago, Snjofko said:

IMG-20230205-223216.jpg

I uz to 4 nezastistena pika prve runde i 3 swapa.

7 minutes ago, Recoba said:

Kakve ti gluposti pišeš čovječe svaki dan.

Slobodan si da argumentima pobijes moje tvrdnje. Ovako, kao kad bih ja dosao do Novaka i rekao mu da ne zna da udari BH.

 

Ovaj sa Somborom u niku ispisao prethodnih dana gomilu netacnih stvari, niko se ni okrenuo nije.

Edited by Dracarys
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Sta podrazumevas pod konkretniji?

 

Kao prvo nema želju da lopta bude 20 sekundi kod njega, naročito ako saigrači igraju dobro.

Drugo, kada i uzme loptu i napadne koš, to se završava šutem/asistencijom/čime god u roku od 6-7 sekundi.

I na kraju, ima elementarne kretnje bez lopte. Kajri nema.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, realno *w said:

 

Kao prvo nema želju da lopta bude 20 sekundi kod njega, naročito ako saigrači igraju dobro.

Drugo, kada i uzme loptu i napadne koš, to se završava šutem/asistencijom/čime god u roku od 6-7 sekundi.

I na kraju, ima elementarne kretnje bez lopte. Kajri nema.

Sad tek nista ne kapiram, ja mislio da je u pitanju poredjenje Lebrona i Luke, a ne Kajrija. Zato sam i pitao. Moja greska. 

Link to comment
Share on other sites

Ovaj trejd ocigledno pokazuje da cene ovih ''superstarova'' ostaju na snazi.

 

Dati za pola godine ove budale toliko pikova i nesto korisnih igraca je u rangu onih Gobert i Murray prikolja.

 

Sa druge strane ni sa Dinwidijem i DFS nisu isli nigde pa barem da imaju neke udaracke sanse.

 

Inace na leto ne znam sta ce biti gore, dati mu taj max ili ga pustiti da odseta... Mislim da je druga opcija svakako bezbolnija....

 

 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Horium said:

Najbolja stvar iz ovog trejda su internet komentari o tome kakve sve sacekuse sprema Lebron za Pelinku.

I treba. Sinoc su izasli reporti da daju samo 1 pik 1 runde i to zasticen i da nece Reevsa i Christie da stave u trejd paket ( nevezano za Bruklin vec uopsteno ).

 

Netsi su svoje odsvirali. Dallas moze biti zanimljivo ali svakako ne dalje od 2 runde PO ali ono najbitnije, Dallas ovim otvara orostor za max ugovor jer za sada nema nikakve naznake o produzenju ugovora sa Kyrie vec ce na ljeto obaviti razgovor.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, João Palhinha said:

 

vidim vec krenula rosterbacija na twitteru da li trejdovati aytona, bridgesa i cama johnsona, tj. svu trojicu ili 2/3 plus pikove za Duranta od 35 godina. to bi bio jedan jako kratak championship window od tipa godinu i po dana. I would pass.

 

durant nema fizikalije kao lebron da igra do 40-e, mislim da ce ga vrlo skoro zakaciti decline.

 

Preveliki rizik u pvom trenutku zbog stravicno neizvesnog returna. Durant je mozda vec sad gotov kao neka dominant sila za PO nadmetanja, a trejd koji bi BKN zahtevao bi nas ostavio potpuno osakacene rotacije za ovu sezonu i bez asseta za neposredni reset nakon sto projekat KD odsvira svoje. Rasprodaja samo za igrace u prajmu nad kojima ne visi gigantski znak ? na temu zdravlja i avejlabilitija.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, DameTime said:

Za ove koji kukumavče kako je njemu dovedena pomoć a Jokiću ne, oko Nikole se gradi tim godinama i odlično su izbalansirani.

Ove godine da, pre toga bilo je kuku lele (od bubble-a). Sve samo izbalansiran. Mada su povrede Murray-a i MPJ-a doprinele tome. 

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Darko said:

Ove godine da, pre toga bilo je kuku lele. Sve samo izbalansiran. Mada su povrede Murray-a i MPJ-a doprinele tome. 

 

E ko će se javiti nego ti, čim ja spomenem Denver. 😄 Nego, ono davno obećano cveće mi još uvek nije stiglo...

 

Elem, bili su oni izbalansirani i ranije, svakako mnogo više od Dalasa, nego se nije znalo šta će biti sa MPJ-em i Džamal je odsustvovao dugo. A šta Dončić ima pored sebe, koliko barem upotrebljivih opcija na svim pozicijama? Denver je uvek trebalo da bude ovakav samo im se svašta isprečilo pa su tek sad definitivno "kliknuli", dok Dalas ni u teoriji nije tako izbalansiran tim. 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Dracarys said:

Ovaj sa Somborom u niku ispisao prethodnih dana gomilu netacnih stvari, niko se ni okrenuo nije.

Sta sam netacno rekao, sem sto nisam ni znao da Lejkersi imaju taj pik za sledeci milenijum, koji ko zna kakvu ce vrednost imati?
Za trejd sam bio 100% u pravu, oni tu sanse nisu imali, jer se Bruklin pitao i naravno prihvatio ocigledno bolju ponudu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DameTime said:

E ko će se javiti nego ti, čim ja spomenem Denver. 

Pa nisam ja onaj koji konstantno tvrdi da je Denver bio izbalansiran tim, sa Campazzom, Riversom, Bartonom, Howardom, i Monte Morissom na spoljnih pozicijama, što ih ipak nije sprečilo da izbace Portland :wicked:. U vreme bubble-a jeste bio a i danas su, nebo i zemlja u odnosu na ostale sezone.

 

2 hours ago, DameTime said:

Nego, ono davno obećano cveće mi još uvek nije stiglo...

Pa dobro, treba mi adresa i broj telefona u slučaju da nema nikoga kući kada isporučuju cveće :classic_biggrin:

Edited by Darko
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...