Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 minutes ago, medobrundo said:

Ja mnogo volim Lazarevića, čovek je kriptonit za pojedine EL zvezde. Međutim, čovek je koristan u određenim situacijama i protiv određenih protivnika, kada ima jasan zadatak da bude terijer i ne dozvoli određenom igraču da pogleda koš. U nekim drugim situacijama nema potrebe da ti igra i samo je višak. On večeras bude na terenu 27 minuta, najviše od svih i ima -16?

 

Luka takođe zna da bude potpuno bespomoćan i non factor u EL i to je svima poznato, uglavnom protiv krupnih centara. Ti njega drzis sve dok ne dostigne -19 na parketu, iako je to već viđen scenario, a imaš xy visokih koji mogu da ga odmene?

 

Lorenzo kao komandant na prekjuče 37 minuta, večeras 32. Kampaco 24 i 15 minuta.

 

Posle reprezentacije i one budale Pešića sa minutažom Jokića, stvarno počinjem da mislim da se radi o skrivenoj kameri.

Ili to ili neka nova trenerska filozofija za koju nismo culi.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LightWeight said:

Rotira zato sto ti najplaceniji igrac koji prima 300k mesecno gubi 5 lopti i ne daje jedan jedini poen

nece da sutne a loptu ostavlja Markovicu da kreira napad

aj sto je lose odigrao nego se tacno video bol u kurcu da igra

Danas je Dzoni Ivanovic bio korisniji od njega

Vildozu necu ni da spominjem

On ne moze da se sastavi vec 2 meseca

 

Koliko minuta je odigrao u kontinuitetu Kampaco? Te nebuloze o nezainteresovanosti i skupo plaćenim strancima ostavite za dr. Čovićeve konferencije.

Link to comment
Share on other sites

ali sve moze da prodje ali tim ti u napadu ne igra nista dok ti igru vodi igrac koji ti je treca opcija i koji je tempirana bomba i muci se i ti dozvolis da se vrate na na -8, ajde ok to su tri poseda i ne zoves to, ali ide trojka i -5 i filip visnjic bi video da je time out obavezan i zvao ga, ali ne i iskusni trener koji je vodio milion ovakvih tekmi.

ne on pusta dalje, mi naravno gubimo loptu i naravno oni daju trojku za potpuno egal mec. nalet ce odbiti naravno ko bi drugi nego dzoni i lazarevic i luka. iskusan potez u pravo vreme. 

 

za ovo smo cekali kampaca, da bi igrao 15 minuta i delio minutazu sa dzonijem? pa ovo je farsa, sprdacina...

dzoni nije trebao dobiti ni minut jer imas vec tri odlicna igraca na toj poziciji.

 

pa opet ta misteriozna bol u nemanjinim ledjima sto je isto sprdacina... dobro je bar se sa martinom nije kao posvadjao...

 

prestali smo da igramo kosarku... 

ti si sve uradio da ne dobijes ovaj mec, mi nismo prestali da igramo vec si ti igrao bez tri najbolja igraca 90% poluvremena i pustio protivnika da preokrene mec.

mene sramota... 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, drakon1 said:

Ili to ili neka nova trenerska filozofija za koju nismo culi.

Ili treneri penzioneri koje je vreme davno pregazilo?  Mislim, kao sto srpski igraci nikad ne mogu da igraju kad imaju preko 34-5 godina tako ni treneri ne mogu da treniraju preko 60.  Jednostavno, kao nacija smo takvi, ne vodimo racuna o sebi, ne pratimo inovacije. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kaže čovek ,, Prestali smo da igramo košarku". Alo, pa mi ne igramo košarku već dva meseca. Nema ni jednog izgovora za to. Ni selekcija, ni doselekcija, ni povrede. Imaš apsolutno dovoljno igrača da ako ništa drugo bez problema završiš ekipe koje imaju po 6,7,8 vezanih poraza. Ovo je katastrofalno vođenje ekipe od početka ove godine koje se ne viđa ni u Češkoj drugoj ligi. Za dva meseca i sa ovakvom spoljnom linijom ti ne možeš 15,16,17 ekipi EL, o Ciboni i ostalima da ne govorim, da pogodiš koš poslednjih 15min na svakoj usranoj utakmici poslednjih mesec dana. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ostavi ti druze nosioce i nadogradi tim sl sezone i bice f8 i sa par rukometasa.

