Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

23 minutes ago, Devil In My Pants said:

Niko nikad nije dobio zbog ovoga vise od par tekmi. Da ga je udario pesnicom, onda bi sigurno zavrsio sezonu.

 

Ne znam sta vi ocekujete da ce dobiti? Dve tekme je po meri..

Pa sa cime ga je udario ako nije sa pesnicom?

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, berti said:

Pazi ti formulaciju da je bio incident izmedju Lesora i Petruseva... Kao da neka bitanga prebije iz cista mira nekog na ulici i to se formulise kao incident te bitange i tog coveka. Valjda uz sve ovo ide ono da su za incident potrebna dvojica.

Sramno, da sramnije ne moze biti. Samo nastavak Zeljkovih bljuvotina.

To se moderno zove Framing i Wording. Drugim recima, izvrtanje istine.

Link to comment
Share on other sites

Sad kad smo se više manje složili da suđenje bilo korektno i da nama sa ove strane brda pod hitno treba zakazati pregled kod okuliste i da je potez Lessora maltene produkt jedne neviđene hajke na dotičnog možemo se čiste savesti okrenuti pripremi za sledeci meč u Blaugrani. 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, srlepajce said:

 

Za razliku od Radonje jako recit covek 

Gotivim Radonju ali sve je to bilo tuc muc

Pojava na kzs, odnos sa novinarima perfektan 

 

Kao i uini ne mislim da bi sa Radonjom u ovoj sezoni, pod svim istim okolnostima, nista bolje izgledali, naprotiv

 

Moram da ti se zahvalim na ovom postu. Danima pokušavam čitajući tvoje postove, i još par ljudi, da shvatim čemu tako snažna odbrana lika i dela Duška Ivanovića. Da se razumemo da smo mi doveli Duška od pre nekih 10ak godina verovatno bih se i ja tako ponašao. Nažalost, na osnovu svega što sam video u 2023. godini mnogo sam bliže Medinim pogledima na njegov rad nego recimo tvojim.

 

Sinoć je, nakon dva meseca, Duško zaista pristojno vodio i pripremio meč. Ipak iz moje perspektive to nije pohvalno jer me to navodi na pitanje čemu smo mi zapravo prisustvovali u prethodnom periodu. Iskreno, teško mogu da shvatim neke krajnje amaterske poteze trenera a kamoli da stanem iza njih.

 

Inače, podsetio si me na jedan stari intervju, Andrea Trinkijeri za MVP još davnih dana pre nego što je stekao trenersku slavu. Deo koji mi je tada privukao pažnju se odnosio na razgovor njega i pokojnog Ace Petrovića. Još tada je Andrea ubedjivao Acu da je u njihovom poslu odnos sa medijima, slika koju stvaraju u javnosti, postala izuzetno važna. I zaista, Andrea je majstor tog zanata, ali je ujedno i majstor trenerskog zanata.

 

Ovo poslednje govori da ipak dobar marketing za nešto više nije dovoljan. Duško će morati da počne i sa isporukom na polju treninga i terena. U ovom trenutku, na osnovu dosadašnjeg rada, kod mene nema prelaznu ocenu.

 

Takodje, govori i o budućnosti trenera poput Dejana Radonjića. Ne samo da nije poštovan zbog svojih trenerskih sposobnosti u meri u kojoj zaslužuje već je slučaj čak da mu se oduzima i ono što je stekao. Pre neki dan je neko ovde napisao da je Dejan garant da ćemo biti van borbe za 8. I šta dalje pisati. Jednostavno čovek nije dovoljno cenjen na nivou svoje struke, no to je samo moje skromno mišljenje.

 

Kao Radonjin bot, naveo bih još samo da je pored Obradovićeve sezone u Zvezdi uspeo da izvuče Djordjevićevu sezonu u Bajernu.

 

Toliko od mene, vidimo se u Pioniru. Podrška za ekipu i struči štab. Iskreno, ja drugačije i ne znam.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kontra said:

 

Moram da ti se zahvalim na ovom postu. Danima pokušavam čitajući tvoje postove, i još par ljudi, da shvatim čemu tako snažna odbrana lika i dela Duška Ivanovića. Da se razumemo da smo mi doveli Duška od pre nekih 10ak godina verovatno bih se i ja tako ponašao. Nažalost, na osnovu svega što sam video u 2023. godini mnogo sam bliže Medinim pogledima na njegov rad nego recimo tvojim.

 

Sinoć je, nakon dva meseca, Duško zaista pristojno vodio i pripremio meč. Ipak iz moje perspektive to nije pohvalno jer me to navodi na pitanje čemu smo mi zapravo prisustvovali u prethodnom periodu. Iskreno, teško mogu da shvatim neke krajnje amaterske poteze trenera a kamoli da stanem iza njih.

