Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

8 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

Lesor izdao saopstenje iiii...ukakio se. Izgleda je postao svestan da posle ovoga svasta moze da ga snadje u Beogradu. I to nije nikakvo prizivanje, vec je na zalost cinjenica drustva u kome zivimo. Kazem "na zalost", jer za ono treba da reaguju zaduzeni nadlezni organi ABA i organi sudskog gonjenja ako je prekrsen zakon. 

 

Izjava je u fazonu "I'm sorry that I've disrespected the Bing" 😄

 

Lesor je sam sebi najveci problem, nego jel bio neki post od znalaca na ovom forumu koji malo detaljnije analizira nas dvomesecni slump na primeru jucerasnje utakmice?

Edited by Krava kaze mu
Link to comment
Share on other sites

Quote

"Međutim, hteo bih da naglasim: prvi put u devet godina profesionalnog bavljenja košarkom sam akter ovakvog incidenta, za razliku od drugog protagoniste koji ima istoriju učešća u ovakvim situacijama i haosu. Osetio sam potrebu da zaštitim sebe i moje dostojanstvo nakon brojnih provokacija i nakon što me je dotični u četvrtoj četvrtini udario. Ne toliko jako, ali dovoljno da mi izbije vazduh. Da su to bile samo reči, ne bih uopšte reagovao. I ostavio bih to na čistoj košarkaškoj borbi, ne bih izgubio pribranost, kao što jesam. Ovo nije izgovor, ali verujem da naši navijači i navijači uopšte, koji su gledali jučerašnju utakmicu, trebalo bi da znaju šta se desilo. Istina je da nisam napao, već reagovao. Nažalost, na način koji je pogrešan, na način koji ne bi trebalo da se desi na košarkaškom terenu. Trebalo je samo da uživam u velikoj pobedi sa mojim saigračima i navijačima", istakao je Lesor.

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2023&mm=03&dd=14&nav_id=2302897

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:
Quote

"Međutim, hteo bih da naglasim: prvi put u devet godina profesionalnog bavljenja košarkom sam akter ovakvog incidenta, za razliku od drugog protagoniste koji ima istoriju učešća u ovakvim situacijama i haosu. Osetio sam potrebu da zaštitim sebe i moje dostojanstvo nakon brojnih provokacija i nakon što me je dotični u četvrtoj četvrtini udario. Ne toliko jako, ali dovoljno da mi izbije vazduh. Da su to bile samo reči, ne bih uopšte reagovao. I ostavio bih to na čistoj košarkaškoj borbi, ne bih izgubio pribranost, kao što jesam. Ovo nije izgovor, ali verujem da naši navijači i navijači uopšte, koji su gledali jučerašnju utakmicu, trebalo bi da znaju šta se desilo. Istina je da nisam napao, već reagovao. Nažalost, na način koji je pogrešan, na način koji ne bi trebalo da se desi na košarkaškom terenu. Trebalo je samo da uživam u velikoj pobedi sa mojim saigračima i navijačima", istakao je Lesor.

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2023&mm=03&dd=14&nav_id=2302897

 

Kakvo glupo objasnjenje 😄 

 

On ili ima pamcenje zlatne ribice ili pravi budalama pre svega svoje sipmatizere pa onda i citavu sportsku javnost:

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Do sinoc sam sumnjao u nas tim ali posle ovoga sto je Lesor uradio nemam ni najmanje sumnji da cemo da osvojimo ABA. Nista bolje nije moglo da nam se desi i zato hvala Lesoru. Ovo ako ne probudi inat i cast kod nasih igraca nista nece.

Jbt, mi smo bez Nedovica, Lazica, Dobrica uz Vildozu koji je igrao za njih realno trebalo da pobedimo da nije bilo sudija. Neverovatno mi je da je od 5 derbija Zvezda dobila 3 a trebalo je i 4 da joj nije oteta pobeda. Ovakva bogaljasta Zvezda protiv onako mocnog Partizana. Ocigledno da oni kada igraju protiv nas imaju kompleks, neku blokadu sta li vec jer mi je prosto neverovatno da ne mogu nijedan derbi rutinski da nas rese iako je razlika u kvalitetu debelo na njihovoj strani. Kad se vrati Vildoza (jer od ovoga tesko moze gore) ide pobeda 3:1 za nas u finalu.