 

 

 

 

Kako da ne. Potpuno promašen koncept. Ništa protiv nemam da se prvo traži domaći košarkaš, pa tek onda stranac.

U naše dve najbolje EL sezone 15/16 i 16/17, naslabiji ofanzivni igrači su bili Dangubić i Lazić, koji su za sadašnje Markovića, Lazarevića pa i Ivanovića izmislili košarku. Mitrović je tada imao manju minutažu nego sada. 

Link to comment
Share on other sites

Ja posve mirno gledam Zvezdine utakmice ove sezone..ustvari,traje to vec nekoliko sezona..govorim i o kosarci i o fudbalu. Nije cak ni do onog famoznog "cuvanja zivaca".nego jebem li ga..godina i promene nekih prioriteta i interesovanja u zivotu. Obozavam sport,prilican sam fanatik,ali sport mi je postao deveta rupa na svirali u smislu bitnosti..

Ni veceras nije iznimka. Ravna crta. Znam,tako ne deluje po pisanju,jel da? :classic_biggrin:

Medjutim,mislim da je to to od mene za ovu sezonu..mirno kazem: smatram da na sledecoj utakmici ne treba niko da dodje u Pionir. Znaci, 0 gledalaca. Dosta je cirkusa. Covicu,odlazi!!

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drug Crni said:

Ja posve mirno gledam Zvezdine utakmice ove sezone..ustvari,traje to vec nekoliko sezona..govorim i o kosarci i o fudbalu. Nije cak ni do onog famoznog "cuvanja zivaca".nego jebem li ga..godina i promene nekih prioriteta i interesovanja u zivotu. Obozavam sport,prilican sam fanatik,ali sport mi je postao deveta rupa na svirali u smislu bitnosti..

Ni veceras nije iznimka. Ravna crta. Znam,tako ne deluje po pisanju,jel da? :classic_biggrin:

Medjutim,mislim da je to to od mene za ovu sezonu..mirno kazem: smatram da na sledecoj utakmici ne treba niko da dodje u Pionir. Znaci, 0 gledalaca. Dosta je cirkusa. Covicu,odlazi!!

isto, do neke 22-ge godine sam onako, bas se nervirao i licno prihvatao sve, plakao cesto itd itd. Sad poslednje 2 godine, da ti iskreno kazem, bas me briga. Pratim iz navike, jer volim sport pa da popunim vreme. Eventualno se iznerviram u toku utakmice kad neko promasi zicer ili slicno. Al kao, presmesno mi deluje da neko gubi zivce, pije lekove za smirenje zbog toga sto neeki milioner nije prebacio vise puta kozni vazduh kroz krug od onog drugog milionera. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Don Dusko said:

 

Pao je krenuo i u II poluvreme jos losije i bezvoljnije samo sto smo se mi zajebavali i nagovestili im da mogu i eto.

 

Oni su bili na ivici toga da se pošoraju izmedju sebe, sudeči po gestikulacijama, razgovorima na tajmautovima, itd. Kod njih je atmosfera u timu probila dno, a mis mo uspeli da jih razigramo

 

54 minutes ago, NMX said:

I sad vruce glave da kazem nesto. Klub mora da napravi iskorak od

 Radonje. Da ne gledamo posle svakog brodoloma nazad ka njemu. Mislio sam da je to to sa Duskom, ali lepo Meda kaze, prefinjeni prevarant koji me lagano kupio a da trepnuo nisam.

 

Niti ce se Radonja sada vratiti nit treba. 

 

 

 

Čuveni iskorak od Radonje. Treba sagledati činjenice prvo. Kao što sam več pisao, Radonja i Ivanović su druga kategorija EL trenera. Iskorak onda značio neko iz te prve kategorije? Nit imamo para za takvog trenera, nit imamo para da mu sastavimo ekipu po njegovom ukusu, nit bi on došao da radi u sredinu gde su do marta isplačene 3 plat i još ti visi Čović nad glavom.

