Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

3 hours ago, Pacino said:

Pa dobro, i mi smo dizali Nelsona u nebesa. 
Nismo mi mnogo razliciti iako mislimo da jesmo. 

Nelsona niko nije dizao u nebesa. On i Milutinov, koji je za glavu vislji, a verovatno i snazniji su se zakacili i imali su podjednake mogucnosti da napadnu jedan drugog. To sto je Nelson bio spretniji i ovoga bacio je nesto sasvim drugo. 

Lesor divlja u toku utakmice, a nakon zavrsene utakmice, bez prethodnog kontakta, krece na Petruseva, gura ga prvo, a onda i plasira kao neki udarac, ili sl. U svakom slucaju sa predumisljajem (sto bi se reklo u kriminologiji).  

Edited by Inbox
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

lesor bi u el za ono prvo unosenje i guranje dobio minimum tehncku a verovatno i iskjucenje a za ono na kraju suspenziju par meceva...

panter i lesor celo drugo igraju sa 3 prekrsaja...

lesor koji dzudo potezima ostvaruje pozicije za skok i koji se unosi u facu i hoce da bije i koji ne bi dobio prekrsaj makar opalio samar filipu...

ali zato dobije 14 prekrsaja nad njim od kojih su polovina presmesni i 21 bacanje...

 

ljudi manite se price oni su imali 34 bacanja za 30 minuta!

evo ovaj izmisljen prekrsaj kampaca umesto prekrsaja u napadu nad lukom je na -9 i oni od tog mementa za manje od dva minuta daju 11 poena i vracaju se u mec... 

21 bacanje za 3/4 ja to u zivotu nisam video... 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam za tucu, ali malo preterujete sa Lesorom. Jeste on snazan ali u nekoj masovnoj šorci bi i njemu neko razvalio lobanju. Stoji da su nasi igraci jako mlako prisli situaciji i cak su smirivali situaciju, umesto da mu neko uvali lakat ala Jokic. Imamo mi igraca koji mogu da se posibaju, ali nema ni nekog zara i to jeste malo los ukus ostavilo. Mislim da ce se o tome mnogo pricati u narednim nedeljama u nasim redovima i da ce svaka sledeca utakmica biti u tom smislu drugacija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sudjenje jeste bilo katastrofa, ali nismo mi zato izgubili. Ne zelim da opravdavam nista, jer su Kampacu izmisljeni i 4. i 5. faul, ali mije muka vise od toga da gledam utakmicu Zvezde u kosarci u kojoj osetim da kako krene da odmice 3/4, mi apsolutno vise nista ne kontrolisemo i drzimo u svojim rukama, vec krenemo da se branimo. 

 

Nismo bre izgubili zbog sudjenja, nego jer 10 zadnjih utakmica se ucvikamo kad krene gusto, skrati se ruka, prestane da se igra odbrana i veruje u sebe. Postaje vise simptomaticno, bukvalno gledam na sat cim krenu protivnici da nas stizu i razmisljam u fazonu - kad ce kraj?

 

I da, meni je samo zao sto neko od igraca ne izadje i ne kaze - Matijas Lesor je apsolutni debil, retard, kreten kom nije mesto na terenu, nego u ustanovi i pozivam ga da sledeci put ne krene na klinca Petruseva nego na mene, pa cemo svi kolektivno da ga isamaramo i resetujemo. Mislim moze kao i ono sto je Kalinic uradio prosle godine balavoj sisici koju tata aka kvazi zvezdas nije vaspitao, ali dokle vise neko kvazi gospodstvo s dzukeletinama dzudzavim. 
 

  • Like 18
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Redstar0356 said:

Ponasanje Andjusica i ovo grljenje i potpaljjivanje i ohrabrivanje Lesora koji mi prethodno udara druga iz reprzentacije je takodje sramotno. 

 

Andjusic ga je napusavao kurcem zbog toga.

 

Jbg ljudi, ne mora svako ko je u KKP da bude najgori covek na svetu, jer stvarno to nije slucaj. Ima tu suepr momaka, kao i kod nas, s tim da oni imaju Lesora i Ledeja koji se pale na povredjivanje protivnickih igraca i zbog toga su sljamovi. Svi ostali, korektni, kolko god da se kreveljili i kurcili, to je sve sportski. Ono sto nije sportski je ono sto je Ledej radio u xy derbija do sad, kao i debilcina Lesor. 

  • Like 11
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

 

Andjusic ga je napusavao kurcem zbog toga.

 

Jbg ljudi, ne mora svako ko je u KKP da bude najgori covek na svetu, jer stvarno to nije slucaj. Ima tu suepr momaka, kao i kod nas, s tim da oni imaju Lesora i Ledeja koji se pale na povredjivanje protivnickih igraca i zbog toga su sljamovi. Svi ostali, korektni, kolko god da se kreveljili i kurcili, to je sve sportski. Ono sto nije sportski je ono sto je Ledej radio u xy derbija do sad, kao i debilcina Lesor. 

pogresno sam video, evo kad sam usporio jos snimak, ne deluje srecno Andjusic uopste. 

