Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

4 hours ago, Problem sa licnim greskama said:

Drago mi je inace za Gordona. Zasluzio je ovaj spotlight za svu borbu u senci Jokica. Mnogo dobar igrac. Nije mozda franchise player ili cak drugi igrac ekipe ali je sigurno igrac koga bi svaka ekipa pozelela u PO.

Ja ga već neko vreme zovem "tihi heroj plej-ofa". Zadužen za sve najgore poslove, čuva najveće aždaje, a sad je još našao snage i da iskorači na glavnu scenu. Ogromne zasluge ima za sve dosadašnje uspehe.

 

Edit: Gledam brojke, kao da ih je zamenio sa Jokićem. :lol_2:

27/7/6, 73% iz igre, svega dve IL, +29 na terenu. :Hail:

Edited by Barkley#34
  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

@DameTime naravno, kakav crni Boston. Izgleda da je Portland spreman da trejduje sve da naprave ekipu oko Dejma pa samim tim i 3 pika, Simonsa i ostalo. Pitanje je koga mogu dovesti a da ih napravi contenderima jer oni najbolji igraci su nedostupni

 

Takoe, priča ide da smo spremni da i dalje gradimo oko Dejma i da se istražuje market. On je pre koji dan na pitanje da li smatra da će 24. oktobra i dalje biti Blazer rekao - da. Ali dobro, bitnije je šta priča polupani SAS koji tvrdi kako treba da beži iz PDX jer nikad neće pobeđivati u... NYK, gde isto neće pobeđivati.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Takoe, priča ide da smo spremni da i dalje gradimo oko Dejma i da se istražuje market. On je pre koji dan na pitanje da li smatra da će 24. oktobra i dalje biti Blazer rekao - da. Ali dobro, bitnije je šta priča polupani SAS koji tvrdi kako treba da beži iz PDX jer nikad neće pobeđivati u... NYK, gde isto neće pobeđivati.

Volim lojalnost i sve ali mi zao da se ne bori za titulu jer mislim da je to nemoguce u Portlandu. U Majamiju bi to itekako mogao a Majami bi imao i sta da ponudi.

 

Ipak kao sto smo i pricali, imaju 2 puta i treba da odluce kojim ce da ide i da na taj put idu all in tako da ako misle da grade oko Dame onda to i treba da irsde i odu all in.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uh, ustao sam sinoc i zaspo posle 10 minuta. Srecom nisam se jutros uhvatio odmah za mobilni nego lepo dok svi spavaju premotao utakmicu bez da znam rezultat. Bas sam ispizdeo kad su krenuli oni WTF faulovi, ali Gordon i Braun su spasili bulju Jokicu i Mareju. 

Mnogo mi drago zbog Gordona, svakako mu je mnogo bolje da bude NBA sampinjon nego da je uzeo onu titulu u zakucavanjima...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pojaviše se Gordon i Brown
Kad je Jokara dobio peti faul nekih osam minuta pre kraja na nekih +7,mislio sam da su gotovi..međutim takeover Browna..uzeo stvari u svoje ruke i izdominirao u finišu,a Gordon ceo meč odličan.

Ceo meč su vodili i nisu dopustili nikakvi šansu Miamiju..mislio sam da će Jokićev boravak na klupi dovesti do preokreta,ali Brown je imao nerve

Nešto sam uspevao pogledati uživo Denver tokom celog plejofa..zanimljivo je da su uvek gubuli kad nisam bio budan :classic_biggrin: Dakle,gledaće se i peta.

 

10 minutes ago, Luchifer89 said:

Kao član navijačke grupe kojima je ovde nakačen naziv Jokićevci, predlažem da se oformi navijačka grupa ili fan club Nikole Jokića pod nazivom KONJI.
Verujem da bi nas Nilola podržao

"Only (NEŠTO) and Horses"
Nađi prvi deo imena..

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, DameTime said:

 

Kad smo beše diskutovali na ovu temu?

Kad smo pričali o pritisku da se osvoji čini mi se 

5 hours ago, Darko said:

Žena me gleda i pita se za koga se udala.

Isto 😁

 

Marej odigrao odlično, nije silovao , blicovali su ga celu tekmu. On je ipak prevashodno strelac i sigurno je bio veliki mentalni napor da izađe iz svoje kože i asistira .

