Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ko ono beše rekao na početku sezone da je Bruce Brown nemač pojma i da se može uporediti sa Bartonom?

 

Sjajan timska pobeda. Iako statistika možda to ne pokazuje, super utakmica Nikole. Iznenadio me defanzivom, i naravno kada podigne one ručerde teško je pogoditi koš. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Drago mi je inace za Gordona. Zasluzio je ovaj spotlight za svu borbu u senci Jokica. Mnogo dobar igrac. Nije mozda franchise player ili cak drugi igrac ekipe ali je sigurno igrac koga bi svaka ekipa pozelela u PO.

1 minute ago, Darko said:

Ko ono beše rekao na početku sezone da je Bruce Brown nemač pojma i da se može uporediti sa Bartonom?

 

Sjajan timska pobeda. Iako statistika možda to ne pokazuje, super utakmica Nikole. Iznenadio me defanzivom, i naravno kada podigne one ručerde teško je pogoditi koš. 


Debeli je imao na eye test 4 kick ball odbrane 😄 Kapiram da je to rekord istorije NBA, kamoli play offa 😄 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Posle petog faula za Jokica i and one Batlera za -5 mislio sam da je gotovo i da ćemo videti standardni povratak Heata u zadnjoj četvrtini. Tu prvenstveno mora Marej da se pohvali da nije igrao hero ball i da je shvatio da on mora da bude distributor bez Jokica. 

Edited by Milko Miller
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 6/5/2023 at 6:46 AM, jabadabaadu said:

 

 

U ovoj utakmici se za Majami sve pogodilo, nestvaran šut, da se svi u Denveru raspadnu šuterski, da ne igraju odbranu... i opet je bila utakmica ja jednu loptu. Tako da prognoziram da će Denver uzeti obje u Majamiju.

 

 

 

Rekoh

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Stex said:

jokic ispod 5 asistencija, mislim da je majami konacno provalio nesto...

 

nagec in fajv

 

nebitno, imam samo masivan rispekt za vrucjinu, nisu bili favoriti ni u jednoj rundi a eto ih, igraju uglavnom egal 4x tekme sa najboljom ekipom lige.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, uini said:

 

nebitno, imam samo masivan rispekt za vrucjinu, nisu bili favoriti ni u jednoj rundi a eto ih, igraju uglavnom egal 4x tekme sa najboljom ekipom lige.

 

Izgubili 3x dvocifreno i ubacili 93, 94 i 95 poena. Koliko je bilo egal, toliko je moglo i da ode na blowout.

 

6:41

8:28

6:26

 

Vreme koje je ostajalo do kraja utakmice, u svakoj od tri pobede, u momentima u kojima je Denver ubacio onoliki broj poena sa kolikim je Heat završavao utakmicu.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Egal je bilo sa Lejkersima, bez obzira na metlu.

 

Šta je drugo nego rutiniranje nego kada vodiš uglavnom celu utakmicu, mahom dvocifreno u poslednjoj četvrtini, držiš protivnika na ispod 95 poena i pobeđuješ bez neke neizvesnosti.

 

Pritom, dobijaš i sa 20 skokova više, ali i sa manje skokova; i kada ti udarni dvojac odigra legendarno, ali i ispodprosečno; i kada ide trojka i kada ne može ništa da se nabode; i kada sidekicks odigraju kao glavni igrači, ali i kada se ne pojave..

Edited by medobrundo
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...