Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

4 minutes ago, Redstar0356 said:

Upravo to a jos vaznije od toga, kosarka nije šah. U svim civilizovanom i nezicivilzovanim drustvima se ovakve stvari dogadjaju na sportskim priredbama. Pa i u vasim civilizovanom Svajcarskama i Nemackama. 

 

Ako njemu ne pada tesko da ga neko ponizava i udara u glavu, sto bi se cimao i shvatao kao ponizenje ako neko kuca preko njega, daje trojke, ako njegov tim izgubi? 

 

Shvatite jednom da sport nije civilizovano nadmetanja intelektualaaca, to je sah, kosarka i fudbal nisu. 

 

 

Ti mesas sporski temperament sa ozbiljnim oblikom frustracije.Da desava se Suarez,Tajson,Lesor,onaj ludak Tejic sto nas obruka u Skoplju….Ono sto je najbizarnije u svemu sto je u tom trenutku 99.99 igraca bilo kod sporta sa rukama u vazduhu slavi pobedu svog tima a ne udara protivnickog igraca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

Coveku je posao da igra kosarku, a ne da se tuce.

Lesor bi ga ubio, ocigledno je, prvi ti bi se sklonio sa crte osobi koja nije bas najpametnija, a izgleda kao stena.

Kad je Ekezie stajao sam, sto mudonja Milojevic nije pokusao da ga skloni?

Zato sto je dovoljno pametan i zna gde sme i na koga.

Milutinov se precenio krenuvsi na 20cm nizeg i 25 kg lakseg Nelsona, pa je ovaj obrisao pod njime.

Petrusev je pametno postupio.

Normalno da je pametno postupio, udarac od coveka koji ima preko 2 metra i 100kg moze ozbiljno da unakazi coveka.

Ono sto je Lesor uradio nije nikakav sportski obračun i nije za kaznu aba lige vec za robiju

Bilo ko od nas da uradi nesto slicno na ulici ide na robiju 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Laki21 said:

 

Ne kapiraju to ljudi koji se nisu bavili kolektivnim ili borilačkim sportovima.

 

No, kao što rekoh gore, razlika će se videti prvi puta kada Lazić bude na terenu a onaj dripac pokuša nešto slično.

 

Sve bi to bilo drukcije da je tu bio Mirko Milicevic.

Edited by duboko
.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LightWeight said:

Normalno da je pametno postupio, udarac od coveka koji ima preko 2 metra i 100kg moze ozbiljno da unakazi coveka.

Ono sto je Lesor uradio nije nikakav sportski obračun i nije za kaznu aba lige vec za robiju

Bilo ko od nas da uradi nesto slicno na ulici ide na robiju 

 

Napad na radnom mestu je kaznjiv samo treba da neko podnese tužbu. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, goldberg said:

@CrniOni nisu bili u 12, kao ni Rashad Wright (zbog povrede). Kako god, najteze su u toj tuci prosli Stefanovic i Loncar (jednom polomljena arkada, drugom nos). Klinci su mozda bili deo tog meteza, ali nije Milojevic njih tukao.

 

Nije Lončaru polomljen nos, nego je Lončar udarcem glavom polomio nos onom iz Hemofarma. Zaboravio sam kako se zove al se sećam da nam je munuo trojku igrajući za Igokeu zbog koje su osvojili prvo mesto.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LightWeight said:

Prosto neverovatno kakve stvari se desavaju iz godine u godinu u Abaligi.

Uskoro ce neko da bude ozbiljno povredjen zbog pojedinih ljudi.

Nadam se da ce se ugasiti smrdljiva Aba.

 

Ma da, kriva je ABA, a ne KKCZ i KKP (ranije i KKB) sa mentalitetom da se MORA osvojiti ABA liga, MORAJU se trositi milioni, MORA se imati najveca moc u regionu jer sta bi inace navijaci onda, mozda se malo i zamisle i sete da ih jedan psihicki labilan covek i kamarila oko njega jasu vec vise od deceniju.

 

Sve se ovo i dogadja jer navijaci smatraju da je normalno da je bas njihov klub taj koji ima najvecu moc, moze da dovodi najbolje igrace, ima najvecu budzet, igra elitno takmicenje. Posledica toga je da se napravio skandal od jedne titule koju nije osvojila KKCZ, a niko se ne zapita da li je normalno da svake sezone klubovi imaju na raspolaganju milione koje nemilice trose.

