Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Bitno je koliki decko plafon ima (Adams), to su strucniji od mene trebali da procene.

Mogli smo dovesti Kobsa ili nekog ko sto godina obitava na ovim prostorima koji bi sada delovao bolje, a u buducnosti tropa, raspao bi se do decembra.

Meni se cini da smo doveli dobrog igraca, samo je pitanje da li cemo iz njega izvuci ono najbolje. Dosta i od njega zavisi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala gazda Sarcu na ovakvom otvaranju teme.

Zvezda se voli bez obzira na okolnosti u kojima se pliva, tako je bilo i bice.

Znam da ce biti psiholoski vrlo tesko pratiti predstojecu sezonu, al na to smo mi cigani ionako pretplaceni.

Ziveli!

Link to comment
Share on other sites

bicu iskren, nek se ne ljuti sarac, ali meni je uvod meh. 

wingwalker, tamburinjo i uini su trebali da odrade.

fali humora, originalnosti i zajebancije na realnost kakav smo roster sklopili i na sve sto se desava oko kluba. a tema za sve to ima koliko hoces.

mislim da bi njih trojica sto bi mladi rekli pokidali. i to brutaaaalno (tm premijer)!

 

bilo kako bilo, u krvi je to se ne dovodi u pitanje i bolest je kojoj nema leka. 

tako da, uzimamo sve! milija je nas! tetka vesna je doktor basketa!

 

 

:heart:

zek zek dadule cizs krajst i gazda paja ^^

 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Procitao polagano... lep uvod, ovako nesto sam i ocekivao, dosta nekog sentimenta a i trezvenosti. 

Bravo @Šarac i hvala ti! 

 

Ako bih bas da cepidlacim, moglo je malo bolje vizuelno, oko slika i videa, da budu embed-ovai a ne samo linkovani. Recimo ja bih stavio slicicu profila igraca mnogo manju i onda video koji moze odmah da se pusti. Mozda i neke generalije igraca/trenera (a i malo vise o strucnom stabu). Ali to ne umanjuje vrednost ovog sto si napisao!

 

Idemo zvezdasi! Borba je samo bitna, a rezultati ce doci ako damo sve od sebe. 

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav za novu temu. Nadam se da ćemo je u većoj meri koristiti za konstruktivne kritike i analize a manje za neke lične sarkastično-cinične prepiske i kukanja. Sezona je duga, realno posle dugo vremena u istu ne ulazimo kao dominantan tim igrački ali ćemo ako sve bude išlo kako treba moći da izrastemo u dominantnu ekipu ljudi. 

 

Ciljevi su jasni, posebno u ABA ligi. Za evroligu su često nedorečeni ili nejasni, ali po meni neki plasman od 12. do 15. mesta je nešto čemu realno možemo da se nadamo.

 

Trebaće nam LIVE tema pošto večeras startujemo sezonu, pa sam uzeo slobodu da je otvorim. Hajde da tamo ostavljamo trenutna razočaranja  egzaltiranos, da tamo iskazujemo frustracije i one linere iz afekta. Neka ova tema bude u jednom dostojanstvenom, gospodskom tonu kako je to i sam Šarac najavio da je ranije bilo.

 

Živela naša Crvena Zvezda.

Link to comment
Share on other sites

Quote

KK Crvena zvezda mts podseća da je na snazi i dalje kazna koju je ABA liga izrekla našem klubu zbog dešavanja na drugoj utakmici prošlosezonskog finala, što znači da će pojedini delovi hale „Aleksandar Nikolić“ biti zatvoreni za gledaoce na mečevima sa MZTom i ekipom Budućnosti u 2.kolu ABA lige: U pitanju su deo plave lože iza gostujuće klupe i deo VIP lože u hali „Aleksandar Nikolić“.

Svi vlasnici sezonskih i dnevnih karata za ove sektore sedeće u hali po sledećem, izmenjenom rasporedu:

Vlasnici „Plava lože“ desno smeštaće se u „Plavu ložu“ levo, dok će vlasnici VIP lože svi ovoga puta biti smešteni u levoj polovini sektora!

Svi ostali vlasnici sezonskih i dnevnih karata sedeće na svojim mestima.

Kapije dvorane „Aleksandar Nikolić“ biće otvorene 2 sata pre početka utakmice koja počinje u subotu u 20 časova.

 

Link to comment
Share on other sites

Lagao bih kad bih rekao da sam kao klinac imao idola iz domace kosarke.

Glupo je sada sa ove tacke gledista, ali meni je nasa liga bila bas sranje iako sam gledao premose utakmica.

Imao sam satelitsku antenu i pratio NBA, jednom sam 1996.kupio 2 broja vece ribok crne O'nilke jer nije imao broj za mene, a zeleo sam ih po svaku cenu.

Sklupljao sam slicice, kasnije i kupovao hrvatski magazin Kosarka koji je bio sjajan.

Ali kad bi igrala Zvezda neke vaznije meceve, naravno da bih se nervirao kao nikad u zivotu.

Ali tako je bilo u bilo kom sportu samo da je tim Zvezda.

Danas, vise volim da gledam Zvezdu u kosarci od bilo cega na svetu. Koliko je to bolesno govori cinjenica da kad je Srbija igrala protiv Portugala odlucujuci mec u grupi, ja sam gledao Zvezdu u kosarci. Isto i pre 20ak dana gledao sam fudbal, ne reprezentaciju u kosarci na prvenstvu.

Nekad mi je reprezentacija bila sve i svja, a sad samo Zvezda.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nek nam je srecan novi pocetak!

U najmanju ruku hazarderska selekcija (tezak eufemizam, mislim da sam ranije napisao sve sto mislim o tome), trener pre kojim je izazov karijere (i o tome sam pisao), velika scena, veliki protivnik, veoma bitna sezona. Hajde da vidimo krv, suze i znoj, i da nas momci ucine ponosnim!

 

S druge strane, svakako moramo imati na umu ko je odgovoran za eventualni neuspeh i da ne nasedamo na zavere i sl. Taj odgovorni je na kosarkaskom terenu preduzeo veliki rizik. Bice hvaljen ili (o)teran, i za njega je ovo prekretnica. Bilo da dozivimo neuspeh, bilo da zablistamo, iskreno se nadam da necemo pasti na mazenje ociju...

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto changed the title to KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/2023
  • Don Dusko changed the title to KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..
  • Don Dusko locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...