Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

8 hours ago, Milos 3.14 said:

Nije ni Maloun Macola. Ono sinoć je bilo klasično rutiniranje. Gordon je težak mečap za Batlera, on je sinoć lovio MPJ koji uopšte nije bio slaba karika, naprotiv.

Obe ekipe su šutirale za tri debelo ispod svojih procenata tako da stvarno ne vidim kako Majami može da ima 4 tekme sa 110-120 poena koliko im treba da bi dobili.

@Miki28 Za Mareja je bilo samo upitno može li da bude dovoljno konstantan. On od 5 tekme protiv Sansa igra fenomenalno.

@DameTime Batler se sa pravom hajpuje. Imao je loših tekmi iz raznih razloga. Nije ni on u cvetu mladosti i nije 100% zdrav, ali ne daje izgovore i isporučuje kad je najpotrebnije.

 

Inače kako vreme prolazi Minesota može biti sve zadovoljnija sobom. Dosta dobar otpor su pružili i to bez nekih baš bitnih igrača, a i ovaj trejd za Gobera donekle ima smisla jer je izgleda Konli znao ko je najveća pretnja u PO i najbolji igrač lige.

 

 

 

Na 3:0 ili 3:1 kreni da spremaš roštilj. Samo to me zanima :classic_wink:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

ja bih mogao da zivim bez mesa, samo mi treba puno vise razlicitosti

 

sargarepa, prokelj, svejedno salata, razne pecurke, skup je zivot :i

 

Takođe, a trenutno baš pokušavam da izbacim meso. Samo kao što si naveo onda moraš proširiti pool(e) namirnica koje konzumiraš. Onda vidim koliko sam siromašna hehe 🙃

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:
@bodo sta da ti kazem, drz se

 

 

Bill Simmons, gift that keeps on giving🤣🤣🤣🤣

Danas me briga za sve. Na proslavi sam 35 godina mature tako da nista mi ne može ovaj dan pokvarit. 

  • Like 5
  • Love 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, uini said:

ja bih mogao da zivim bez mesa, samo mi treba puno vise razlicitosti

 

sargarepa, prokelj, svejedno salata, razne pecurke, skup je zivot :i

Samo post i pravoslavlje

1 hour ago, DameTime said:

 

Na 3:0 ili 3:1 kreni da spremaš roštilj. Samo to me zanima :classic_wink:

Ništa roštilj, otišli smo po ražanj

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, LordOfTerror said:

 

Oce i ako upalis malo utakmicu umesto sto gledas suplje cifre :classic_biggrin:

 

I vidis da je Butler bio totalno bez gasa, nije imao noge, sut ga je napustio odavno (zlobnici bi rekli da ga nikad nije ni imao) a pri tom se i povredio na kraju game 7 protiv Bostona.

 

Onda kad presaberes sve to shvatis da je ovo jedno normalno izdanje u datim okolnostima, nema potrebe da ides dalje i kopas kad je Lebron?! ( zasto sad on?) imao toliki usage...

 

Odavno sam naučio da verujem više svojim očima i brojevima, nego tome šta neko piše po interrnetu.

 

I presabrao sam: Adebajo 25 šuteva - rekord karijere; Adebajo 30 plus usage rate - rekord karijere. A Lebrona sam gledao zato što je znatan deo sezone bio bez Dejvisa, pa sam hteo da uporedim da li je Adebajo u prvoj utakmici serije za titulu imao usage rate veći nego u bajci Džejms i sedam patuljaka.

 

A poznavanje košarke i prodiranje u suštinu ionako prepuštam forumskim stručnjacima i ostalima koji se digitalno autuju kao prodirači u mnoge suštine...

 

Njima svaka čast, ali moje oči i ja ćemo se, lišeni takvih mudrosti, već nekako snaći u skromnom i šupljem poimanju ljudi i događaja.

Edited by Nek grmi jako
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

ja bih mogao da zivim bez mesa, samo mi treba puno vise razlicitosti

 

sargarepa, prokelj, svejedno salata, razne pecurke, skup je zivot :i

Samo mleko + mlečni proizvodi, maslinovo ulje, testenine i žitarice. There, I fixed it.

  • Like 1
  • Love 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Redstar0356 said:

 

:roflmao::Hail:

 

Baš sam ovo hteo da postavim, sa trigger warningom za LeBron fans. Mora mu se priznati, stvarno je urađeno profesionalno. Muzika, video editing, glas, ko da je izašlo iz ESPN-a.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

idee djana lebronovom prugoom

 

The Milwaukee Bucks’ Coaching Hire Is on Giannis

 

Every reporter imaginable has let the world know that Adrian Griffin was Giannis Antetokounmpo’s preferred choice. “Giannis was vehemently against any candidate besides Adrian Griffin,” FanDuel TV’s Shams Charania said last week. “The fact Giannis wanted him so much, you have to take his voice into account.”