AG osim što je zaustavio najbolje igrače lige odigrao napadački odlične 4.tekme i protiv LAL i protiv Majamija.

 

Evo nešto za ljubitelje Zmajeve kugle i Denvera

 

Edited by Milos 3.14
  • Like 6
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, DameTime said:

u... NYK, gde isto neće pobeđivati.

 

koja bi bizarna logika bila za knickse da trejduju za lillarda ili bilo kog plejmejkera, kada imaju brunsona na dobrom ugovoru, plus quickleyja, koji je ocajno odigrao plejof ali je odlicnu sezonu imao, retko dobar defanzivac na pleju i trade asset, ako smatraju da deuce mcbride moze biti backup (vrlo dobar suter iz realnih pozicija i vrlo dobar defanzivac; ostalo je stay tuned)?

 

knicksi ce traziti SGa, mozda i pretumbaju roster zbog randlea, pa podele i IQa i barretta i koga vec ali definitivno nece juriti PG poziciju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tek sad mi dolazi prava razmjera Gordonovog grejtnesa u ovoj tekmi. Skoro 30 poena sa fenomenalnim procentom, a na drugoj strani konstantno ide na najveći problem za Denver - Jokić igra, on čuva Buttlera, Jokić izađe, on uzima Adebayoa, nevjerovatna polivalentnost i izdržljivost.

  • Like 30
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1. Jel Denver moze da zadrzi sledece sezone svih ovih 8 igraca koji igraju u PO?

 

2. Jeste da Denver igra sa 8 igraca, ali ne moze se ceo regularni deo igrati tako i da su tako igrali celu sezonu, pali bi, ispovredjivali se, umorili i ne bi sigurno bili prvi i imali prednost domaceg terena kroz ceo PO.

 

Moje pitanje je, da li mislite da klinci mogu da iznesu ovu rolu koji su imali veterani R.Dzekson, Brajant, Dzordan, Cancar i Smit. Koliko su neophodni ti veterani kroz regularni deo i da li mislite da bi Denver uspeo da bude prvi sa nekim klincima umesto njih?

 

Moze li Denver sledecu sezonu da izvuce sa osmoricom iz plejofa, Pejtonom Votsonom, Nadzijem (mozda) i dva pika, a ostale da sutne/trejduje za klince.

 

I onda da usput prave i neku novu generaciju dok je okosnica tu koja brani titulu.

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

 

koja bi bizarna logika bila za knickse da trejduju za lillarda ili bilo kog plejmejkera, kada imaju brunsona na dobrom ugovoru, plus quickleyja, koji je ocajno odigrao plejof ali je odlicnu sezonu imao, retko dobar defanzivac na pleju i trade asset, ako smatraju da deuce mcbride moze biti backup (vrlo dobar suter iz realnih pozicija i vrlo dobar defanzivac; ostalo je stay tuned)?

 

knicksi ce traziti SGa, mozda i pretumbaju roster zbog randlea, pa podele i IQa i barretta i koga vec ali definitivno nece juriti PG poziciju.

 

Naravno da nećete, niti treba, jer potpuno nema logike, nego ovaj lupeta kao otvoren prozor.

 

16 minutes ago, Milos 3.14 said:

Kad smo pričali o pritisku da se osvoji čini mi se 

 

Moguće je, samo u ovom trenutku ne mogu da se setim koji je tačno bio kontekst. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Beonegro said:

Tek sad mi dolazi prava razmjera Gordonovog grejtnesa u ovoj tekmi. Skoro 30 poena sa fenomenalnim procentom, a na drugoj strani konstantno ide na najveći problem za Denver - Jokić igra, on čuva Buttlera, Jokić izađe, on uzima Adebayoa, nevjerovatna polivalentnost i izdržljivost.

Ali i dalje ima ljudi koji Jokica, Mareja i MPJ-a nazivaju Big 3 Denvera 😔

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 


Kvotujem te cisto da bi ispao sto veci takzovani "Jokicevac" iako to nisam. 

 

U sustini sam hteo da napisem samo kako je epski ali stvarno epski achievement da je Jimmy odveo ovu ekipu Majamija u veliko finale. Bolno limitiran tim. On i Spoe zasluzuju jedno veliko bravo.