 

I ja mislim da se neče vratiti. A i ja mislim da ne treba. Najbolje sad da on opet dodje da pegla Čovićeve brljotine, a da priča ide kako mi njemu pravimo uslugu i spašavom mu karieru. Dosta je bilo toga

 

49 minutes ago, leki bg said:

Bez izgovor za Duska Ivanovica i poraze vs Alba, Cibona, Kaunas, Pao i Bajern, ali ne zaboraviti kljucni uvod:

 

U letnjem prelaznom roku Zvezda je dovela:

 

1. Holanda (van 12 odavno). 2. Adamsa (otpusten posle 2 meseca) 3. Martina koji jedva da igra 4. Nedovica ( jedini dobar ubod, ali za 1.1. Milion i 27% za 3 u Evroligu) 5. Raduljica (ne igra uopste) 6. Dalibor Ilic (van 12 takodje), 7.Bentil koji igra vrlo promenljivo 8. Petrusev (potpisan na samo 1 godinu da se kali kod nas u Evroligi, jer ga niko drugi nije hteo na 1 godinu posle godinu dana sedenja na klupi u Efesu).

 

Nije zadrzan trener i nijedan nosilac iz prosle sezone. Trener rookie koji je vodio pripreme i valjda birao tim je otpusten, doveden drugi koji nije birao tim (samo je doveden Kampaco posle njega) Naknadno doveden Vildoza koji nije igrao cca godinu i po dana  (npr. Smajlagic u NBA imao 8 minuta po mecu, Vildoza oko 3mpg), dobar potpis, ali bez priprema, tek 2 meseca od pocetka sezone i epski zajeb sa Kampacom- doveden u decembru, ali zbog zajeba uprave poceo da igra pre 7 dana.

 

Tim je sklepan zbrda zdola, to stoji. Nejasno je samo to što je ovaj tim 2 meseca nazad izgledao neuporedivo bolje.  Izgledalo je kao da imamo sistem, da igrači znaju šta se od njih traži i da to izvršavaju na terenu... Zašto se je to srušilo kao kula od karata, to je pravo pitanje koje se postavlja

 

5 minutes ago, Kankkunen said:

Kampaco je imao zdravstvenih problema, povraćanje ... da se čovek ne maže onako reda radi.

 

Ok. Ali kako god okreneš čudne su one sekvence ubacivanja i izbacivanja koje je neko opsao gore do sekunda tačno. Toliko ga je izvozao Duško da je moglo samo još gore da mu pozli

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, TB Told said:

Kako da ne. Potpuno promašen koncept. Ništa protiv nemam da se prvo traži domaći košarkaš, pa tek onda stranac.

U naše dve najbolje EL sezone 15/16 i 16/17, naslabiji ofanzivni igrači su bili Dangubić i Lazić, koji su za sadašnje Markovića, Lazarevića pa i Ivanovića izmislili košarku. Mitrović je tada imao manju minutažu nego sada. 

Imas Nedovica, Petruseva, Kuzmica, Lazica, Dobrica itd..strance kvalitetne, ali nemas kontinuitet...

 

Moraju nosioci ostati. Bez toga nema rezultata u Evropi. 

 

Covic je zajebo za Kampaca i Italijana..Raduljice..Jovanovica, Bagzija..al je kumu spakovao 3.3m..itd.

 

Covic je za domaci vasar jer mu je tu vlast..sad kad je tu drugi sns tim..vec priteze. Navijaci to odobravaju i to je to....Ivanovic je solidan trener, ne cudotvorac. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mogu slobodno da izjavim da bi Dejan Radonjic pometlao Rumenigea u finalu adriatika s ovim rosterom.

 

Verovatno i poslao na razvijanje kosarke u Rumuniji.

Ozbiljna fejlcina Ivanovica, ocigledno ga je pregazilo vreme. Plus sujeta.

Ima Radonjic mnogo mana, ali od ovih 7 meceva koje je naveo Meda, on bi dobio bar 4.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Redstar0356 said:

 Al kao, presmesno mi deluje da neko gubi zivce, pije lekove za smirenje zbog toga sto neeki milioner nije prebacio vise puta kozni vazduh kroz krug od onog drugog milionera. 