Mozda smo sinoc izgubili mec ali smo dugorocno dobili onim potezom na kraju meca. Zapamtite ove reci!

Link to comment
Share on other sites

Dakle saopstenje je u sustini- 

'Izvinjavam se svojim navijacima sto sam nasrnuo na protivnickog igraca, koji za razliku od mene ima istoriju ekcesa, nije mi nista rekao a nije me ni udario mnogo jako, ali sam se branio tako sto sam ga napao sa ledja kad je sve vec bilo gotovo.'

Moze da se desi i da ga je sam pisao, kad se pogleda tok misli.

Ovde je cak i taj trash talk koji pominje Uini iskljucen, bukvalno je kako kaze reakcija na onaj kontakt Petruseva koji je vise licio na flop nego na faul.

  • Like 7
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Dakle saopstenje je u sustini- 

'Izvinjavam se svojim navijacima sto sam nasrnuo na protivnickog igraca, koji za razliku od mene ima istoriju ekcesa, nije mi nista rekao a nije me ni udario mnogo jako, ali sam se branio tako sto sam ga napao sa ledja kad je sve vec bilo gotovo.'

Moze da se desi i da ga je sam pisao, kad se pogleda tok misli.

Ovde je cak i taj trash talk koji pominje Uini iskljucen, bukvalno je kako kaze reakcija na onaj kontakt Petruseva koji je vise licio na flop nego na faul.

Nisi citao sa razumevanjem.

Kaze da ga nije napao nego je reagovao.

🤡

Mica mala.

Link to comment
Share on other sites

U ovom ludilu Partizan-Zvezda, gde se glave gube zbog drugacijeg dresa, kosarkasi su bili najnormalniji deo ludnice. Uz sve mane i povremene ludosti imali su normalniji pristup i od uprava i semenkara i najvernijih.

I nije toliko bitan Lesor, balvan koji ce biti tu i otici, nego sto svojim ponasanjem unistava to nesto je bilo lepo u ovom mulju.

Ja gotivim Luku Mitrovica i prastam mu sve baba momente i zbog toga sto je za mene bio kapiten Zvezde onako kako ja zamisljam da se kapiten treba ponasati.

Kada je otisao u svlacionicu posle poraza i cestitao Partizanima. Kada pre utakmice kaze da je ivo samo sport i da svi treba da uzivamo i smirimo strasti.

I da Igraci Zvezde su to radili uprkos Covicevom merenju patke i igraci Partizana uprkos Duletovim casovima  ljubavi.

I sad balvancina Lesor REAGUJE.

Idi brate sa Zabranjenim, Principima, Delijama, Vatvarima sa kim god hoces pa reaguj tako, ostavi igrace da se bave sportom.

Ispostuj bar tu kosarku od koje jedes hleb ako ne mozes da dobacis do bilo cega dalje.

 

  • Like 18
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Klub izdao novo saopstenje. Petrusev sutra daje izjavu u mup, ocekuju pokretanje krivicnog postupka za napad.

 

Treba ovo terati do kraja, za primer svakom sledecem Lesoru, nebitno koji ce dres da obuce sutra, da mu ne padne vise na pamet ovo.

 

Takodje, poruka i za celnike KKCZ da im vise nikad ne padne na pamet da ovoliko ljudski pogrese i dovedu takvog minimuma kao sto je doticni Lesor, pa sve i da je najbolji igrac na svetu. 

  • Like 14
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kronostime said:


Da ne kažem neku grubu reč ali bolje kači gifove. Sportal saznaje. Još nije ni podneta prijava, Petrušev tek sutra daje izjavu u policiji, zašto bi bilo ko danas privodio Lesora? Biće tužen kao i svako drugo fizičko lice, moraće da se pojavi pred organima reda, dokle će to posle da se gura ne zna niko a sigurno ne zna sportal.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Uzmi i vozi automobil onako kako je vlasnik pre tebe podesio sedišta, retrovizore i uz naprslu šoferku, koju ti nisu dozvolili da zameniš, pa kad se slupaš, reći ćemo da i nisi imao loš auto, nego ne umeš da voziš.

I takav je duplo bolji od svih dosadasnjih automobila. 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...