 

 

Edited by Problem sa licnim greskama
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Snjofko said:

1. Jel Denver moze da zadrzi sledece sezone svih ovih 8 igraca koji igraju u PO?

 

2. Jeste da Denver igra sa 8 igraca, ali ne moze se ceo regularni deo igrati tako i da su tako igrali celu sezonu, pali bi, ispovredjivali se, umorili i ne bi sigurno bili prvi i imali prednost domaceg terena kroz ceo PO.

 

Moje pitanje je, da li mislite da klinci mogu da iznesu ovu rolu koji su imali veterani R.Dzekson, Brajant, Dzordan, Cancar i Smit. Koliko su neophodni ti veterani kroz regularni deo i da li mislite da bi Denver uspeo da bude prvi sa nekim klincima umesto njih?

 

Moze li Denver sledecu sezonu da izvuce sa osmoricom iz plejofa, Pejtonom Votsonom, Nadzijem (mozda) i dva pika, a ostale da sutne/trejduje za klince.

 

I onda da usput prave i neku novu generaciju dok je okosnica tu koja brani titulu.

 

Bilo je već diskusije na tu temu, Denver ne može da zadrži Browna, osim ako se on ne odrekne 7-8 miliona.

Postavlja se i pitanje šta raditi sa Jeff Greenom, da li će u penziju, odnosno, ako neće, da li se isplati držati ga još jednu sezonu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Beonegro je dao slagvort Jeff Green - trojka gde je odbio nalet Majamija je juce bila dosta kljucna. 
Isto vazi i za Marijevu trojku nakon izlaska iz bloka u punom okretu (a la Bogdan Bogdanovic). 

Dva jako bitna kosa koja su jebala Majami u mozak dok sedi Jokic na klupi. Bilo je strasnog divljanja na obe strane u toj fazi ali je uslo i dalo Denveru sigurnost. Tu su i poceli da veruju konacno da ovo dobijaju 100% i melju Majami do kraja.

1 minute ago, Kronostime said:

 

:classic_biggrin:


Kod Malike Edwards je posle prve tekme i najavio odlazak u Sombor ovog leta 😄 Tako da...
 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Beonegro je dao slagvort Jeff Green - trojka gde je odbio nalet Majamija je juce bila dosta kljucna. 
Isto vazi i za Marijevu trojku nakon izlaska iz bloka u punom okretu (a la Bogdan Bogdanovic). 

Dva jako bitna kosa koja su jebala Majami u mozak dok sedi Jokic na klupi. Bilo je strasnog divljanja na obe strane u toj fazi ali je uslo i dalo Denveru sigurnost. Tu su i poceli da veruju konacno da ovo dobijaju 100% i melju Majami do kraja.


Kod Malike Edwards je posle prve tekme i najavio odlazak u Sombor ovog leta 😄 Tako da...
 

... tako da next morning

 

MADsswC.gif

 

:s_d:

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Snjofko said:

1. Jel Denver moze da zadrzi sledece sezone svih ovih 8 igraca koji igraju u PO?

 

2. Jeste da Denver igra sa 8 igraca, ali ne moze se ceo regularni deo igrati tako i da su tako igrali celu sezonu, pali bi, ispovredjivali se, umorili i ne bi sigurno bili prvi i imali prednost domaceg terena kroz ceo PO.

 

Moje pitanje je, da li mislite da klinci mogu da iznesu ovu rolu koji su imali veterani R.Dzekson, Brajant, Dzordan, Cancar i Smit. Koliko su neophodni ti veterani kroz regularni deo i da li mislite da bi Denver uspeo da bude prvi sa nekim klincima umesto njih?

 

Moze li Denver sledecu sezonu da izvuce sa osmoricom iz plejofa, Pejtonom Votsonom, Nadzijem (mozda) i dva pika, a ostale da sutne/trejduje za klince.

 

I onda da usput prave i neku novu generaciju dok je okosnica tu koja brani titulu.

 

1) Ne mogu da zadrze Browna sem ako on ne pristane da igra za 8-9 miliona umesto za 16-17 na nekom drugom mestu. Jeff Green verovatno nece biti deo te osmorke jer ili ide u penziju ili ide na klupu na poziciju DAJ

2) Nnaji, Cancar i Watson ce imati znacajne minute u rotaciji tokom sledece sezone. Kamagate je rookie centar kog su ostavili u Francuskoj i koji obecava i ocekujem njega u rotaciji takodje tokom regularke. Nedostaje playmakinga sa klupe...CP3 anyone?

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...