Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Mnogo toga neshvatljivo

Ne mogu da verujem da se ovako raspadne tim koji vodi Dusko  

Netrazenje to dok na stizu mi je najcudnije od svega 

 

Mi smo celu utakmicu bili losi iako smo vodili 

Rotacije su bile cudne

Mislio sam cuvaju se pojedini za derbi sto i sigurno jeste vecinom vremena

Skandal veci i od Cibone

 

 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Don Dusko said:

Mi smo onaj run imali na neverovatnog Vildosu koji posle povrede nije ni senka tog igraca(utice i rotacije i cime je okruzen)

 

Previse Dusko pametuje .

 

Ima i do njegove tvrdoglavosti koja cega opet kostati posla.

ti li si bese mene napadao kad sam pricao da je serija 6-0 bila sok terapija? 

🤣 

 

Iznapdali ste me za Adamsa sad i za trenera, ne mislim samo na tebe, kolektivno, ceo forum. 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Drug Crni said:

Nedovic se povredio na nekih 3 minuta pre isteka trece cetvrtine. Odmah je trazio izmenu.

Sad sam vratio, to je bilo posle prodora i tehničke koju je dobio Li. Jeste tražio izmenu, ali ne vidi se kako se povredio.

Link to comment
Share on other sites

Dusko deli minutazu kao bombone. Izigrava neku strogocu i autoritet a u stvarnosti nikome nije jasno sta on hoce. Ako pogledas samo minutazu sa ove utakmice pomislio bi da je bila protiv nekog MZT-a u Pioniru gde raspodelis minute i odmoris glavne igrace. 

Ne znamo razlog za ovo, ali ne postoji opravdanje. Ovo sto on radi prema nekim igracima bukvalno zasluzuje da mu uzvrate bojkotom. Ionako nam je sezona u EL zavrsena, a u ABA mozemo biti prvi jedino ako dobijemo u ponedeljak. Pa neka Nedovic odigra u ponedeljak svojih 14 minuta, a onda neka digne sve 4 u vis do ABA playoffa sto se mene tice. Ne znam sta je on zgresio da ga stalno neko zajebava sa klupe u Zvezdi.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Bolje večeras što smo izgubili sve šanse nego da se ponadam, pa za 4 kola da nas drkne Asvel. Tu bih baš izgoreo. 

Večerašnji poraz me nije dirnuo. Limunadica. 

Upravo to. Ne bi me cak cudilo ni da dobijemo Barsu, a da nas onda razvali Asvel jedno 30 razlike. Nista me vise ne iznenadjuje kada je ovaj tim u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

Prvo poluvreme je isto bilo loše, ali dovoljno za potpuno razoreni, neozbiljni i bezvoljni PAO. Međutim, igrali smo i to nekako na leru, uz štednju energije i umesto da dokrajčimo neozbiljnog rivala usledilo je nešto do sad neviđeno. Ja bih nas bez pardona bukvalno diskvalifikovao iz takmičenja nakon ovog drugog poluvremena. Jedno je da ti igraš loše i promašuješ, nešto sasvim drugo je da ne želiš da pobediš. Mislio sam da je igranje Filipa Čovića do sad nešto najgore što smo videli ali i tu donekle može da se nađe racio - ambiciozni tata gura svog sina, može možda i da se razume sa ljudske strane. Ali ovo zajebavanje večeras je nešto još gore i nema nikakvog racionalnog objašnjenja osim da Duško izađe javno da kaže da je cimao neku žešću gudru u poluvremenu. Nažalost, ovo i nije prva utakmica da vidimo ovakve rotacije i podelu minuta. Igrači zaslužuju svoju porciju govana, ali trenerski deo je večeras bio za oduzimanje trenerske licence i proterivanje iz košarke. Ne znam kome šta Duško dokazuje, iskreno ne verujem da je takav dunster, ovo je čist bezobrazluk, sujeta i inaćenje, umesto da se timski uspeh i rezultat stave kao prioritet što bi u profesionalnom sportu trebalo i da bude. Ova sezona je kompletni cirkus. Mogu da kažem samo da ako Željko ne osvoji ABA ligu protiv nas ovakvih, treba i on da ode da pika šah na Kališu ili u Čačku.

