Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


Juan Pablo Montoya

Recommended Posts

Dve daleko najgore ekipe u EL. Ubio bi nas Asvel sa Nandom i Matthewsom. Ali ne mogu reći da ne prija ova pobeda. Mnogo baš loših igrača za EL nivo imamo al imali smo i sreće u završnici.

3 minutes ago, Sam B said:

 

Da. Faul nije ni postojao.

 

Imao je sreće Dobrić da ga je Pons bodičekirao, vrhunski dribling na delu, pobegla mu lopta u aut.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Redstar0356 said:

Kolko je zapravo Radonjic madjionicar, sta je on godinama izvlacio od grupe gradjanja.  Fil Dzekson mu nije ravan. Pravicemo ga od blata.

 

evo da ti kazem zasto: 

reci ovako nesto nakon pola tekme koja je ujedno premijera eminentnog trenera je takvo nipodastavanje bazicnog razumevanja kosarkaske igre, da bih ga ja kaznio sa 15 dana, da mogu.

 

pa ti onda sedni i razmisli o kosarci, mozda nesto i naucis, da ne budes makar ignorant u drustvu. taj radonjic je imao gore situacije mesecima ali si se njega setio, ne tato sto cenis njegov rad, vec zato sto ocigledno nemas pojma ali se ujedno i ne stidis.

 

[ @Crni, @medobrundo ]

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

evo da ti kazem zasto: 

reci ovako nesto nakon pola tekme koja je ujedno premijera eminentnog trenera je takvo nipodastavanje bazicnog razumevanja kosarkaske igre, da bih ga ja kaznio sa 15 dana, da mogu.

 

pa ti onda sedni i razmisli o kosarci, mozda nesto i naucis, da ne budes makar ignorant u drustvu. taj radonjic je imao gore situacije mesecima ali si se njega setio, ne tato sto cenis njegov rad, vec zato sto ocigledno nemas pojma ali se ujedno i ne stidis.

 

[ @Crni, @medobrundo ]

Ali ne postoji ban zbog "nerazumevanja kosarke" 

U svakom slucaju nasi igraci su bas slabi sto se tice inteligencije, ni pop ne pomaze, a Ivanovic ce svakako izvuci maksimum. 

Sto se tice Radonjica, dosta je bilo. Aj da krenemo nesto drugo, gkedljivije. Ja u Duska ne sumnjam, nije on kriv sto je Covic puko. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, uini said:

 

evo da ti kazem zasto: 

reci ovako nesto nakon pola tekme koja je ujedno premijera eminentnog trenera je takvo nipodastavanje bazicnog razumevanja kosarkaske igre, da bih ga ja kaznio sa 15 dana, da mogu.

 

pa ti onda sedni i razmisli o kosarci, mozda nesto i naucis, da ne budes makar ignorant u drustvu. taj radonjic je imao gore situacije mesecima ali si se njega setio, ne tato sto cenis njegov rad, vec zato sto ocigledno nemas pojma ali se ujedno i ne stidis.

 

[ @Crni, @medobrundo ]

Je l mozes da zapamtis ovaj post pa da dobijem javno izvinjenje kad zavrsimo sa nekim skorom od 5 pobeda maks? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Redstar0356 said:

Je l mozes da zapamtis ovaj post pa da dobijem javno izvinjenje kad zavrsimo sa nekim skorom od 5 pobeda maks? 

 

ne mozes da dobijes izvinjenje, jer, osim sto si neznalica, jos se i ponosis time i pravis se da je kosarka neko kladjenje

 

jebale vas kvote i favoriti ( :

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...