Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Quote

Prosto, prestali smo da igramo košarku na pet minuta do trećeg četvrinte. Prestali smo da igramo odbranu, izgubili smo samopuzdanje u napadu. PAO je igrao dosta agresivnije...", rekao je Ivanović.

Da li ga je odsustvo Bejkona iznenadilo?

"Ne, ne", kratak je bio crnogorski stručnjak.

Zašto je Nedović igrao malo?

"Nije mogao, imao je problem, povredu…", objasnio je Ivanović

Da li je ovo kraj nadanju za plej-of?

"Dok ima matematičkih šansi, borićemo se, ali ako se borimo kao zadnjih 15 minuta. Teško."

 

Link to comment
Share on other sites

Након првог пораза са њим, Душко је између осталог изјавио "када се меч добије заслужни су играчи а када се изгуби крив је тренер". Вечерас након меча  најкраће могуће "престали смо играти баскет" и окренуо се од новинарке!? Један школски примјер када тренер изгуби утакмицу. Ђе је та гвоздена дисциплина и рад о којима се спиновало данима када је дошао? Каква срамота...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki21 said:

Radonjić je trener za takmičarsku košarku. 

 

Ako želimo da se takmičimo, prilično je jasno šta treba činiti.

Dobili smo prošle godine isto tako loš Pao u Atini?

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ma svi imaju manu sem Nebojse iz Zeleznika 😀

Počev od njega, sa fiks idejom da domaći rukometaši mogu nešto da urade, pa do trenera koji imaju isti stav.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Don Dusko said:

Sok terapija su 1-2 utakmice a ne 6 jbg Rede...

Pa sta onda gledamo sad? 

Vildoza dosao to je dodatni boost i igrao na Mvp nivou, Petrusev se zapalio i sok terapija i eto ti 6 utakmica. Plus smo od tih 6 igrali dosta njih na jednu loptu ovako al uz upaljenje igrace.  

Petruseva je licno Dusko urnisao onakvim komentarima i sjebao mi samopuzdanje. To i ako je zeleo da prica, prica se u 4 oka a ne pred novinarima. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, srlepajce said:

Ja tu strogocu stvarno ne primetih 

Deluje mi cak mnogo drugaciji i u odnosu sa igracima nego sto se govorilo da ne kazem blag

Ne mislim na neku verbalnu strogocu, nego na deljenje minutaze. Cini mi se da toliko zeli da pokaze da su svi isti, u smislu uzmes los sut ili ne odigras odbranu i ides na klupu, da je otisao u drugu krajnost  gde drzi najbolje igrace na klupi previse. 

Campazzo je npr. bio ocajan veceras, ali ne mozes kad ti sve krene nizbrdo da drzis Dzonija i Pefija na bekovima, nego igraca koji ima gomilu iskustva i bolji je od obojice u svakom segmentu igre. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, TB Told said:

Dobili smo prošle godine isto tako loš Pao u Atini?

Počev od njega, sa fiks idejom da domaći rukometaši mogu nešto da urade, pa do trenera koji imaju isti stav.

Ostavi ti druze nosioce i nadogradi tim sl sezone i bice f8 i sa par rukometasa.

 

Pao i KKCZ isti, daj treneru vremena..

 

Nije on doveo ove igrace, cak je i Polonara hteo doci zbog njega.

 

Lako je sad sve na trenera...tim mora sa sve trenerom da ima kontinuitet.

 

Ne mozes uglaviti u petorku Vildozu, Kampaca, Nedovica..nije to menadzer.

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Laki21 said:

Radonjić je trener za takmičarsku košarku. 

 

Ako želimo da se takmičimo, prilično je jasno šta treba činiti.

Posle Cibone sam mislio, ne dolazi u obzir. Ovo veceras je vec pokazatelj sistemskog problema u ekipi.

 

AKO Radojnic postoji kaom opcija, onda samo u nekom smislu a la Mekel. To znaci, mi mu damo USD 1 platu, razliku neka placa PAO. Za vise od toga mislim da para nemamo.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Del Piero said:

Campazzo je npr. bio ocajan veceras, ali ne mozes kad ti sve krene nizbrdo da drzis Dzonija i Pefija na bekovima, nego igraca koji ima gomilu iskustva i bolji je od obojice u svakom segmentu igre. 

Plus tim klupiranjem ga ubijas u pojam i nabijas mu dodatni pritisak.I onda ocekujes da te izvuce. Pa covek onda ne sme ni da sutne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, medobrundo said:

Čuj, napuniti halu. Ko hoće da napuni, evo mu moja propusnica, meni vise nece trebati. Ne zbog negativnog skora i poraza, već zbog toga što ne ne zanima da gledam narcisoidnog prodavca magle i tim bez bilo kakvog koncepta. Prošlu sezonu sam ispratio do kraja, naravno - bez obzira na skor, lako je shvatiti kada je nešto smisleno i kada ti zaista malo fali uprkos svom trudu, a kada pucaš sam sebi u nogu iz dosade i umobolnosti.