Of course the Bucks need to do that. Giannis can be a free agent as soon as 2025. His opinion needs to matter. Just like it did after he threw Mike Budenholzer under the bus because of his lack of adjustments in the first round against the Heat. Strange reported details like Milwaukee’s decision to meet in person for interviews and not on Zoom have overshadowed the fact that at the beginning of this process, the Bucks may have wanted to hire away a head coach under contract with another team, according to ESPN’s Adrian Wojnarowski.

Most people in the know believed that target was Ty Lue from the Clippers. Others said it was Doc Rivers, who ended up being fired in Philly. And my league sources say that the Bucks called Suns officials the same weekend Monty Williams was fired to gather information about him. Milwaukee was clearly aiming high. But some of those coaches may have proved too expensive. Others didn’t have interest. And now the Bucks have ended up with an unproven rookie head coach in Griffin. You just never know how a first-time head coach will perform—and the stakes are high for the Bucks. With all the reports making it explicitly clear that this was Giannis’s guy, I can’t help but wonder whether the Bucks are just getting ahead of this, as if to signal: Hey, don’t get mad at us if this goes wrong. This was Giannis’s call.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DameTime said:

Well, i Dame je želeo Billupsa recimo. 

 

okej, kapiram da ima dosta tih glavnih igrača koje pitaju za mišljenje koje može da znači ili veto ili promocija novog trenera.

samo mi je ovde zanimljivo jer mi je giannis, pored svih opštepoznatih stavki koje kod njega ne volim prezirem, uvek izgledao kao lik koji neće da demonstrira svoju moć tako što će da dođe sa "hej, ovaj baja treba da nas trenira", jer valjda kapira da franšiza ima neki pozitivan track record sa donošenjem dobrih odluka oko trenera. budenholzer je bio odlična odluka i ima svoje parče učinka u tituli, iako je giannis glavni, pa sastav rostera, pa middleton i jrue..itd.

 

mislim, možda sve ispadne kako treba za buckse, samo mi ovaj isečak teksta ne govori nešto puno pozitivnog na temu.

 

dame ipak nikada nije bio u ovoj poziciji, bilo individualno ili kolektivno, tj nikada nije ni imao ekipu koja može da uzme titulu, pa otud poređenje lebron-giannis, individualno i kolektivno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

okej, kapiram da ima dosta tih glavnih igrača koje pitaju za mišljenje koje može da znači ili veto ili promocija novog trenera.

samo mi je ovde zanimljivo jer mi je giannis, pored svih opštepoznatih stavki koje kod njega ne volim prezirem, uvek izgledao kao lik koji neće da demonstrira svoju moć tako što će da dođe sa "hej, ovaj baja treba da nas trenira", jer valjda kapira da franšiza ima neki pozitivan track record sa donošenjem dobrih odluka oko trenera. budenholzer je bio odlična odluka i ima svoje parče učinka u tituli, iako je giannis glavni, pa sastav rostera, pa middleton i jrue..itd.

 

mislim, možda sve ispadne kako treba za buckse, samo mi ovaj isečak teksta ne govori nešto puno pozitivnog na temu.

 

dame ipak nikada nije bio u ovoj poziciji, bilo individualno ili kolektivno, tj nikada nije ni imao ekipu koja može da uzme titulu, pa otud poređenje lebron-giannis, individualno i kolektivno.

 

Ma jasno. Iskreno, ni meni nije delovao tako i prilično sam iznenađena ovim razvojem događaja. Volela bih kad bismo nekako imali uvid u celu priču... Ovaj deo: The fact Giannis wanted him so much, you have to take his voice into account. Mi više zvuči kao da jeste Giannis bio za Griffina, ali je franšiza ipak ta koja je donela odluku, a na temelju težnje da se glavni igrač zadrži po svaku cenu. Zato sam spomenula Dejma, koji je takođe bio gotovo isključivo za Billupsa, protiv Kidda recimo itd. i on je na kraju zapošljen. Sad vidimo kako se to razvija po nas 🙃 naravno, po Buckse možda bude bolje.

 

Jasno mi je što ti ne bi poredio njega s Bronom, ali moram reći da se u PTB ništa ne dešava bez Dejmovog znanja, on prilično utiče na sve što FO radi poslednjih godina. Između ostalog, zato Stots nije otpušten ranije, CJ trejdovan ranije etc. Tako da jako često ti igrači koji možda ne deluju kao da bi demonstrirali takav tip moći, zapravo imaju veliku ulogu u donošenju odluka. Zato sam i navela ovaj primer, ni Giannis ni Dame ne deluju tako, a očigledno je njihov uticaj ogroman. Da li to namerno koriste ili prosto franšize ne smeju da dozvole da ostanu bez njih jer su u pitanju small market ekipe kojima je s njima upala sekira u med, to je pitanje - ja bih rekla da je više ovo drugo, a da ima pomalo i prvog.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...