 

Kakva KLS, to ona bednija verzija raspale fudbalske superlige u kojoj su sampion i vicesampion stalno isti klubovi? Pa to je tek teski cirkus i tu ce tek KKP i KKCZ da izvade oci jedni drugima jer bukvalno nema nikoga ko bi ih odvratio od borbe za moc svake sezone.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, LightWeight said:

Normalno da je pametno postupio, udarac od coveka koji ima preko 2 metra i 100kg moze ozbiljno da unakazi coveka.

Ono sto je Lesor uradio nije nikakav sportski obračun i nije za kaznu aba lige vec za robiju

Bilo ko od nas da uradi nesto slicno na ulici ide na robiju 

 

Pa logicno. Verujem da ce dobiti kaznu, i da je trebao da je dobije i posle nasrtanja na Kampaca.

Ocigledno je da nekaznjen, jedva ceka da nasrne na sledeceg.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

2 hours ago, suptil said:

Zasto nije igrao Dobrc? Jel postoji zvanicno izjava Duska?

 

zasto sto je tako trebalo.

 

2 hours ago, djura.net said:

Ma sve je kaznjen I za ono nasrtanje na Campazza s ledja u Nisu I to sa namerom da ga povredi, pa ce I sad da ga kazne. Jos cemo mu se mi izvinjavati.

 

da covek u dva derbija uzastopno pokazuje kakav je balvan, u kupu je nogom faulirao kampca, sad ova bolestina...

 

2 hours ago, Tamburinjo said:

@Sharp @drakon1 

 

Jel moze objektivno objasnjenje zasto Lesor nije dobio tehnicku posle flopa i zaletanja na igrace? 

 

zato sto bi mu to bila 4. 

 

1 hour ago, SunZero said:

 

Partizan ima evidentno popunjeniji I kvalitetniji roster, imaju igrace I u unutasnjoj I spoljnoj liniji koji su pribliznog kvaliteta

 

koje igrace ima u unutrasnjoj liniji? osim lesora imaju ledeja i to je to.

smajli, tristan, tirfa? spradacina.

 

1 hour ago, nekoime123 said:

4 faul Kampaca u 3/4 je instant morao da rezultuje njegovim sedenjem na klupi do negde sredine 4/4...

Ali nah...

 

ali svejedno smo tu da izgubimo, pa i nema veze kad ce dobiti petu...

evo neko nek mi objasni koja je logika da ga drzi u igri sa 4. licne?

 

1 hour ago, Dzep said:

 

 

kakvo je tvoj misljenje o 34 bacanja za 30 minuta i 21 bacanje za jednog igraca takodje za 30 minuta?

to mu dodje vise od bacanja po minuti... 

 

 

2 hours ago, srlepajce said:

 🤣

 

propustate najbitnije.

lesor ima dobru poziciju za skok xaxax

pogledajte kako igrac nad kojim je sudjeno 14 prekrsaja i najmanji kontakt i koji je izveo 21 bacanje ostvaruje poziciju? xaxax

grcko rimski stil odvalio je luku za cist prekrsaj u napadu a jos dobio dva bacanja jer ga je kampaco ocesao dresom...

sprdacina. 

a to radi manje vise ceo mec, kao sto i visi u reketu preko 3 sec stalno...

osim tako na snagu, tucu malo sta ume... zasticen kao beli medved, a u stvari je on taj koji bije i koji pravi brdo prekrsaja koji mu se ne sude.

sprdacina...

 

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Volter said:

 

Nije Lončaru polomljen nos, nego je Lončar udarcem glavom polomio nos onom iz Hemofarma. Zaboravio sam kako se zove al se sećam da nam je munuo trojku igrajući za Igokeu zbog koje su osvojili prvo mesto.

 

U pravu si, izvinjavam se zbog omaske - inace, nos je polomljen Nebojsi Joksimovicu, reprezentativcu Slovenije i dugogodisnjem clanu Hemofarma.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goldberg said:

Ma da, kriva je ABA

Jeste kriva zato sto nedaje zestoke kazne za pocinioce.

 

Isto je tako ovde kriva moderacija ako dozvoli buckurus da se napravi na njenom delu foruma ili ti nadleznosti.

 

Tako koliko su krivi ucesnici toliko je kriva i ABA.Da lepo lupi zestoke kazne kad mislis da bi se ponovilo?I ako se ponovi jos zesce pa da vidimo.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da su neki od učesnika tuče Partizan Hemofarm bili i na sudu i da je bilo nekih novčanih kazni i dobrotvornog rada. Nadam se da Petrušev nema neku povredu pa bi jedna jaka novčana kazna od suda za prekršaje bila učinkovita da spreči dalje nasrtaje na sportskim terenima.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni said:

Coveku je posao da igra kosarku, a ne da se tuce.

