Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

10 minutes ago, Princeton said:

@freethrow Moze li se opet glasati? Nisam ni obracao paznju na top listu, ja mislio da sam negdje u sredini.. Totalno ofrlje navijacki stavio na Denver.

 

Sad kad malo bolje razmislim, Heat isprobaju zonu i prave guzvu u reketu ala Mutin Radnicki, sasjeku Denveru motion napad, voda u usima i serija promasenih suteva iz vana.. Tu jedan brejk na strani, andrenalin na najjace u Majamiju, Denver nervozan jer sut i dalje ne ide i ode to na 4:2 za Heat. Lock it in na 4:2 za Heat.

 

Denver je no1 ekipa u ligi protiv zone. Bas sam jutros to vidio i zaboravio okaciti

Nuggets scored 1.169 PPP against zone during the regular season. That ranked first in the NBA.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Princeton said:

@freethrow Moze li se opet glasati? Nisam ni obracao paznju na top listu, ja mislio da sam negdje u sredini.. Totalno ofrlje navijacki stavio na Denver.

 

Sad kad malo bolje razmislim, Heat isprobaju zonu i prave guzvu u reketu ala Mutin Radnicki, sasjeku Denveru motion napad, voda u usima i serija promasenih suteva iz vana.. Tu jedan brejk na strani, andrenalin na najjace u Majamiju, Denver nervozan jer sut i dalje ne ide i ode to na 4:2 za Heat. Lock it in na 4:2 za Heat.

 

 

@freethrow, daj čoveku da opravi prognozu, vrlo hrabro, flešira me na I need a herro pesmu & nemoj da zaboraviš da mi upišeš dodatnih 220pts na ovih 50 od sinoć.

 

edit

koliko su jaki liriksi, sve sa "a white knight upon a fiery steed", jer majemi nosi lobe i šmrče lobe, mada i sve ostalo paše:

 

Where have all the good men gone
And where are all the gods?
Where's the streetwise Hercules
To fight the rising odds?

Isn't there a white knight upon a fiery steed
Late at night, I toss and I turn
And I dream of what I need

I need a Herro
I'm holding out for a Herro 'til the end of the night
He's gotta be strong, and he's gotta be fast
And he's gotta be fresh from the fight

 

Edited by uini
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

@freethrow, daj čoveku da opravi prognozu, vrlo hrabro, flešira me na I need a herro pesmu & nemoj da zaboraviš da mi upišeš dodatnih 220pts na ovih 50 od sinoć.

 

edit

koliko su jaki liriksi, sve sa "a white knight upon a fiery steed", jer majemi nosi lobe i šmrče lobe, mada i sve ostalo paše:

 

Where have all the good men gone
And where are all the gods?
Where's the streetwise Hercules
To fight the rising odds?

Isn't there a white knight upon a fiery steed
Late at night, I toss and I turn
And I dream of what I need

I need a Herro
I'm holding out for a Herro 'til the end of the night
He's gotta be strong, and he's gotta be fast
And he's gotta be fresh from the fight

 

 

Mali spin-off

 

Spoiler

 

 

Meni nekako ide uz ovu temu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Miki28 said:

Denver je no1 ekipa u ligi protiv zone. Bas sam jutros to vidio i zaboravio okaciti

Nuggets scored 1.169 PPP against zone during the regular season. That ranked first in the NBA.

 

 


Obicno Jokic prima loptu na 0° izmedju linije za tri poena i linije za slobodna bacanja i direktno napada. Odlicno to zaista resava. Milion puta je Gordon imao slobodno kucanje na te situacije.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Olosh iz Junkovca said:

Sad recimo neki navijac Denvera gleda ovo, 

i dok se polako opusta u fotelji uz pivo, 

i dok mu ruka ide ka kokicama, on misli:

" Daj bilo koga od ovih..."

 

Gledoa sam h2h prošle 2,3 sezone, sa Bostonom imamo nešto tipa 1-6, a sa Miamiom 10-2. Bolje protiv njjih iako je Boston loš, ali to je prvo finale, možda bude nervoze.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Steta sto nije od petka na subotu prva tekma pa taman da se odgleda s par ortaka i sa par piva. Tradicionalno debilni termini za nas Evropljane sto se tice finala.

Pa dobro, sve utakmice su ili u 2:00 ili u 2:30. Sećam se npr. 2016 finale su utakmice počinjale u 4 ili pola 5 tako da je ovo sad svakako bolje.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Урош19 said:

Pa dobro, sve utakmice su ili u 2:00 ili u 2:30. Sećam se npr. 2016 finale su utakmice počinjale u 4 ili pola 5 tako da je ovo sad svakako bolje.


Jao brate, meni vise odgovaraju tekme u 4 ili 4h30 nego u 2h30. Ovako niti da legnem pre niti posle toga pre budjenja dece.
Najcesce jednostavno ostanem budan pa dremam sat i po.

Ovako u 4h00 ili 4h30 imas barem mogucnost da se jednostavno probudis malo ranije, ponekad je - ako su produzeci - frka odvesti decu na vreme ali jebiga 😄

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Problem sa licnim greskama said:


Jao brate, meni vise odgovaraju tekme u 4 ili 4h30 nego u 2h30. Ovako niti da legnem pre niti posle toga pre budjenja dece.
Najcesce jednostavno ostanem budan pa dremam sat i po.

Ovako u 4h00 ili 4h30 imas barem mogucnost da se jednostavno probudis malo ranije, ponekad je - ako su produzeci - frka odvesti decu na vreme ali jebiga 😄

Bas tako, i meni je 2h30 najgore vreme. Pola 5 idealni termin, taman uz doručak da gledas drugo poluvreme. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...