Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

7 minutes ago, bodo said:

Iskreno ne znam o kom meču se referiras tu. Ma ovako iz glave mi ne pada niš na pamet. Svakako čudna odluka Utaha. Ne znam ni sta im je bio plan ali u konačnici jedan dobar back and forth meč su odigrale obje ekipe. slično kao pre nekih desetak dana u SLC. I jednim i drugima je ovo bio b2b. 

 

Ne znam da stavim u spojler na mobu, tako da cu nazalost morati da podsetim sve navijace KKP.

 

 

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Magia said:

 

Ne znam da stavim u spojler na mobu, tako da cu nazalost morati da podsetim sve navijace KKP.

 

 

 

 

U jbt. stvarno. Ma ni u primozgu mi nije bilo. Strasno po vas tada. Implikacije su dugo potrajale.

Link to comment
Share on other sites

joe harris ove sezone sutira 33% za tri. nakon 46, 47, 42 i 47 posto prethodnih sezona. 

 

duncan robinson ove sezone sutira 30% za tri. prosle sezone 37% a pre toga 40 i 44%...

 

davis bertans je nastavio da sutira koliko-toliko dobro za tri, ali vise ne igra nego sto igra, pre svega zbog povreda.

 

harris i bertans bar imaju neki alibi, pre svega harris zbog dve operacije zgloba u nekoliko meseci, ali robinson se od trenutka potpisivanja ugovora raspao. sva trojica potpisali ugovore od 16-18 miliona godisnje, pre svega zbog jednog skilla. bas me zanima da li ce gm-ovi malo bolje razmisliti pre nego sto daju sledeci takav ugovor jednodimenzionalnom igracu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, uini said:

@delgado, ne smeta meni lebron, imam problem iskljucivo sa grupijima, gde si ti odavno postao realniji na temu, grof je sada lider.

 

inace, 143-138 protiv spursa nije uspeh ni za knickse, ne znam sta bi tu trebalo da te raduje, osim vozdove suterske veceri.

 

 Raduju i Sruder i Brajant koji daju znake zivota, konstantan Loni, sve bolji Rivs,  Gebrijel. Da bar pobedjujemo slabije i da se sa Dejvisom i Bronom u kakvoj-takvoj formi i dok su zdravi pokoljemo s jacima, a do Karima ima jos soma i 16 poena. Nista vise od sezone i ne ocekujem, pusti me da uzivam u ovakvim retkim pobednosnim vecerima i suterskim eksplozijama ;D

 

 Tradicija je na nasoj strani za sledecu tekmu, Indiana igra vcrs kroz 2 cuke u Staples centru, a sutra dolazi nama na "noge". Komsije su osakacene prilicno tako da jedna pobeda ovde im je dosta. 

 

 @Miki28 Ove sezone cilj je rekord kad Pelinka vec nece da da dva pika i dovede Badija, pa da uz Srudera i ostale imamo finu ekipicu za fine domete.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, freethrow said:

Klay Thompson in his last 5 Games: 23,6 ppg on 52/50/81 - Warriors 4-1

 

 

 

A pljuvao si coveka onoliko. Ako nastavi ovako, ocekujem od tebe neku prigodnu pesmicu a la Uini "Klejo, Klejo, volim tvoje telo..."

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...