Cak ga je i Trifunovic smirivao a nije palio vatru.

Link to comment
Share on other sites

meni uopste nije bitno da li je lessort ovakav ili onakav: bitno je sto je trebalo da popije tehnicku za flop a zatim i drugu za pokusaj obracuna sa petrusevim u istom prekidu.

 

to su neka bacanja za zvezdu i lessort out. umesto toga imas out facua, kojem ajde da si namestio prvi ili drugi faul ovako, pa da se cuva, nego cetvrti, ono bas bezobrazluk u kradji.

 

al dobro, tj ko zna zasto je to dobro.

  • Like 18
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nekoime123 said:

Samo da mi se idalje objasni zasto ovaj  trener u derbiju drzi coveka sa 4 lične pola sata u igri? ko to radi...

 

cenis da je trebalo ranije dzonija da ubaci? facu je i vracen u igru sa 4 licne jer je bilo jasno da bez njega tonemo. i nije jedini koji je igrao sa 3-4.

  • Like 9
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, nekoime123 said:

Samo da mi se idalje objasni zasto ovaj  trener u derbiju drzi coveka sa 4 lične pola sata u igri? ko to radi...

A jbg sad, mi smo u drugom poluvremenu bili u situaciju da imamo 4 raspoloziva igraca na pozicijama 1, 2 i 3, gde je jedini Kampaco bio napadacki raspolozen, a ostali su Vildoza koji je u kanalu, Pefi i Lazarevic. Okej, nervira sto smo opet ispustili prednost, ali ne znam koliko je bilo realno ocekivati da cemo u ovakvoj rotaciji, a pogotovo nakon pete licne Kampaca, uspeti da dobijemo uprkos prednoscu od 14 poena razlike.

Link to comment
Share on other sites

Kola već mesec ipo dana jure nizbrdo,a Duško mi ne deluje kao čovek koji može da ih zaustavi. 

 

Morale bi da su popaljene sve crvene lampice u klubu i poslednji je momenat da se nešto promeni tj. da se spase Aba liga.

 

 

Edited by propolis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@jaka blazic ako se dobro sećam, pola od tih bacanja, ako ne i više, šutirali smo u prvom poluvremenu gde ste nas vi dotukli... tako da moje mišljenje je da bacanja nisu odlučila pobednika, kao što mislim da ni sudije nisu imale nikakvu tendenciju. Jedine dve greške koje mi ovako u jutarnjoj magli padaju na pamet su četvrti faul Kampaca (niđe veze) i tehnička greška Lesoru zbog flopa ili nasilničkog ponašanja nakon flopa.

 

Znam da je ovo ipak forum i da ljudi kod nas više idu emocijama nego razumom, ali za poraz ovde ste krivi isključivo vi sami i vaša neodgovorna igra u drugom poluvremenu (skoro pa isto kao mi u Kupu). Niko drugi, treći, peti, isključivo ekipa koja je sebi po X-ti put dopustila da ispusti veliku prednost i to olako, i to jako brzo. Doduše, kao što već rekoh, ovoga puta ima i opravdanje jer zbog povreda nije mogla da se pokrije spolja (mada mislim da su i raspoloživi igrači mogli da budu pametnije upotrebljeni, ali to je do trenera, on valjda zna zašto ih je tako i toliko koristio).

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Stvari jesu otisle predaleko, ali nikad nije  kasno da se na neke stvari ukaze. Kao konstatacija ili kao pitanje, nebitno.

Lesor je igrao kod nas. Bio je mladji, neiskusniji, vrelije krvi, zeljan dokazivanja... Da li se ponasao onako? Nije! Danas je vec kosarkasko ime, mnogo stariji, iskusniji, zreliji... A ipak se ponasa onako. Zašto?

Covicu se mnogo sta moze zameriti, ali sigurno nikada nije igrace huskao da se onako ponasaju. Mozemo da budemo ponosni na kontinuitet Radonje, oba Dušana, Tomica, Vlade, Ivanovica. Nijedna ruzna rec o protivniku, sportsko i fer ponasanje. Od terena, pa do medija.

U danasnjem KKP na terenu su uglavnon zajedno Lesor i Ledej. Dva igraca koja su sinonim kvarnosti, nesportskog ponasanja...

Da li odgovornost za njihovo ponasanje ima neko u KKP, da li je transormacija Lesora od onog u Zvezdi do ovog agresivnog i bezobraznog posledica necijeg cinjenja? Na to pitanje odgovor neka da onaj ko je onomad na kupu u Nišu insinuirao da je igrac FMP-a namerno povredio igraca KKP.

