Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ajde malo poštovanja za Brona.

 

Kritika pojedinih poteza je jedna stvar posebno kad je razumno napisana. Međutim, kad stari majstor, u bezizlaznoj situaciji po tim, stavi saigrače na krkače i da poslednju grašku znoja od sebe, to je samo za klanjanje i špalir a ne za podjebavanje. Srećni smo što ga gledamo, sa svim njegovim manama.

  • Like 32
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Čestitke Nuggetsima i njihovim navijačima na forumu, istorijski plej of za njih. Ovakva vraćanja iz većeg zaostatka su i pokazatelj šampionske igre. ✌️

 

Što se tiče Lakersa, ne mislim da su se obrukali, ali realno mogli su da pruže veći otpor. Imam utisak da je sve moglo bolje, ali s jedne strane ovaj plej of je lud, a s druge ušli su kao 7th seed a Denver je ipak 1st. 

 

Šta god ko mislio o Lebronu, ovo što je odigrao tj. pokušao noćas je odraz njegovog mentaliteta. Ta glad za pobedom i osvajanjem, volela bih da za 10 godina u poslu budem bar približno motivisana.

 

Mogla bih da se samokvotujem sad, jer sam kad su navijači Denvera bili stisnuti da to kažu na startu ovog PO, napisala da očekujem da odu do kraja i da me to ne bi nimalo iznenadilo 😄 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Barkley#34 said:

Ajde malo poštovanja za Brona.

 

Kritika pojedinih poteza je jedna stvar posebno kad je razumno napisana. Međutim, kad stari majstor, u bezizlaznoj situaciji po tim, stavi saigrače na krkače i da poslednju grašku znoja od sebe, to je samo za klanjanje i špalir a ne za podjebavanje. Srećni smo što ga gledamo, sa svim njegovim manama.

 

upravo tako.

sav podjeb fokusirati na djanisa i maga boston. jos njih da precrtam i bice sve okej.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

jos je haris dzinovic opisao ovaj trenutak u vremenu numerom rano je za tugu, za srecu kasno je.

 

tacno taj momenat pred finale. haris tarabic dzinovic.

 

Sad je kasno da se menjaš
zbog mog bola nek ti sude 
i slava i poniženje
sve je za ljude 

 

Imao je i Sale Matić spev

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Barkley#34 said:

Ajde malo poštovanja za Brona.

 

Kritika pojedinih poteza je jedna stvar posebno kad je razumno napisana. Međutim, kad stari majstor, u bezizlaznoj situaciji po tim, stavi saigrače na krkače i da poslednju grašku znoja od sebe, to je samo za klanjanje i špalir a ne za podjebavanje. Srećni smo što ga gledamo, sa svim njegovim manama.


Najvece smece u ligi, jos od onog prenemaganja oko prenosenja talenta u saut bic. 

Link to comment
Share on other sites

Respekt za Lebrona košarkaša, bio je verovatno drugi najbolji igrač serije, sigurno najbolji igrač Lejkersa u 38oj godini. Bukvalno je sve sem prve tekme nosio Lejkerse na grbači. Nije imao daha, Bron od pre 5-10 godina bi dobio ovu seriju. 

Malo je stole the tundher Nagetsima ovom objavom, mislim da će stvarno odsedeti sezonu, a onda otići na jednu oproštajnu u tim koji trejduje Bronija.

 

Jokić još jedan masterklas, poništavanje AD u svakom smislu i na oba kraja terena, organizacija igre istupanje kad treba, povlačenje kad treba. Marej isto vrhunski.

Gordon koji je čuvao Taunsa, KD, Brona i Jokićevu guzicu, haslovao, skakao, prikucavao, vrhunski plej of za njega.

 

Denver je počistio zapad sa 12:3 uz neke all time great partije protivnika . Nije tu bilo raspada mnogo, sve ekipe su im pružile odličnu borbu, ali su Denverćani prejaki.

Edited by Milos 3.14
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...