Lesor bi ga ubio, ocigledno je, prvi ti bi se sklonio sa crte osobi koja nije bas najpametnija, a izgleda kao stena.

Kad je Ekezie stajao sam, sto mudonja Milojevic nije pokusao da ga skloni?

Zato sto je dovoljno pametan i zna gde sme i na koga.

Milutinov se precenio krenuvsi na 20cm nizeg i 25 kg lakseg Nelsona, pa je ovaj obrisao pod njime.

Petrusev je pametno postupio.

Ma daj bre, ne sprdaj me. Sklonio bih se sigurno, kad razmisljam, kad radi adrenalin zbog utakmice i udarca, naravno da ne bih. Pa mene i ortaka je pijani skins od 2 metara u treningu drzao u kragni, obojicu, ja 183 cm i 70kg  i ortak nesto nizi i laksi. Njegova šaka veca od moje glave. Dok nas je drzao  u kragnama, obojicu, ja sam pokusavao da smirim situaciju, izvinjaao se, objasnjavao. Lik istripovao i zamenio nas dvojicu za neke likove koji su mu smarali ribu. Ja jesam pokusao pametno da postupim i ponizavao sebe, dok sam mogao racionalno da razmisljam da moze da nas sahrani. Ali on u trenutku pusta ortaka iz kragne i mene udara kolenom u glavu a onda se okrece i ortaka penali nogom. E u tom trenutku sam ja i ja njega udario, nogom pa rukom, doduse, ne verujem bas da je osetio puno. Posle smo se takticki povukli jer je ortak vec poceo da bezi. 

Da ne pominjem da je disproporcija bila mnogo veca nego Petrusev-Lesor. 

Ja sam godinu dana stariji od Petruseva a to se desilo pre 3 a taj lik je tipa 89-90. 

 Okej, ja shvatam sta oces da kazes al kakav je to karakter, ako ja, nenasilna vanilica ne dopustam to a on sportista sa adrenalinom na max dopusti?? 

 

A igrao sam i fudbal dosta dugo. Od pionira, ko dopusti da ga udaraju i mlate grubim faulovima bez da uzvrati, njega mlate do omladinaca, dok ne skonta da ne moze tako. 

 

Sa 18 sam poceo u nekoj ligi da igram, medjuopstinska seoska, biju kao nenormalni. Al nikad mi se nije desilo da neko od saigraca ne pridje da me odbrani, posto sam  ja uvek sve faulove u igri precutkivao. Ali van igre, naravno da se zauzimam za sebe i saigrace, pa jebiga sad neka izvucem deblji kraj, ne razmislja mozak kad ti je stalo do pobede i casti.

 

I nema potrebe da repliciras da profesionalni sport nema veze sa medjuopstinskim ligama, lvde je rec iskljucivo o karakteru koji ovaj tim NEMA.

 

Dokle sklanjanja nasilnicima?  U svakodnevnom zivotu i na sportskim terenima?

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@Don DuskoMa ti si u pravu, ali ABA ligu cine klubovi - od kojih samo cetiri imaju kakvu - takvu tezinu i bez kojih liga ne postoji.

 

To bi bilo isto kao da ovde imas 10 forumasa koji najvise pisu (i nekih 100 drugih koji navrate nekad i napisu jedan post dnevno), vecina od tih deset ne ume da se ponasa i onda moderacija treba da ih izbacuje na duze vreme i da napravi sta - prazan forum jer niko osim njih nece da pise.

 

Klubovi (a pogotovo KKCZ i KKP u poslednje vreme) treba da shvate da je ABA liga projekat koji je napravljen da bi i najveci mogli negde da izgube vazan mec. Da postoji trofej kojeg je tesko osvojiti, da je to takmicenje u kojem je njihovo medjusobno finale njihov veliki uspeh, a ne neka normalnost. 

 

Vec sam pitao nekad, da li je postojala neka bitna utakmica koju su izgubili KKP ili KKCZ, a da nisu krivi Vucic, sudije ili protivnicki lobi koji je previse mocan? 

Link to comment
Share on other sites

Poznavao sam i bio nekoliko puta kod Marijana Benesa.

Bilo je to 90ih.

Sa njegovim cerkama sam isao u skolu, a majke su nam se druzile.

Kuca je bila prepuna pehara, Marijan na slikama Roki Balboa, no Marijan koji mi je bio pred ocima, izgledao je unisteno, od izgleda, ocajnog vida, preko promuklog i kedva cujnog glasa. Usporeno se kretao, izgledao je 20 godina stariji nego sto je zapravo bio.

