Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

15 minutes ago, Devil In My Pants said:

Cek bre, sto Covic blamira Petruseva? Kakav sudski postupak...jel treba onaj iz Cibone da zove policiju zbog Vildoze? Jery neko to osudio ovde? Pesnica sa ledja? Smesni smo kao klub.

Blamiras se ne poznavanjem propisa i poredjenjem stvari koje se ne porede. Ovo ti je u rangu da si udario pessnicom sudiju. Za to se ide na sud vec duze vreme

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Clash said:

Nisi citao sa razumevanjem.

Kaze da ga nije napao nego je reagovao.

🤡

Mica mala.

Nije klela majka sina sto se kladio nego sto se vadio. Lesor opravdao ocekivanja. Ali dobro to, nego javljaju li se ovi jazavci iz rukovodstva ABA? "Razmatramo odluku, analiziramo itd"?

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, djurava said:

Blamiras se ne poznavanjem propisa i poredjenjem stvari koje se ne porede. Ovo ti je u rangu da si udario pessnicom sudiju. Za to se ide na sud vec duze vreme

Sta? Pa Vildoza jeste udario igraca Cibone pesnicom, nije ni faul dobio. Koja je to razlika? Ako mozes da pojasnis, primecujem da se razumes u materiju?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

Sta? Pa Vildoza jeste udario igraca Cibone pesnicom, nije ni faul dobio. Koja je to razlika? Ako mozes da pojasnis, primecujem da se razumes u materiju?

Udario ga u toku igre a ne po zavrsetku utakmice, jel primecujes razliku. Vildozin potez ti je u rangu saplitanja Kampaca u Nisu, kvarno , bezobrazno, al neuporedivo sa ovim posle utakmice

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

kapiram da u prosečnom čovićevom mozgu ovo izgleda kao velika marketinška akcija ali se plašim da je vrlo nepotrebna, verovatno i štetna za ekipu koja gubi već n-tu tekmu koju je imala ranije tokom utakmice. 

 

po meni je pritisak trebalo da ide ka sudijama i aba, jer smo uskraćeni za šansu da dobijemo ali čovke od 50 godina u košarci ne zna da prati facu-nemanja-vildoza basketaški cirkus, nego samo da cepa svoj cirkus. 

 

ništa od ovoga ne može da ispadne pozitivno po zvezdu, niti će nauditi partizanu, kao što se nada.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, djurava said:

Udario ga u toku igre a ne po zavrsetku utakmice, jel primecujes razliku. Vildozin potez ti je u rangu saplitanja Kampaca u Nisu, kvarno , bezobrazno, al neuporedivo sa ovim posle utakmice

Cekaj..dajem primer. Igram fudbal...i neko me prebije u sred meca ili patosira to je ok, zar borbe, ali ako to uradi posle meca, onda je to nesto drugo? 

 

Ni faul nisu dobili, imas pravo kad bolje razmislim, fala sto si mi to lepo objasnio.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

 
znači da pustimo da nas biju, jer nema efekta da se branimo? 

 

ne znam brate, možemo i da se skupimo i da se bijemo. mene je isključivo zanimalo da sudije na prvom sranju izbace lessorta i da mi onda probamo da dobijemo tekmu.

tuče se dešavaju, niko od toga ne pravi sudski proces. može ali to nam neće doneti ni pobedu ni neki drugačiji berićet. bar ja tako mislim.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Devil In My Pants said:

Cekaj..dajem primer. Igram fudbal...i neko me prebije u sred meca ili patosira to je ok, zar borbe, ali ako to uradi posle meca, onda je to nesto drugo? 

 

Ni faul nisu dobili, imas pravo kad bolje razmislim, fala sto si mi to lepo objasnio.

Znaci ovo ti je zakon 

Pod nasiljem i nedoličnim ponašanjem na sportskim priredbama, u smislu ovog zakona, smatra se naročito:

1) fizički napad na učesnike sportske priredbe, odnosno fizički obračun između učesnika na sportskoj priredbi;

+ Licno poznajem ljude koji su osudjeni jer su kao trener ili igrac udarili sudiju

Edited by djurava
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, uini said:

mene je isključivo zanimalo da sudije na prvom sranju izbace lessorta

 

Uini to se nije desilo a znas i sam da se ni u buducnosti nece desiti. Nesa Ilic je juce dobio tehnicku jer je ustao sa klupe, Lesor nije dobio ni opomenu za tehnicku tokom cele utakmice. Znam da zelis da ostanes politicki korektan ali it is what it is. Jedino sto sada ostaje je da KKP plati privatnu tuzbu Petrusevu, da barem neku korist ima od prebijanja. ABA liga nece reagovati.

@djurava licno znam ljude koji su placali vrlo visoke novcane kazne za nasrtanje na sudiju u seoskim kukuruz ligama, gde prisustvuje 50-ak gledalaca i jedna patrola, ovo u areni je ipak dogadjaj koji je pratilo 17k ljudi uzivo plus koliko njih kraj malih ekrana, nema sanse da prodje bez tuzbe.