  • Like 11
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Redstar0356 said:

ti li si bese mene napadao kad sam pricao da je serija 6-0 bila sok terapija? 

🤣

 

Iznapdali ste me za Adamsa sad i za trenera, ne mislim samo na tebe, kolektivno, ceo forum. 

 

Sok terapija su 1-2 utakmice a ne 6 jbg Rede...

Link to comment
Share on other sites

Jel ce biti uživo prenos Duškovog izvlačenja kuglica koje određuju minutažu za derbi. Postoji li neka kladionica koja daje kvote za to ili niko ne može da se prihvati tako šizofrenog posla?

 

Da li će raspodela Petrusev Bentil biti 30 10 ili 10 30

 

Da li će Kampaco uzeti 0 ili 15 šuteva? Da li igrati 15 ili 35 minuta?

 

Da li će najbolja petorka odigrati minut zajedno?

 

Da li će Luka Mitrović imati plus ili minus 20 dok je na parketu?

 

Da li se to ipak ispostavilo da Kuzmic može da odigra više od 4 minuta?

 

Da li će Holand biti iznenađenje?

 

Da li će se Dalibor Ilić pojaviti nakon ovog kidnapovanja, nakon što je imao ozbiljnu EL rolu početkom godine?

 

Da li će Marković i Ivanović igrati više od Kampaca i Vildoze ili će biti DNP?

 

Da li ćemo primiti 50 poena u prvom ili drugom poluvremenu?

 

Sve može da se ospori čoveku, ali ne i da je maksimalno nepredvidiv.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Devil In My Pants said:

Ljudi promenili dvaes trenera, i seset igraca za 4godine i njima su i dalje treneri krivi i ako Kampaco kasnio a Polonaea osho drugim putem.

 

Malo je sin, zet, kamiondzija itd...

 

Sad Ivanovic ne valja..xD

I tvoj omiljeni trener i ovaj imaju istu manu, smatraju da ozbiljne El rezultate mogu da ostvare sa rukometašima.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Del Piero said:

Dusko deli minutazu kao bombone. Izigrava neku strogocu i autoritet a u stvarnosti nikome nije jasno sta on hoce. Ako pogledas samo minutazu sa ove utakmice pomislio bi da je bila protiv nekog MZT-a u Pioniru gde raspodelis minute i odmoris glavne igrace.

Ja tu strogocu stvarno ne primetih 

Deluje mi cak mnogo drugaciji i u odnosu sa igracima nego sto se govorilo da ne kazem blag

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, medobrundo said:

Duško je u suštini jedan prefinjeni prevarant, ozbiljan prodavac magle. Moram da priznam, mene je skroz prevario. Sve vreme veruješ u nešto, očekuješ nešto, farba te, dok ne provališ da se sve raspada i da čovek ništa ne zna da uradi. To je bitan aspekt posla. Biti šmeker, imati narativ, kupovati vreme, složiti neku priču u koju sam veruješ, gurati je bez obzira na okolnosti.. sve ono što npr nemuštom i sirovom Radonji fali.

 

Šakota sa zlatnim satom.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, TB Told said:

Sad sam vratio, to je bilo posle prodora i tehničke koju je dobio Li. Jeste tražio izmenu, ali ne vidi se kako se povredio.

Napad ranije kad je isao ma ulaz i lopta izasla iz obruca. Uhvatio se za zadnju lozu ali ostao jos 2 mapada i trazio izmjenu. 

 

Ipak na pocetku je bio sa kraja klupe a onda u 4/4 je bio medju najblizim pomocnicima, spreman da udje.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Laki21 said:

Radonjić je trener za takmičarsku košarku. 

 

Ako želimo da se takmičimo, prilično je jasno šta treba činiti.

Radonjica bih vratio odmah sad, ali pod uslovom da se on i Covic dogovore da ce biti tu naredne bar 3 godine. A ne da krene nesto, pa zapali, iz opravdanih ili neopravdanih razloga. Proslosezonska ekipa uz 2-3 nova igraca je mogla mnogo, umesto toga smo dobili totalni reset.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...