Ali je bio jako prijatan, vise puta mi je pricao kako je Boks najgori izbor.

I ne samo boks, preporucio mi je plivanje.

Ja sam trenirao fudbal, ni to mu se nije svidelo.

Da ne produbljujem, njemu je Boks unistio zivot. U tuci nema pobednika, tako je makar pricao veliki Benes, ja zelim da mu verujem.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kooineeperk said:

 

 

Jakovljevic je dobro rekao u emisiji posle utakmice. Lesor ne moze da bude i vodja navijaca i kosarkas. A on bi hteo oba. 

Ponasanje Andjusica i ovo grljenje i potpaljjivanje i ohrabrivanje Lesora koji mi prethodno udara druga iz reprzentacije je takodje sramotno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Redstar0356 said:

Ponasanje Andjusica i ovo grljenje i potpaljjivanje i ohrabrivanje Lesora

 

Nisam bas siguran da je to to, ja barem to ne bih okarakterisao tako. Andjusic mi deluje ljut na snimku a kao ko-kapiten ima ulogu da urazumi svog saigraca sto bih pre rekao da je ovde slucaj. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, goldberg said:

@Don DuskoMa ti si u pravu, ali ABA ligu cine klubovi - od kojih samo cetiri imaju kakvu - takvu tezinu i bez kojih liga ne postoji.

 

 

Kao sto forum cine clanovi.Valjda ABA ima pravilnik i klubovi su potpisali da ce postovati taj pravilnik(kao sto mi oznacimo slazemo sa uslovima itd.) pa ako se prekrsi ide kazna,

A kad se kazna vrsi selektivno ili se uopste ne vrsi sta onda sprecava da se dalje to ponavlja?

 

A za bold bespotrebno ti je ovakav vid komunikacije.Ne smatram da sam upravu nego sam samo dao svoje vidjenje.

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Redstar0356 said:

A gde je uopste Dzon Holand? Je l raskinuo ugovor? 

 

Mislim da bi pomogao dosta

Posle povrede Nedovica i Dobrica i problema Kampaca sa faulovima falio je neko ko moze da pogodi nesto

Jos njega loze ovakve utakmice i energija

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Pacino said:

Pa dobro, i mi smo dizali Nelsona u nebesa. 
Nismo mi mnogo razliciti iako mislimo da jesmo. 

 

Aj ne lupetaj gluposti. 

 

Prvo, Milutinov je uhvatio Nelsona za glavu, pa mu je ovaj onda vratio tako sto ga je gurnuo, pa je Milutinov i njega gurnuo, pa ga je ovaj bacio. Dakle, frka, bezvezna, ali 1 na 1 situacija gde su se pokoskali i momacki se posibali. Daleko od ove smecarske situacije gde jedan igrac drugog prvo udara s ledja, a onda ga napada ponovo kad je ovom spusten gard. Tako da, ajd ponovo, ne lupetaj gluposti, ako si vec zaboravio sta se desilo. 

 

Drugo, debilcini po imenu Matijas Lesor je mesto svuda, samo ne na terenu. Olos, govno i smece od coveka. Bukvalno ne zasluje dinar da uzme od ovog plemenitog sporta. 

  • Like 16
  • Love 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, duboko said:

Bice Petrusev ok, nije svako jednako dobar za tucu.

Meni je ok sto je on okrenuo ledja, ali mi je malo krivo sto teammates nisu dovoljno reagovali da ga zastite.

 

Ma nije okej što je okrenuo leđa. Ako ne želiš tuču idi nazad i drži ga na nišanu. Ovako mu se samo ponudio na tacni da ga zvizne i teže povredi. Vidimo i na snimku da veliki broj njegovih saigrača i skandira njegovo ime na kraju. Misle da tako kupuju navijače, i što je najgore kod velikog dela navijača to prolazi. Nije bitno kako igraš, ali ako otpevaš neku uvredljivu pesmu, uradiš nešto kao Lesor, mnogi će reći bravo. Ogromna je mržnja i protivnik se doživljava kao krvni neprijatelj. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LightWeight said:

Mislim da bi pomogao dosta

Posle povrede Nedovica i Dobrica i problema Kampaca sa faulovima falio je neko ko moze da pogodi nesto

Jos njega loze ovakve utakmice i energija

Upravo, mogao je komotno umesto Kuzmica ili Ivanovica. 

 

Korisniji bi bio svakako, sa svim njegovim manama, sposoban je da ubode par trojki ako ga krene, sto je nama u drugo poluvremenu falilo jer odbrane  svakako nije bilo, tako da nije da bi nesto posebno na tom delu terena pokvario. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...