 

Ja bojkotujem odlaženje na utakmic ove sezone a to sam odlučio onog momenta kada je raspušten šampionski tim i oteran/otšao šampionski trener, a postavljen Vlada Džo.

 

Jednostvno, dosta mi je bilo Čovićevog šoranja za vrat. 

 

Sve ovo posle je jednostavna logična posledica.

 

Da se setimo mudrosti jednog od najvećih sinova naših naroda i narodnosti:

 

 

"Što se grbo rodi, to vrijeme ne ispravi."

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam ni slovo napisao protiv Duska do sada ali u nasem timu nema mesta da se minutaza rasporedjuje, nemamo mi taj ni kvalitet ni sirinu, uspeo je svojim rotacijama da ekipu totalno izbaci iz ritma i to se ponavlja vec poprilicno dugo.

Ovo je Duskov poraz i tu nema nikakve sumnje, imas igraca koji je placen nenormalno mnogo za nase uslove i kaznjavas ga klupiranjem posle par minuta, ja to ne mogu da okarakterisem drugacije nego kao zlocin prema eto naprimer nama navijacima koji smo toliko cekali da ga gledamo u nasem dresu.

 

Pa nije Zeljko ni lud ni glup sto raubuje svoje najbolje igrace po 30+ minuta

 

Ekipa ima problem sa napadom, ocigledna je stvar kad das dvadesetak poena za poluvreme i drzis petorke koje nemaju potencijal da isporuce neke poene u kontinuitetu i to nije problem samo ove utakmice.

 

Ja nemam nista protiv Lazarevica (cak mislim da je vrlo fin momcic), Markovica, Ivanovica, Mitrovica ... ali ti igraci jednostavno moraju da mu sluze za popunjavanje minuta i da budu pomocno osoblje udarnim igracima jer najprostije i surovo receno nemaju potreban kvalitet da provode po 20+ minuta na parketu.

Eto ispljujte me ali i opet cu napisati, preparirani Kuzmic bi bio korisniji u mnogo meceva od ostatka nasih visokih ali iz nekog razloga nije koriscen, zaista ne znam zasto.

 

Svasta bih jos napisao ali bolje ne.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Del Piero said:

Cini mi se da toliko zeli da pokaze da su svi isti, u smislu uzmes los sut ili ne odigras odbranu i ides na klupu, da je otisao u drugu krajnost  gde drzi najbolje igrace na klupi previse. 

Upravo ovo pišem, zato su npr Dobrić, Lazarević i Marković po ukusu trenera. Sve po šablonu, nema ishitrenog šuta, nema neracionalnog pokušaja ulaza, e sad što nema ni kreacije to je drugi problem, a bogami nema ni odbrane.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Volter said:

Neverovatno kako Lazarević ne ume da položi loptu u koš. Ovo je treći put za kratko vreme kako momak maltene neometan ne ume spustiti loptu u koš. :classic_huh:

Kako je onu loptu o obruc bacio cistiji zicer isto kao ono drvo iz PAO-a kad 2 puta u 2 sec promasuje zicer.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drug Crni said:

Ivanovic realtivno brzo presao put od "kosarkaski tim nije socijalna ustanova" do "nije usao samo ko nije hteo" :smiley5:

Rotira zato sto ti najplaceniji igrac koji prima 300k mesecno gubi 5 lopti i ne daje jedan jedini poen

nece da sutne a loptu ostavlja Markovicu da kreira napad

aj sto je lose odigrao nego se tacno video bol u kurcu da igra

Danas je Dzoni Ivanovic bio korisniji od njega

Vildozu necu ni da spominjem

On ne moze da se sastavi vec 2 meseca

 

Edited by LightWeight
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mnogo volim Lazarevića, čovek je kriptonit za pojedine EL zvezde. Međutim, čovek je koristan u određenim situacijama i protiv određenih protivnika, kada ima jasan zadatak da bude terijer i ne dozvoli određenom igraču da pogleda koš. U nekim drugim situacijama nema potrebe da ti igra i samo je višak. On večeras bude na terenu 27 minuta, najviše od svih i ima -16?

 

Luka takođe zna da bude potpuno bespomoćan i non factor u EL i to je svima poznato, uglavnom protiv krupnih centara. Ti njega drzis sve dok ne dostigne -19 na parketu, iako je to već viđen scenario, a imaš xy visokih koji mogu da ga odmene?

 

Lorenzo kao komandant na prekjuče 37 minuta, večeras 32. Kampaco 24 i 15 minuta.

 

Posle reprezentacije i one budale Pešića sa minutažom Jokića, stvarno počinjem da mislim da se radi o skrivenoj kameri.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...