  • Like 7
  • Love 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Dusko said:

@Dzep nisu odlucila pobednika ali su vam pomogla da odrzite glavu iznad vode jbg.

 

I vas bi nerviralo recimo da nama za poluvreme jednom igracu sviraju 15-16 bacanja. 

 

Pa i ne baš, zbog toga što je dosta njih bilo promašeno (stvarno ne mogu da tražim statistiku...). A drugo, nije kao da su ti faulovi bili izmišljeni, nisu baš igrači bili nežni prema Lesoru. Treće, skoro pa isto ovako mu se sudi u EL, i tu redovno izvede najviše bacanja (uz Exuma, ovako iz glave)

 

Edit: Što se tiče nerviranja, ja mogu samo u svoje ime da pričam - mene toliko ne nervira ono što se svira koliko ono što se ne svira, recimo najviše me nervira Lazićeva odbrana na Panteru gde mu u ABA/kupu ništa ne sviraju a u EL dobije tri lične za tri minuta. Ono što me tu nervira jeste što ne znam ko je u pravu a ko ne, šta je faul a šta ne. Nema nikakvih problema, kaže se to spada u faul, a to nije faul i tako se svira i tako svi sviraju. Ta nestandardnost suđenja (ili bolje rečeno košarkaših pravila) mi strašno remeti gledanje utakmice. Recimo u NFLu se skoro pa jasno znaju sva pravila i kazne i greške su svedene na minimum (mada ih i tamo ima, zbog jedne sam ostao kratak skoro 500e...). Jasno mi je da je basket drugačiji sport, ali ipak se mora malo urediti na tom polju

Edited by Dzep
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dzep said:

 

Pa i ne baš, zbog toga što je dosta njih bilo promašeno (stvarno ne mogu da tražim statistiku...). A drugo, nije kao da su ti faulovi bili izmišljeni, nisu baš igrači bili nežni prema Lesoru. Treće, skoro pa isto ovako mu se sudi u EL, i tu redovno izvede najviše bacanja (uz Exuma, ovako iz glave)

 

Ima i do toga da punis protivnika faulovima. Sto kasnije i moze uticati na intezitet odbrane.Nisu samo bacanja upitanju.Jeste promasio ali je i dao.

 

Evo gledam 10-16 u Ip. Jeste 6 bacanja omasio ali 10p od 34p. Partizana nije malo....

 

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, propolis said:

Kola već mesec ipo dana jure nizbrdo,a Duško mi ne deluje kao čovek koji može da ih zaustavi. 

 

Morale bi da su popaljene sve crvene lampice u klubu i poslednji je momenat da se nešto promeni tj. da se spase Aba liga.

 

ja bih za promenu voleo da se manemo crvenih lampica i paničnih poteza, po cenu gubitka šampionske titule, pošto, ako menjaš trenera, menjaš ga zato što imaš neko bolje rešenje a ne da bi rekao kako si nešto pokušao. opet mogu da ponovim kao i za vikend, ovi igrači se bore i trude, kada se piše kako je "ispustio svlačionicu", treba uporediti iz iskustva kako se igrači u tim situacijama ponašaju.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ako Lesor za ovo prodje nekaznjeno (pod tim podrazumevam ozbiljnu suspenziju, a ne da selektivno propusti lakse utakmice), onda mi ne smemo da budemo ovce i da dozvolimo da se ponovi prosla sezona gde se tribine prazne nakon dva ubacena novcica na teren. Borili smo se citave prosle sezone za domaci teren, a onda smo kljucnih 15 minuta igrali pred praznim tribinama u hali koja je domaca za obe ekipe. Oni ce da nam pesnice igrace nekaznjeno, a nasi navijaci ce da se teraju kuci sa utakmice zbog jednog upaljaca? Covicu ce ovo biti ozbiljan test i mora na vreme da reaguje i bude promisljen, a ne da ostavi trenera i igrace na cedilu i pusti da ih pobedimo sportski, jer od toga nema nista. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

 

Ima i do toga da punis protivnika faulovima. Sto kasnije i moze uticati na intezitet odbrane.Nisu samo bacanja upitanju.Jeste promasio ali je i dao.

 

 

Naravno, ali ja mogu da potegnem kao argument da je upravo takva odbrana CZV i dopustila CZV da igra kako je igrala u prvom pol. Recimo, ono što sam ja video je mnogo bolja i pokretljivija odbrana u prvom pol, gde se naša spoljna linija nije videla i sve što smo uradili je bilo 1na1 i Matijas pod košem, što ste pametno sekli faulovima, računajući da će mašiti (ispravno). Iz koje je išla tranzicija gde je Faku jednostavno bog otac, uvek bio

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...