Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 minutes ago, uini said:

 

sad kada je gotova tekma, da kazem kako je jokic vrlo fufasto odigrao cetvrtu cetvrtinu, mislim da je jednom sutnuo. srecom murray se ukazao, lebron zakazao.

 

Trebao je isforsirati više, pogotovo posle 6 trojki napad za napadom što su išle

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, jabadabaadu said:

 

Trebao je isforsirati više, pogotovo posle 6 trojki napad za napadom što su išle

 

 

naravno da ne ali kada curi vreme, ne uvaljujej dva puta murrayu koji ionako crknut zuji oko tebe, nego stisnes petlju i probas da,resis lebrona.

 

izvukli su se sada ali ne sme ovako alibi da igra zavrsnice.

Edited by uini
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

sad kada je gotova tekma, da kazem kako je jokic vrlo fufasto odigrao cetvrtu cetvrtinu, mislim da je jednom sutnuo. srecom murray se ukazao, lebron zakazao.

 

Тачно. Слично као и у прошлом мечу. Мада мислим да потрошња игра огромну улогу код њега у 4/4. Није навикао да оволико игра, ипак је то телесина која се много више троши уз овакав интензитет од бекова, рецимо. Солидну одбрану је играо, ишћерао АД вани, утицао кретњом око капице, навлачио двојицу и радио уручења ииз којих је дошло 9 поена. И притом, опет кажем, морао би боље у завршници

 

За Денвер је много битно што су показали да и на овакав начин могу да добију, враћањем из двоцифреног минуса у 2/2, на много мањи број поена, уз врло слаб допринос Јокића у 4/4. 

 

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

Bravo! Murray zlata vredi u tim 4. cetvrtinama kad se lomi. Za razliku od Brona koji nije klucer. Dobro i Porter igra kad treba, ima muda. Ispucali su Reeves i Hacimura dobre utakmice a vodini 2-0. Bice tesko u Lakersu ali nadam se da nemaju vise energije da dobiju 4 od 5.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

A sad ozbiljno. Tokom prve 3/4 naravno da je Marej nervirao svakog ko navija za Denver jer je bio najlošiji, ali on u poslednjih X utakmica nema ispod 25 poena, ne kapiram ovu dramaturgiju ovdje. Mogao je da nastavi u tom ritmu i u 4/4 i šta bi bilo? Dešava se svakom. Da može da igra non stop kao u 4/4 bio bi najbolji igrač u ligi ali to je nemoguće. 

 

Što se Jokića tiče, on se umorio. 23-17-12 utakmica, držati Dejvisa koji je prošlu razbio kako je igrao na 4-15, svaki napad ga uguravati pod košem... mora se umoriti, krenulo je druge i to je to. A što se defanzive tiče, ovaj učinak Dejvisa je dosta i do Jokića. Većinu 1 na 1 situacija ga je sačuvao, ili je išao na slobodna. Nije imao lakih poena. 

I ono što sam rekao, Denver je mnogo opasniji kad je Jokić na oko 30 poena ali asistira, nego da ima 50 ali bez asistencija. 

Utisak mi je da je Lebron baš umoran, potrošili su se u obje. Ako treća bude ovako teška fizički nebitno ko god pobijedio, mislim da Denver dobru šansu ima da uzme četvrtu

Link to comment
Share on other sites

dobro, u moralnim pobedama je 1-1, lejkersi su i veceras ja mislim skontali nesto, bice prilagodjavanja u trecoj opet...

 

a ako je 1-1 onda jamal sigurno nece opet ovako da sutira, jokic ne moze bolje od ovoga, crko je veceras, ne trebaju lejkersi da brinu...

 

lejkersi u 5

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, AlexMaxim said:

Slanina kasni sa timeoutom

Shunka

38 minutes ago, Stex said:

zar nisu lajkersi provalili nesto u prosloj utakmici?

provalili su kako se gubi i sad im prrelazi u naviku

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Opet najgori mogući ishod za Lejkerse. Dva puta neizvesna borba, dva puta dali sve od sebe zadnjih minuta u četvrtoj četvrtini bez uspeha i dva puta Lebron i AD 40+ minuta. Već se danas jasno video umor kod njih, a sad moraju svaku utakmicu maksimalno da igraju u ritmu gde igraš svaki drugi dan. Paklen zadatak za Lejkerse. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Milko Miller said:

Opet najgori mogući ishod za Lejkerse. Dva puta neizvesna borba, dva puta dali sve od sebe zadnjih minuta u četvrtoj četvrtini bez uspeha i dva puta Lebron i AD 40+ minuta. Već se danas jasno video umor kod njih, a sad moraju svaku utakmicu maksimalno da igraju u ritmu gde igraš svaki drugi dan. Paklen zadatak za Lejkerse. 

Murray je bio baš zadihan kada su ga intervjuisali na kraju meča, igrali su on i Nikola 42/43 minuta. Moraće i oni da se oporave od ovolikog napora. Naravno, mlađi su pa bi to trebalo malo lakše da ide kod njih. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Valjda ne postoji bolji trenutak nego sada da postavim ovaj klip

😅

Sta se ovo desavalo, kakva je ovo ludnica bila od meca?
Sad mi mnogo krivo sto nisam mogao da gledam, ali fizicki nije bilo moguce, tacno bih bolnicu zaglavio da sam se naterao da ne spavam, uz sve ove lude serije i preokrete.

Jedva cekam veceras da gledam, ako uopste bude vremena. Mozda ce morati do sutra da ceka. :classic_sad:
Velika pobeda, sjajnih 2-0, idemo bree!

Link to comment
Share on other sites

Odličan Lebron defanzivno, bukvalno je on uz pomoć Japanca držao Lejkerse u igri. 

Velika je potrošnja glavnih igrača zato lošije partije i AD i Jokića i Brona u 4.četvrtini. Što se Mareja tiče on je klačer i odlično igra kroz umor celu karijeru. On je  loše fizički pripremljen i često se zadiše već posle 2-3 minuta, ali ima taj kvalitet da igra kroz umor.

Drago mi je zbog njega od 5.tekme protiv Finiksa igra fenomenalno. 

Ova udvajanja i utrajanja Jokića moraju da se kažnjavaju ,dobro je za Denver što i KCP i MPJ i Marej uspevaju u tome.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, medobrundo said:

Uh, kakva pirova pobeda Denvera. LAL definitvno rešili Jokiceve 4/4. Sveli ga tek na najmršaviji tripl dabl.

 

Ide ovo na na 4-0 za LAL.

 

 

 

izgleda da postoji i "sweep in la" kao opcija, tako kazu lal fanovi na screen and roll

 

Quote

0-2 hole is more than any reason to sweep the Nuggets in LA. Game 3 is a must win. 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...