Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Finiks ako bude trejdovao Ejtona, verovatno ide i Krauder sa njim u paketu. Možda neki ol star postane dostupan do dedlajna, a Bogdana samo opipavaju da li je dostupan. Inače ne vidim zašto bi Finiks davao Ejtona za Bogdana koji, koliko nam god bio drag, on se polako uništava povredama, a i sve je stariji. Ejton ima dosta veći trade value, praktično s konja na magarca.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ni ja ne vidim kako i zašto Ejton za Bogdana (kog obožavam). Rekla bih da bi u tom trejdu kratkoročno bolje prošao PHX (Kapela je odličan rebounder i DD mašina, Bogdan igrač sa mnogo iskustva i visokim BBIQ-om), a dugoročno ipak ATL (upariti Ejtona koji je jako mlad sa Jangom, to bi bilo p'n'r ludilo u najavi). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ejton u usporedbi sa Bogdanom i Kapelom ima nebeski trade value. Ima mladost i dokazan igrač za plej of mečeve, sve na svojoj strani, takođe i ugovor od 4 godine!

 

Ne znam zašto bi Sansima bio cilj ova ili sledeća godina?

 

Buker je glavni igrač tima, a ne CP3. Nema smisla rasitnjavati Ejtonovu vrednost zarad godinu ili dve, posle kada Buker bude potpuno sazreo kao igrač, ostaće mu samo Bridžis od dobrih saigrača! Sami sebi bi iskopali rupu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sunsi su zainteresirani za Kuzmu, Barnsa i Grayson Allena u potencijalnom trejdu za Crowdera i da pokrpaju momentalno rupu nastalu povredom CJ. Spominje se i Bogdan. Spominje se i Collins ali navodno dolaze proturječne informacije iz Phoenixa. O Aytonu vjerovatno tek u februaru. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Dracarys said:

Ejton u usporedbi sa Bogdanom i Kapelom ima nebeski trade value. Ima mladost i dokazan igrač za plej of mečeve, sve na svojoj strani, takođe i ugovor od 4 godine!

 

Ne znam zašto bi Sansima bio cilj ova ili sledeća godina?

 

Buker je glavni igrač tima, a ne CP3. Nema smisla rasitnjavati Ejtonovu vrednost zarad godinu ili dve, posle kada Buker bude potpuno sazreo kao igrač, ostaće mu samo Bridžis od dobrih saigrača! Sami sebi bi iskopali rupu.

 

Ne rasitnjavas nista.

 

Sve je vec rasitnjeno, nece decko da bude u Arizoni, igra preko one stvari i ocigledno nije nista ispeglao ni sa saigracima ni sa trenerom.

 

Pitanje je samo sta mozes da dobijes za njega, na leto nisu mogli nista od ovih ozbiljnijh meta tako da ostaje samo neki damage control...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Normalno je da nisu mogli lako da ga trejduju kada je bio RFA. Sign and trade ima opasna ograničenja u salary cap-u.

 

Ovako će sada biti drugačije, potrebno je samo da se ispoštuje maksimalna ekstenzija nakon ruki ugovora.

 

Inače, dečko je 4 godine vezan ugovorom, to što on igra preko one stvari, ne rasitnjava njegovu vrednost, videli smo dobro u dva plej ofa za šta je sposoban.

Link to comment
Share on other sites

Nista ako mu je tolika vrednost onda mozda dobaci do RW i 26',27' FRP?

 

Ja pricam o situaciji ako Montiju dokurci sve ovo i ako ne zeli da rizikuje da jos jednom bude probusen.

 

Ne vidim puno boljih trejdova da apolutno nista koncepcijski ne menjaju, dobiju slicnu produkciju i ojacaju klupu jednim odlicnim ball handlerom...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Odgledah delic cetvrtine Suns-Lakers pri kraju, multitaskujem s poslom pa koliko mogu, opasnu odbranu Lakersi ali u napadu kamenjare. Sruder je odmah tu dao impact, ali se u napadu raspada, imao je neke uzasne turnovere RW style i naravno trojku nije pogodio. Beverley i Nunn su toliko kriminalni i losi, ali sada im se i Sruder pridruzuje u taj klub uzasnih LA bekova. Rivsara je Brajant za ove likove. Dennise, koji ti je

 

EDIT : Tomas Brajant deluje iznenadjuje sveze i dobro. Ko bi rekao.

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Miki28 said:

Anthony Davis 
37 points
21 rebounds
5 steals
5 blocks
11-17 FG
15-16 FT 

 

Steta pa se nije mogla uzeti pobjeda ali ako AD nastavi sa ovakvim izdanjima, Lejkersi imaju cemu da se nadaju

Sjajna igra nema sta. Ali osim Walkera nitko da ga poprati. Tesko može sam protiv ipak timski jačih Sunsa. Jest doduše RW ubacio preko 20 ali ne znam meni on nekako nema neki poseban impact na vašu igru. 

 

Poprilično iznenađujuć poraz kompletnog Denvera protiv Cade Cunningham less Detroita. Oni su nam pak sledeci protivnik. Nema lakog domaćinstva više. 

Edited by bodo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Miki28 said:

A tek poraz Bruklina od Filadelfije sa Aba 2 ligasima. 

 

PJ Tucker je fenomen, 4 zaredom utakmica sa 0 poena a guli 30+ minuta😀 kakav brat

👍. Ponestalo mi plusića zbog Berlina. Nisam ispratio sastav Phille. Koja legenda je P. J Tucker stvarno. Treba to znat.:Hail: Nego sad se nešto prisjetih u svjetlu naše potrage za 4. Gde je I sta radi T. J.  Warren. Je još injured? 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, OnionKnight said:

The NBA's most efficient pick-and-roll duos

 

1. Mitchell/Allen: 1.34
2. Steph/Looney: 1.27
3. Morris/KP: 1.24
4. Brunson/Randle: 1.21
5. Mitchell/Mobley: 1.18
6. Luka/Wood: 1.18
7. Herro/Bam: 1.17
8. Russ/AD: 1.15

 

Što je samo dokaz da Mičel nije hteo da daje loptu Goberu i da je direktno minirao Jutu sa time.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bodo said:

 Gde je I sta radi T. J.  Warren. Je još injured? 

 

sprema se da zaigra za njetse

 

Quote

 

Warren (foot) has progressed from practicing against coaches to practicing against players, Kristian Winfield of the New York Daily News reports.

Spin: Warren is still without a firm timetable, but this update is encouraging and signals his return may arrive soon

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...