 

Inače, podsetio si me na jedan stari intervju, Andrea Trinkijeri za MVP još davnih dana pre nego što je stekao trenersku slavu. Deo koji mi je tada privukao pažnju se odnosio na razgovor njega i pokojnog Ace Petrovića. Još tada je Andrea ubedjivao Acu da je u njihovom poslu odnos sa medijima, slika koju stvaraju u javnosti, postala izuzetno važna. I zaista, Andrea je majstor tog zanata, ali je ujedno i majstor trenerskog zanata.

 

Ovo poslednje govori da ipak dobar marketing za nešto više nije dovoljan. Duško će morati da počne i sa isporukom na polju treninga i terena. U ovom trenutku, na osnovu dosadašnjeg rada, kod mene nema prelaznu ocenu.

 

Takodje, govori i o budućnosti trenera poput Dejana Radonjića. Ne samo da nije poštovan zbog svojih trenerskih sposobnosti u meri u kojoj zaslužuje već je slučaj čak da mu se oduzima i ono što je stekao. Pre neki dan je neko ovde napisao da je Dejan garant da ćemo biti van borbe za 8. I šta dalje pisati. Jednostavno čovek nije dovoljno cenjen na nivou svoje struke, no to je samo moje skromno mišljenje.

 

Kao Radonjin bot, naveo bih još samo da je pored Obradovićeve sezone u Zvezdi uspeo da izvuče Djordjevićevu sezonu u Bajernu.

 

Toliko od mene, vidimo se u Pioniru. Podrška za ekipu i struči štab. Iskreno, ja drugačije i ne znam.

Dokle bre vise o Deji? Dajte ljudi ne zivi se u proslosti. Ovo mi lici na ono kao kad te ostavi riba, a ti onda za njom patis godinama. Odrastite. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kontra said:

Takodje, govori i o budućnosti trenera poput Dejana Radonjića. Ne samo da nije poštovan zbog svojih trenerskih sposobnosti u meri u kojoj zaslužuje već je slučaj čak da mu se oduzima i ono što je stekao. Pre neki dan je neko ovde napisao da je Dejan garant da ćemo biti van borbe za 8. I šta dalje pisati. Jednostavno čovek nije dovoljno cenjen na nivou svoje struke, no to je samo moje skromno mišljenje.

 

Kao Radonjin bot, naveo bih još samo da je pored Obradovićeve sezone u Zvezdi uspeo da izvuče Djordjevićevu sezonu u Bajernu.

 

Toliko od mene, vidimo se u Pioniru. Podrška za ekipu i struči štab. Iskreno, ja drugačije i ne znam.

Ali to sve pisu uz obavezno prvo pominjanje duznog postovanja za Radonju a bez trunke obraza. 

Covjek zahvaljujuci kojem su slavili tolike titule je odjednom neka avetinja, neznalica i neko za koga garantuju da ne bi izvadio ovu ekipu. 

Ajde da se napise da se ne vjeruje u takav scenario jer nije Radonja svaciji cup of tea ali da se garantuje? Prosto nevjerovatno i totalni unrespect prema Dejanu Radonjicu. 

 

Nije savrsen, trener je sa dobrim i losim stranama ali nije prodavac magle i neradnik, vucibatina, olos i licimur vec jedan veliki gospodin kojem su se i na ovom i bivsem forumu spocitavale lekcije da ne treba to da radi, da je trebao da gazi komsije jos jace, da se ne skida noga sa gasa ali mnogi su to zaboravili. 

 

Dejan Radonjic je legenda Crvene Zvezde, veliki trener i veliki coek, gospodin i vrata Crvene Zvezde ce mu uvijek biti otvorena. I uvijek cu mi vjerovati pa makar vodio 5 Filipa Covica na terenu jer je svojim radom, titulama u Crvenoj Zvezdi to i zasluzio.

1 minute ago, VISOKOLETAC said:

Dokle bre vise o Deji? Dajte ljudi ne zivi se u proslosti. Ovo mi lici na ono kao kad te ostavi riba, a ti onda za njom patis godinama. Odrastite. 

Ne zivi se u proslosti ali ne mora da se blati njegovo ime da bi se neko uzdizao. To se ne smije dopustiti jer je Dejan Radonjic nasa legenda.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, John Terry said:

Odvratno saopštenje kluba.

A sta je odvratno? Sto se naglasava da nisu platili porez, ili sto su nezasluzeno uleteli u EL, sto se naznacava ko im je to platio i ibezbedio najveci budzet?

Sto klub oznacava Lesora kao ulicara? Mislim da je preblago pomenut.

Sto se podseca na navijace kojima se ponosi Obradovic?

