Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


Juan Pablo Montoya

Recommended Posts

Just now, Mirage93 said:


Nije ozbiljna defanziva nego nesposobnost MZT-a. Na sva usta se pricalo kako je ovo najpotentnija napadacka ekipa koju smo ikad imali, a ispade da su bolji defanzivno nego ofanzivno trenutno.

 

Ko je pričao da je ekipa bez Nedovića, Dobrića i Petruševa najpotentija napadačka ekipa ikada? Pod hitno prestaj tog da slušaš.

 

Iskreno se nadam da ćemo biti bolji defanzivno, jer to je preduslov da budemo iole ozbiljna ekipa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, medobrundo said:

Pomislio bi čovek da gubimo na poluvremenu. Meni drago kad bilo koga spustimo na 20 poena na poluvremenu, samo neka se forsira ozbiljna defanziva. Poeni će doći. Prošle godine drvlje i kamenje na procenat za 3 na početku sezone, na kraju to naravno najmanji problem bio.

Medo iskreno da je preko puta Partizan ili Cedevita oni bi u onih 5-6minuta u kojima mi nismo dali kos otisli na 10-15 razlike.Jbg.

Videcemo protiv Efesa kako ce ici.Samo da se ne ponovi Olimpijakos.

Link to comment
Share on other sites

Kuknjava na ofanzivu ko da smo Golden Stejt. Dali 39 poena uz dosta prostora za napredak, odlicna defanziva a fali nam dosta igraca koji su ozbiljne ofanzivne opcije. 

 

Forum ne prestaje da dominira

1 minute ago, Don Radonja said:

Medo iskreno da je preko puta Partizan ili Cedevita oni bi u onih 5-6minuta u kojima mi nismo dali kos otisli na 10-15 razlike.Jbg.

Videcemo protiv Efesa kako ce ici.Samo da se ne ponovi Olimpijakos.

Nisu preko puta Partizan ili Cedevita nego MZT i manite se ti sbbkbb prica. Kad dodju oni na red onda ce i igra biti tecnija, bicemo uigraniji a i pristup ce biti drugaciji. 

 

Wow vidjecemo orotiv Efesa kako ce ici ko da je Efes neka nebitna ekipa a ne no1 favorit EL i back2back sampion koji je jos jaci ove sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Kuknjava na ofanzivu ko da smo Golden Stejt. Dali 39 poena uz dosta prostora za napredak, odlicna defanziva a fali nam dosta igraca koji su ozbiljne ofanzivne opcije. 

 

Forum ne prestaje da dominira

Ajde daj recenziju za Mancester ovakvu ako smes 😄

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Radonja said:

Medo iskreno da je preko puta Partizan ili Cedevita oni bi u onih 5-6minuta u kojima mi nismo dali kos otisli na 10-15 razlike.Jbg.

Videcemo protiv Efesa kako ce ici.Samo da se ne ponovi Olimpijakos.

 

Ma kakav Efes, sve ispod 20 razlike za njih je naš podvig.

Edited by Sam B
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...