 

Edited by K.Dot
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, K.Dot said:

 

Uini to se nije desilo a znas i sam da se ni u buducnosti nece desiti. Nesa Ilic je juce dobio tehnicku jer je ustao sa klupe, Lesor nije dobio ni opomenu za tehnicku tokom cele utakmice. Znam da zelis da ostanes politicki korektan ali it is what it is. Jedino sto sada ostaje je da KKP plati privatnu tuzbu Petrusevu, da barem neku korist ima od prebijanja. ABA liga nece reagovati.

Ovo ide po sluzbenoj duznosti, privatna tuzba je nesto drugo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, K.Dot said:

Znam da zelis da ostanes politicki korektan ali it is what it is. Jedino sto sada ostaje je da KKP plati privatnu tuzbu Petrusevu, da barem neku korist ima od prebijanja. ABA liga nece reagovati.

 

da sklonim u stranu tu politička korektnost/sobarica kvalifikaciju, ja mislim da je posao front officea / GMa (za šta se čovke izdaje) - da obezbedi najbolje moguće uslove da tim pobežuje, čak i da iskoristi to što je tim izgubio pod određenim okolnostima. čović je političar 90ih, koji ume samo da pravi buku i galamu, umesto da iskoristi ovo što je već prosuto u poenima da bi na konto toga obezbedio ono što dolazi, ako me razumeš.

 

 

ali kada cepamo deep state logiku & teorije zavere, gde su svi protiv nas, onda moramo ovako BANALNO da pokažemo zube i to će da raduje raju ali neće pomoći ekipi (ako me razumeš).

 

preslikaj ovo isto u situacije u euroleague, gde čović mora da operiše u rukavicama ali mu je modus operandi identičan. ne vidi on dalje od dva metra, niti je ikada video. samo cepa ono što je narodu drago, zato je i prisutan ovoliko dugo jbga.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

da sklonim u stranu tu politička korektnost/sobarica kvalifikaciju, ja mislim da je posao front officea / GMa (za šta se čovke izdaje) - da obezbedi najbolje moguće uslove da tim pobežuje, čak i da iskoristi to što je tim izgubio pod određenim okolnostima. čović je političar 90ih, koji ume samo da pravi buku i galamu, umesto da iskoristi ovo što je već prosuto u poenima da bi na konto toga obezbedio ono što dolazi, ako me razumeš.

 

 

ali kada cepamo deep state logiku & teorije zavere, gde su svi protiv nas, onda moramo ovako BANALNO da pokažemo zube i to će da raduje raju ali neće pomoći ekipi (ako me razumeš).

 

preslikaj ovo isto u situacije u euroleague, gde čović mora da operiše u rukavicama ali mu je modus operandi identičan. ne vidi on dalje od dva metra, niti je ikada video. samo cepa ono što je narodu drago, zato je i prisutan ovoliko dugo jbga.

 

ok, ja sam mislio da je ovo privatna tuzba ali djurava me je ispravio da ide po sluzbenoj duznosti, ne znam bas koliko se covic tu pita. A sto se tice nekog covicevog vanterenskog obezbedjivanja, mislim da je svima jasno da je njegovo vreme proslo i da vise nikakvog uticaja van terena nema, eto ima vec par godina. Dosao je u situaciju kao DV na kraju kada ga vise niko ne shvata ozbiljno a fascikle u fioci vise nema.

Link to comment
Share on other sites

@K.Dot Radonjic prosle godine iskljucen u duelu sa Oartizanom a sjecamo se sta je najveci Srbin radio i koliko je vrijedjao sudije, ni opomena.

Fast forward ove sezone i kup, iskljucenje Dusku Ivanovicu.

 

Udaranje Facua pa onda i po nogama, ni nesportska nakon gledanja snimka.

Divljanje Lesora nista koje dalje ima za posledicu pesnicenje tog istog. Bez reakcije.

 

Nesa Ilic tehnicka🤣🤣🤣

 

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, K.Dot said:

 

ok, ja sam mislio da je ovo privatna tuzba ali djurava me je ispravio da ide po sluzbenoj duznosti, ne znam bas koliko se covic tu pita. A sto se tice nekog covicevog vanterenskog obezbedjivanja, mislim da je svima jasno da je njegovo vreme proslo i da vise nikakvog uticaja van terena nema, eto ima vec par godina. Dosao je u situaciju kao DV na kraju kada ga vise niko ne shvata ozbiljno a fascikle u fioci vise nema.

Čović je skroz izgubio kompas, nema sa kim nije zaratio. Samo u zadnje vreme ono nezavisno udruženje igrača (onih koje treba sutra da dovedeš da ti igraju), udruženje trenera (od kojih nekog treba na klupu da staviš), itd itd.. Vujošević je isto tako zaratio sa svima, ali Čović je to podigao na novi nivo, otišao čak i u roming. Čini mi se da Zvezda polako postaje ne baš voljeni (da ne iskoristim neku drugu reč) klub gde god da se pojavi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, mfmilan said:

Čović je skroz izgubio kompas, nema sa kim nije zaratio. 

 

u čovketovom svetu je ova tvoja izjava svojevrsni oksimoron: kako da izgubi kompas kada celu karijeru ratuje sa svima? to je njegov način iz 90ih (koje btw, izgledaju intelektualno superiorne u odnosu na današnjicu, makar meni, matoranu). čovke ne zna za drugu opciju AKA nije izgubio kompas, već je na pravedničkom putu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...