 

Ma kakvi lekovi, taj koji pije lekove zbog ovoga je u ozbiljnom problemu. Ne treba se ni unositi toliko u sve ovo. Evo ja uzeo čips i spremam se da pogledam film. Večeras repriza Ludog odmora i legendarni Čevi Čejs, jedan od meni omiljenijih glumaca. Jesam tu komediju gledao više puta ali ne dosadi. Tako da ako je neko baš mnogo nervozan, ne može da spava zbog ovog poraza, preporučujem mu ovu komediju ili neki drugi film Čejsa. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Oni su bili na ivici toga da se pošoraju izmedju sebe, sudeči po gestikulacijama, razgovorima na tajmautovima, itd. Kod njih je atmosfera u timu probila dno, a mis mo uspeli da 

 

Tim je sklepan zbrda zdola, to stoji. Nejasno je samo to što je ovaj tim 2 meseca nazad izgledao neuporedivo bolje.  Izgledalo je kao da imamo sistem, da igrači znaju šta se od njih traži i da to izvršavaju na terenu... Zašto se je to srušilo kao kula od karata, to je pravo pitanje koje se postavlja

 

 

 

Faku efekat. 

Trenirala su 2 razlicita tima za 2 razlicita takmicenja, sa razlicitim vodjama I ulogama gde su se mindsets igraca i uloge stalno menjale (sizofrena situacija).

 

Opet se vracam na letnji prelazni rok, diskontinuitet, trener neadaptivne prirode trenira tim koji nije selektirao...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Toliko trenera promenjeno u poslednjih par godina, igraca itd

Rezultata nema tamo gde treba da ih bude

Ocigledno da je problem dublji

Nista nece doneti povratak Radonjica

Neke drugi stvari moraju da se menjaju

Kompletan remont uprave i svega u klubu

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, necke said:

Covic je napravio buckuris ali je navikao da se svake godine "vadi" osvajanjem domacih trofeja. Bojim se da mu ove sezone preti ozbiljan fijasko.

Mislim da ce Partizan ove godine imati moju podrsku u playoffu.

Just now, nekoime123 said:

Mislim da ce Partizan ove godine imati moju podrsku u playoffu.

Ja sam imao misljenje da su oni nas "neprijatelj" (mada je glupo u sportu reći neprijatelj više rival) ali jedino u njima vidim naš spas od samoprozvanog doktora i onog bradatog majmuna.

1 minute ago, nekoime123 said:

Mislim da ce Partizan ove godine imati moju podrsku u playoffu.

Ja sam imao misljenje da su oni nas "neprijatelj" (mada je glupo u sportu reći neprijatelj više rival) ali jedino u njima vidim naš spas od samoprozvanog doktora i onog bradatog majmuna.

Dosta je bilo kosarkasa koji ne mogu da igraju kosarku ispred zgrade,dosta je drugova kumova žene dece babe dede i stričeva,neplaćenih plata,excel tabela,spinovanja drukanja spletkarenja i ostalih baljezgarija.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Losmi17 said:

Mogu slobodno da izjavim da bi Dejan Radonjic pometlao Rumenigea u finalu adriatika s ovim rosterom.

 

Verovatno i poslao na razvijanje kosarke u Rumuniji.

Ozbiljna fejlcina Ivanovica, ocigledno ga je pregazilo vreme. Plus sujeta.

Ima Radonjic mnogo mana, ali od ovih 7 meceva koje je naveo Meda, on bi dobio bar 4.

Naravno da bi, njihova ekipa kao stvorena za Radonju.

Low iq ekipa puna stranaca, dusu dali za krvava kolena. 

 

Cak bi bilo sladje nego protiv Vujosevica jer su ovi do sada najvise fejk ekipa, sa silnim skakanjima u publiku i vodjenjem  navijanja. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nekoime123 said:

Mislim da ce Partizan ove godine imati moju podrsku u playoffu.

Ja sam imao misljenje da su oni nas "neprijatelj" (mada je glupo u sportu reći neprijatelj više rival) ali jedino u njima vidim naš spas od samoprozvanog doktora i onog bradatog majmuna.

Dosta je bilo kosarkasa koji ne mogu da igraju kosarku ispred zgrade,dosta je drugova kumova žene dece babe dede i stričeva,neplaćenih plata,excel tabela,spinovanja drukanja spletkarenja i ostalih baljezgarija.

 

Nemam nista protiv ugasi nas,Vučiću stavi nas u Ligu Sampiona samo teraj ovu ćoravu budaletinu odavde više.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...