Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

12 minutes ago, Stari Wook said:

Fina pauza do finala da se malo odmore, ali ne znam kako će i finale odigrati sa 6 i po igrača i koga bi još mogli da aktiviraju?

Gordon na papiru ima dobar mečap.

Bice mali Braun mnogo upotrebljiviji protiv Majamija nego u ovoj seriji.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, jabadabaadu said:

Koliko je odvratan Lebron Džejms, kakva patetična žena. Ono klecanje koljena je pobijedilo, baš sam ispratio svaki napad kad Denver da koš on kao kleca. Uz ovo bježanje u svlačionicu i nečestitanje. 

 

Bravo Denver! Nikola Jokić najbolji košarkaš na svijetu da ponovim samo i to je to. Dobro je da će imati sad skoro 10 dana da odmore. A onda kreće ono glavno

 

Jel treba da slavi sa Nuggetsima?

jesi mozda vidio udarac koljeno o koljeno Jokica i Lebrona? Jesi vjestan da ima 38 godina i da je igrao 48 minuta? Kako kompleksi pucaju

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, jabadabaadu said:

Ma da, ali kako ga ne boli kad Lejkersi odbrane napad?

 

Ajde sada, nemojmo da preterujemo. Covek pod adrenalinom, igrao od starta do kraja, imao gomilu ulaza i cimanja u odbrani.

 

Na kraju cestitao i otisao u svlacionicu da se onesvesti.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 said:

 

Jel treba da slavi sa Nuggetsima?

jesi mozda vidio udarac koljeno o koljeno Jokica i Lebrona? Jesi vjestan da ima 38 godina i da je igrao 48 minuta? Kako kompleksi pucaju

udarac u koleno? cist flop kao suza, udarac nije ni blizu bio jak da ga obori sa nogu, ne blamiraj se, nije ti prvi put...

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stex said:

udarac u koleno? cist flop kao suza, udarac nije ni blizu bio jak da ga obori sa nogu, ne blamiraj se, nije ti prvi put...

 

O cemu ti pricas decko? Nauci da se ponasas i ne blamiraj se. 

 

To sto ti pricas 2 cista faula u napadu a ovo o cemu ja pricam evo ti na snimku

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

bravo za nuggetse. jokic solidan, nadam se da ce uzeti jos 4x komada, zasluzio je da bude nba prvak, da se ovolika dominacija u aktuelne 3-4 sezone konkretizuje.

 

vozdu samo treba skinuti kapu, nema potrebe nasladjivati se sto ne moze blizu 40e da cepa 40mins i da klachuje, to ionako nije bio njegov forte.

  • Like 26
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ali kakav trenutak da mi popucaju svi strimovi, dok preokrecemo -15 sa poluvremena za 5-6 minuta. :ajme:
Nisam verovao na poluvremenu, priznajem i sramim se toga. Ovaj tim ima neverovatan, neustrasiv pristup, i to je ono sto ih izdvaja od svih rekao bih. Cak i ona 3 poraza su bila trileri do samog kraja, gde su trebale maltene istorijske partije Bukera i Edvardsa da ih dobiju. Ne znam sta da kazem, obozavam ovu ekipu! :classic_love:

Link to comment
Share on other sites

Dosta se potcjenjuje Meloun godinama unazad. On je mnogo sazreo, ovaj plej of vodi na visokom nivou. Ovo da se nekih mjesec pred kraj sezone spusti gas i odmore igrači je bila najbolja moguća odluka. Sad je očigledno da je to bilo planski jer su vjerovali da mogu daleko da doguraju. 

Treba napomenuti je Jokić igrao protiv najboljih visokih defanzivaca od početka plej ofa. Gober i KAT u kombinaciji, pa Ejton koji je istini za volju baš nazadovao i Dejvisa koji je najbolji visoki defanzivac u ligi. Niko od njih mu u igri 1 na 1 a svako udvajanje je otvoren šut. Jednostavno sve vidi. Marej je istupio kad je najbitnije bilo i kao što rekoh dosta je bitno bilo što Denver u prvoj nije dobio lagano, jer pitanje kako bi druga izgledala onda. 

U ovoj utakmici Gordon je bitna stavka. Napomenuo sam da on daleko od toga da je šuter, ali ove šuteve za 3 gdje ostaje sam realno može ubacivati,  a kad ubaci onda automatski odbrana nema sa koga pomagati.

 

Kod Lejkersa Rasel je ušao u prošlogodišnji mod, Dejvis je samo je samo prvu imao odličnu, sem što nije mogao čuvati Nikolu, nije ga mogao ni rešavati 1 na 1 na drugoj strani. 

Rivs je odigrao čitav plej plej of na nivou odličan osjećaj za igru.

 

Što se tiče protivnika u finalu, ako bi kojim čudom Boston pobijedio četvrtu  ne bih ja rekao da je gotovo tu. Ali smatram da je to nemoguće i očekujem ubjedljivu pobjedu Majamija jer je Boston psihički propao. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Velika pobeda, stvarno 4:0 protiv duboke ekipe predvodjene sa 2 ex sampiona i superstara, kapa dole.

 

Ne treba sada pljuvati po Lebronu, to je jako ruzno, pa nije Lebron potcenjivao Nagetse, covek je dao dve od sebe i sa 38 izvlaci partije kao nocas, nista drugo nego naklon za sve sto je uradio i ove ssezone i u karijeri. GOAT nije, ali prvi do GOATa za mene jeste.

 

E sad, reci da mi nije malo dodatno drago zbog svih analiticara i strucnjaka sirom USA, a ponekim i ovde u Srbiji - pa bila bi laz.

Izuzetno mi je drago i nadam se da sada cute pokriveni usima.

 

Lepa sportska prica u Denveru, pri tome mislim na sve momke, nikako ne izdvajam Jokica od ostalih. Nema supertima, nema trejdova ludackih, relativno mala sredina. 

Za njega licno, govorio sam da ga same MVP titule mogu lansirati u krug najvecih evropskih igraca, ali da bez titule/titula to je limit. Sa eventualnom titulom automatski ova prica spada na dva imena - Dirka i njega. Naravno uz mogucnost da se u narednim godinama Jokic izdvoji.

Edited by bosMan_jr
  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...