Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Odlično je Duško pripremio prvo poluvreme, niko realno nije ni mogao da pretpostavi da će prosuti 20 razlike. Svi smo zatečeni. Serija 23-4 (možda bude i više, i dalje traje) Partizana je bila kao grom iz vedra neba.

 

Tačno je izostala veća podrška UO da se i drugo poluvreme izgura. Da je selektirao lepo tim, pa da ne mora da otvori poslednju četvrtinu sa 0-11 za 4-5 minuta.

 

Puna podrška, ovaj čovek će nam doneti trofeje, nije kup izuzetak. Sad je upao u zamku da vodi 20, svaki sledeći put će njima, kao u kupu, prepustiti tih 20 na poluvremenu.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, medobrundo said:

Odlično je Duško pripremio prvo poluvreme, niko realno nije ni mogao da pretpostavi da će prosuti 20 razlike. Svi smo zatečeni. Serija 23-4 (možda bude i više, i dalje traje) Partizana je bila kao grom iz vedra neba.

 

Tačno je izostala veća podrška UO da se i drugo poluvreme izgura. Da je selektirao lepo tim, pa da ne mora da otvori poslednju četvrtinu sa 0-11 za 4-5 minuta.

 

Puna podrška, ovaj čovek će nam doneti trofeje, nije kup izuzetak. Sad je upao u zamku da vodi 20, svaki sledeći put će njima, kao u kupu, prepustiti tih 20 na poluvremenu.

 

Pa izgubio je i Zeljko +18. Ove sezone ima 2-3 u derbijima. Nije osvojio trofej. Sa skupljim timom izgubio je plej of seriju. Nije smeo da se pojavi u KLS. Uspeli su da budu blizu TOP 8 i to stoji. Ali niko ne moze da zna sta bi mi uradili sa Kampacom od decembra. I Polonarom. I bez kradje protiv Barse. Verovatno bi bili na oko 14-15 pobeda. Da ostavimo zakljucke za maj mesec.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Dusko prevario si me. Na stranu sudjenje ovo je uzas ali opet ne znam da li ista mozemo bez Kampaca i sa povredjenim Nedovicem...

povredjeni nedovic, to je nesto kao mokra voda, hladan led, unutrasnji enterijer, hocu reci pleonazam

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uz sve mane ovog tima, besmisleno je boriti se u takmičenju gde #obraefekt izbacuje najboljeg igrača a da nije dodirnuo protivnika.

 

Već posle četvrte je trebalo da se izađe sa parketa a nakon pete da ne govorimo, pa da vidimo, možda Rumeni osvoji nešto kada nema protivnika s druge strane, to mu je jedina šansa.

  • Like 13
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Mnogo puta sam ih psovao zbog ovakvog raspada, veceras necu.

Mnogo jace ekipe bi posle ovakve pljacke popustile.

Kampaco, Nedovic, Dobric…

I da su sva trojica na terenu tesko bi ovu otimacinu izgurali.

Jbg, projekat Zejko se mora izgurati po svaku cijenu.


Ogavno!!

 

Edited by Valensija
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ako vam je ovo Duškov poraz, veze s košarkom nemate i bolje napustite forum da se ne blamirate. 

 

Toliko od mene za večeras. 

ne, moj je poraz

sudjenje smo imali mnogo losije u proslom derbiju koji smo dobili

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...