Logicno je da je Obradovicu najbolje sudjenje ikada, ko me bi voleo takvo sudjenje, ako on ima prava da kaze to, zasto ne bi imala Zvedza prava da misli suprotno?

Sta je stamotno i sta nije istina u saopstenju?

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Ali to sve pisu uz obavezno prvo pominjanje duznog postovanja za Radonju a bez trunke obraza. 

Covjek zahvaljujuci kojem su slavili tolike titule je odjednom neka avetinja, neznalica i neko za koga garantuju da ne bi izvadio ovu ekipu. 

 

miki, daj malo samokontrole sa tim učitavanjem i klasifikovanjem, gde je jedino od ovoga što si napisao tačno da smatram da ne bi znao šta će sa ovom ekipom pa je onda verovatno ne bi ni izvadio. moje privatno i laičko mišljenje, kao što je i tvoje, samo drugačije.

 

iritantno je to pominjanje radonjića od kada je popio otkaz a poklopilo se sa našim sunovratom. iritantno je zato što već imamo trenera i zato što isti taj trener u ovom trenutku može da ti garantuje onoliko koliko i radonjić ali verovatno malo više, imajući u vidu da već radi sa tim ljudima i da je okej sa profilima xy igrača. 

 

takođe je iritantno zato što svi dobro znamo da je sa poslednjim odlaskom radonjić završio sa zvezdom dok je čović tu gde jeste.

 

u tom smislu, daj makar iskuliraj sa radonjom do leta, onda na prelaznom roku, udri u eseje kako je on jedini trener koji ume da vodi zvezdu i navijaj da dođe.

 

ili nemoj da prestaješ ni sada ali se okani podmetanja, zaista nije u redu jer niko ne piše da je avetinja i neznalica a još manje nemam obraza zato što mislim da njegov dolazak u ovaj kontekst ne bi pomogao.

 

nadam se da je okej to kao neka moja opaska, skoro pa molba.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni said:

A sta je odvratno? Sto se naglasava da nisu platili porez, ili sto su nezasluzeno uleteli u EL, sto se naznacava ko im je to platio i ibezbedio najveci budzet?

Sto klub oznacava Lesora kao ulicara? Mislim da je preblago pomenut.

Sto se podseca na navijace kojima se ponosi Obradovic?

Logicno je da je Obradovicu najbolje sudjenje ikada, ko me bi voleo takvo sudjenje, ako on ima prava da kaze to, zasto ne bi imala Zvedza prava da misli suprotno?

Sta je stamotno i sta nije istina u saopstenju?

Nisu napisali saopstenje gdje cestitaju Partizanu i kazu svaka cast, odlicna i fer sportska atmosfera i ponasanje igraca za primjer👍 biti Srbin u Srbiji je zajebano brale moj

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ocekujem sad po jednu cz zadnju cetvrtinu™️ protiv Baskonije i Valensije.

Po mogucstvu da negde do 27-8 minuta vodimo jedno 12-15 razilke, a da nam onda kampaco dobije 2-3 licbe jednu za drugom, Neda povredi levo jaje...Luca moze da radi ono sto i inace radi zadnjih 2 meseca, tj igra za protivnika 😁

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Dokle bre vise o Deji? Dajte ljudi ne zivi se u proslosti. Ovo mi lici na ono kao kad te ostavi riba, a ti onda za njom patis godinama. Odrastite. 

 

Oprosti ako možeš. Šta ću kad volim.

 

A pošto sam znam koga ti voliš usudiću se i o njima da napišem koju reč. O našoj sadašnjosti i budućnosti. O familji.

 

Još jednu stvar pokušavam da shvatim danima. U čemu se ogleda plivanje u mulju našeg doktora? Ili što bi rekli ljudi u rukavicama, u čemu se ogleda naša logistika?

 

Prvo, već dve sezone imamo manji budežet od KKPa.

 

I drugo, sudjenje ne da nam nije naklonjeno već je neretko (kao sinoć) upereno protiv nas.

 

Mulj i ABA titula, poslednji bedem odbrane familije. Moglo bi se reći da je to samo mulj.

 

Nemoj da se smatraš pozvanim da odgovoriš na ovo pitanje. Sportski pozdrav.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

miki, daj malo samokontrole sa tim učitavanjem i klasifikovanjem, gde je jedino od ovoga što si napisao tačno da smatram da ne bi znao šta će sa ovom ekipom pa je onda verovatno ne bi ni izvadio. moje privatno i laičko mišljenje, kao što je i tvoje, samo drugačije.

 

iritantno je to pominjanje radonjića od kada je popio otkaz a poklopilo se sa našim sunovratom. iritantno je zato što već imamo trenera i zato što isti taj trener u ovom trenutku može da ti garantuje onoliko koliko i radonjić ali verovatno malo više, imajući u vidu da već radi sa tim ljudima i da je okej sa profilima xy igrača. 

