Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Kad ulazi trojka sve je dobro. Kelti imaju najbolju i daleko najdublju ekipu, ovaj meč je odličan pokazatelj - najbolji igrač ima 1 poen, dok je ekipa na 42 uz odličnu igru ostalih. Za šampionsku ekipu fali malo više igračke inteligencije, malo prečesto glavni igrači biraju pogrešna rješenja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Placebo Lone star said:

Ja u njegovim godinama prvi put poljubio devojku.❤️


Ja jos nisam. Mozda i meni ta godina bude prelomna. Sanse da se to desi su niske, ali nikada nula 😄 

 

Inace, krv mi prokljuca gledajuci ovaj odvratni Hardenov "trik" kada rukom odgura protivnika da si otvori prostor za skok sut pre nego sto naskoci u stranu, ili unazad. Ja bih napravio skandal da sam u ulozi odbrambenog igraca. Dajte bre Smarta na njega da preuvelica taj kontakt i odleti u publiku. Moraju sudije svirati.

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

Auh, ustajem u 3, krmeljive oči, gazim na 5 igračaka usput kroz mrak na putu ka dnevnoj sobi, psujem sebi u bradu, palim tv i imam šta da vidim - Tatum 1 od 13 iz igre.


Kvalitetan meltdown.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Maculja ili kako se vec zove se usrao kao grlica.

 

A Tejtum... lol. Mislim da vise od samog poraza i ispadanja, spoznaja da on nije pravi superstar i ta fransizna zvezda vodilja ima da razori bostonsku javnost. Ima da ga pojedu zivog.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...