Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Bilo bi lepo da Kampaco kaže novinarima šta misli, bez obzira na posledice. 

 

Ko jebe ovaj cirkus, bitno je samo načestitati se javno sudijama. Ćutanje samo pogoršava stvari.

 

I to ne saopštenja, već direktno igrači, trener.

  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav smo raspad od ekipe. Neverovatno. Sto smo bolji u prvom to smo katastrofalniji u drugom poluvremenu. 

 

Previse bivsih i bezmudaskih igraca. Ne ide to tako. 

 

Imamo vremena da se presaberemo do PO ABA i da kao jasan underdog udjemo u to. Mozda nam je ta uloga i adekvatnija. 

 

Odbranili smo razliku barem, kao sto sam i ocekivao. 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ako vam je ovo Duškov poraz, veze s košarkom nemate i bolje napustite forum da se ne blamirate. 

 

Toliko od mene za večeras. 


Delim mišljenje, po meni glavni krivci za poraz su Čović i Dozet. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I ja nisam.siguran da je ovo Duskov poraz. Bez dva beka, sa Facuom sa 5 licnih od cega dve vrlo problematicne, sa sramotnim Vildozom... Dosao rukometaski roster na naplatu. Gle cuda, Despot, Pefi i Dzoni ne umeju da ubace nista...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Sačuvali razliku iz prve utakmice!

 

Sveli Partizan na samo 58 poena u drugom poluvremenu!

 

Idemo da odvalimo Barsu u prvih 15 minuta!

 

Ljudi, bez šale, ovaj čovek je ozbiljan šarlatan. Tašna mašna.

 

Posle svega što se desi, njemu u derbiju spakuju 60 poena za poluvreme.

 

Tako izgleda potpuno odsustvo bilo kakvog uticaja na tima, bilo kakve kontrole time, bilo kakve mogućnosti da se stegne odbrana.

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ako vam je ovo Duškov poraz, veze s košarkom nemate i bolje napustite forum da se ne blamirate. 

 

Toliko od mene za večeras. 

Nije.Jbg kad je Lesortu sve dozvoljeno i plus mu ne sude tehnicke za onu seljanu dok sa druge strane Kampacu izmisljas 2 faula da ga izbacis.

 

Realno da ih nisu drzali bacanjima dok im nije islo ne bi nas nikakav raspad dozvolio ovo.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Samo jedan komentar utakmice.   Docices Lesore ti u Pionir pred Delije..... kakices ti u gace. 

 

ako te do tad neko ne prebije na ulici- sramota sta su sudije dozvolile... Bukvalno oruzana pljacka u  trecoj cetvrtini.

Edited by iamsho4sho
Link to comment
Share on other sites

Tako je to drugari kad ne pokazes karakter, tj. ne spremis se za takvu utakmicu. Sudije su odradile svoje i moze se reci ona replika Mesiceva na ovaj mec, Mi smo svoj posao zavrsili Kampaco nije vise na terenu. 

Nije mi jasno da nemamo rekaciju. I to ce biti pod imperativom u finalu Aba lige. U jednom trenutku mi igramo sa Ivanovic - Markovic - Vildoza - Lazarevic ko tu da pogodi kos? Primili smo 50 plus za poluvreme. Mlakonje bez muda ovaj mec odigrali sto je sramotno. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...