 

takođe je iritantno zato što svi dobro znamo da je sa poslednjim odlaskom radonjić završio sa zvezdom dok je čović tu gde jeste.

 

u tom smislu, daj makar iskuliraj sa radonjom do leta, onda na prelaznom roku, udri u eseje kako je on jedini trener koji ume da vodi zvezdu i navijaj da dođe.

 

ili nemoj da prestaješ ni sada ali se okani podmetanja, zaista nije u redu jer niko ne piše da je avetinja i neznalica a još manje nemam obraza zato što mislim da njegov dolazak u ovaj kontekst ne bi pomogao.

 

nadam se da je okej to kao neka moja opaska, skoro pa molba.

Ne znam samo sto si se ti osjetio prozvanim jer ne sjecam se da si ti nesto garantovao? Kao sto sam i napisao u tom postu, okej mi je da se ima sumnja da bi Radonja izvukao nesto ali da se garantuje a upravo imamo nekoliko primjera u nasem klubu kako je isti izvukao sezonu. 

 

Ja cu pisati sta mi se pise a ti mozes da iskuliras i zaobidjes post ili sta vec. Svakako da necu dopustati da se blati Radonja da bi se neko uzdizao jer je Dusko Ivanovic itekako zvucno ime kome ne treba Dejan Radonjic kao odskocna daska ali lad dodje summa summarum na kraju vidjecemo gdje smo pa cemo napisati dal je dobra ili losa sezona. 

 

Ja za sada nisam zadovoljan njegovim vodjenjem ekipe ali ima vremena, vidjecemo. Zajebana je Cibona.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, srlepajce said:

Kao sto sam rekao uopste nisam imao nameru da poredim Duska i Radonju

Naravno da mi imponuje da je Dusko Ivanovic trener Zvezde jer smatram da je samo ogroman plus na svu pricu u i oko kluba 

 

To sto je svaka prica o Dusku i Nedovicu kao  prst u oko Radonji i Kalini, to je nidje veze

 

Covek je otisao, sve najbolje mu zelim, otisao on dalje, krenuli i mi dalje

 

 

Ja razumem da nisi imao nameru, ali jbg, tako jedino može da se pročita/razume ako ga pomeneš 3 puta u 4 rečenice.

 

S tim da bi se složio da je možda malo previše tog poređenja iz dana u dan. Ja jesam delimično krivac za to i potrudiču se da više ne pišem o tome.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Ne znam samo sto si se ti osjetio prozvanim jer ne sjecam se da si ti nesto garantovao?

 

nisam napisao "garantujem" već "tvrdim" što je isti pimpek a ti pričaš u množini pa cenim da se odnosi i na mene, jer nekolicina nas je pisala slično.

uglavnom, ne bih da diskutujem, samo da te zamolim ako može da batalimo te dejo bi spasio priče, jer je realan njegov dolazak koliko i breda stivensa, pa sad, da li je meni degute a tebi savršeno, spada svakako u domen naučne fantastike. a i zamara. k'o partizanovci sa vujoševićem, kadgod im krene nešto naopako.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Valensija said:

Ako mislis na komsijsko saopstenje, slazem se u potpunosti.

 

Mislim na ponašanje svih aktera našeg sporta. Ni njihovo nije bolje.

21 minutes ago, djurava said:

Jedini krivac za desavanja na kraju meca su sudije jer Lesora nisu izbacili kad je trebalo

 

Nije prvi put. I to baš Lesor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

 

Mislim na ponašanje svih aktera našeg sporta. Ni njihovo nije bolje.

Eto da se složimo.

 

Bukvalno se uopšte nisam radovao pobedi, ostao je neki baš mučan osećaj. Koji se danas nastavlja, čitanjem foruma i saopštenja. Dobijam želju da odmorim malo od svega.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

nisam napisao "garantujem" već "tvrdim" što je isti pimpek a ti pričaš u množini pa cenim da se odnosi i na mene, jer nekolicina nas je pisala slično.

uglavnom, ne bih da diskutujem, samo da te zamolim ako može da batalimo te dejo bi spasio priče, jer je realan njegov dolazak koliko i breda stivensa, pa sad, da li je meni degute a tebi savršeno, spada svakako u domen naučne fantastike. a i zamara. k'o partizanovci sa vujoševićem, kadgod im krene nešto naopako.

Brad Stivens je klasicni prodavac magle, bolji je u FO nego kao trener.

 

Ja cu Radonju uvijek braniti, posebno kad neki krenu sa unrespectom prema istom. Vratio se, ne vratio se on je iza sebe ostavio neizbrisiv trag i kao trener i kao coek. 

Sad je Dusko tu, trokiramo ali vidjecemo na kraju sezone dje smo i sta smo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...