Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

16 minutes ago, necke said:

Kad se setim da smo mislili da je i Adams vrhunsko pojacanje na nivou Sabaza nakon sto je ovaj otpao iako je skoro bio dogovoren.

 

Pokazuje Sabaz klasu, da smo ga doveli mozda bi Vlada Jo imao koju pobedu vise.

 

U tom momentu odluke Sabaz je bio macka u dzaku, doziveo je povredu u Rusiji zbog koje nije ni igrao EL. Adams sa druge strane je bio zdrav igrac, 5 godina mladji... Sigurno i jeftiniji.

 

Sabaza nije hteo ni Zalgiris, odlucili se za Tejlora kad se Evans povredio. Armani je rizikovao i za sada im se isplatilo. 

 

Edited by Kooineeperk
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Zalgiris nije hteo Sabaza, sad sam sve cuo. Lik kosta jednostavno brdo para. Milano je mozda i najskuplji klub u EL, tj tim. Pa njima ne ulazi Luvavu..

 

Elem, PAO i danas oslabljen...tuga od tima ostala i oni nece ni do finala u Grckoj doci. Sve u svemu poprilican zicer za Zvezdu. Nisu ni povrede problem koliko anarhija koja je nastala odlaskom Deja.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Zalgiris nije hteo Sabaza, sad sam sve cuo. Lik kosta jednostavno brdo para. Milano je mozda i najskuplji klub u EL, tj tim. Pa njima ne ulazi Luvavu..

 

Elem, PAO i danas oslabljen...tuga od tima ostala i oni nece ni do finala u Grckoj doci. Sve u svemu poprilican zicer za Zvezdu. Nisu ni povrede problem koliko anarhija koja je nastala odlaskom Deja.

 

 

Koliko sam ja citao izjave igraca (nakon sto je DR otisao) da je za vreme DR bila anarhija. Kao, nije se znalo ko sta radi. Mozda sam pogresno shvatio, ali ne bih rekao. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa normalno da je vladala anarhija kad imaju najveceg privatnika u timu Bejkona.

 

 

No da se posvetimo nama. Bas se plasim ovakvih utakmica kao sto je protiv PAO...Nije da nismo znali da kiksnemo i to zestoko tamo gde ocekujes da bi trebala pobeda... Zbog 1000x faktora.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Samo da opet ne počnemo utakmicu sa Vildozom, Dobrićem, Lazarevićem, Bentilom i Kuzmićem. Bentil će sigurno početi, dobar je bio protiv Efesa i valjda se ne vraćati na staro. Ja bih krenuo i sa Kampacom i Vildozom. 

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

Kao što nisam gledao utakmicu protiv Efesa, neću ni ovu večeras. Kapiram da kada ne gledam postoji verovatnoća da ćemo da dobijemo, dok sam sa druge strane siguran da kada gledam gubimo. Ne bih da pričam šta bi se desilo da idem na tekmu. 

Pre Albe sam pokrenuo priču oko toga da li treba da se plašimo i tražio detaljniju analizu, zaključak je bio da bismo ih trebali pregaziti kao plitak potok. Nakon Albe i posebno Bajerna sam izgubio veru u Top 8 i onda se desi da dobijemo Efes 19 razlike (imamo bolji međusobni skor). I kako čovek posle toga da ostane normalan? 
Nekako se osećam kao da bi mi lakše bilo da smo izgubili, pa da onako na miru odgledam ostatak utakmica...
 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Devil In My Pants said:

Zalgiris nije hteo Sabaza, sad sam sve cuo. 


Za nekoga ko gleda 27 utakmica dnevno prilicno si neobavesten. 

 

Quote

After losing Keenan Evans to a season-ending Achilles injury, Zalgiris Kaunas signed Isaiah Taylor to be the replacement in the backcourt.

 

After the team's general manager Paulius Motiejunas explained how it happened, the club's head coach Kazys Maksvytis was asked about the process of getting Taylor and Achille Polonara as well.

 

"We had a wide bunch of candidates but we decided to get a motivated, reliable, and physical player. I think that Taylor will blossom here," Maksvytis said after the win in the Lithuanian Basketball League (LKL) against Neptunas Klaipeda. "We had talked with Polonara earlier because the situation with Tyler Cavanaugh was not getting better. We're happy he came."

 

There were some talks about Zalgiris trying their luck by signing former NBA guard Shabazz Napier who spent the majority of last year in Europe sidelined due to an injury.

 

"We had that opportunity but we got scared. He didn't practice the entire last season, he hasn't practiced this year as well. It looks good on paper but we chose to have something concrete instead of hope."

Izvor: https://basketnews.com/news-183494-zalgiris-coach-maksvytis-on-not-signing-shabazz-napier-we-got-scared.html

 

Opet pametujes... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Chaos Is Me said:

Prošle godine su nas u Atini razbili Nedović i moćni Kavadas a isti stepen rasula je bio kod njih. Sad ipak imaju mnogo kvalitetnije igrače. Najebali smo ako unapred upisujemo pobedu.

 

S obzirom da smo jedina ekipa koju je ALBA pobedila u prethodnih 10 EL kola, svakako ne možemo bilo koga potceniti. Čak mi se čini da što smo veći favorit, to je izvesnije da će nas neko razlupati. Bilo je poprilično izvesno da moramo da dobijemo jednu od Partizan/Žalgiris, makar jednu na ITA turneji i makar jednu protiv Nemaca, pa smo zabeležili 0-6. Tako da nije nerealno da utakmice protiv PAO-a, Valensije, Asvela završimo sa skorom 0-3, a da dobijemo tipa Barsu u gostima i Oly kući.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Chaos Is Me said:

Prošle godine su nas u Atini razbili Nedović i moćni Kavadas a isti stepen rasula je bio kod njih. Sad ipak imaju mnogo kvalitetnije igrače. Najebali smo ako unapred upisujemo pobedu.

 

takozvani trap game; tako su knicksi najebali od hornetsa 😕

Link to comment
Share on other sites

Naravno da ne treba da potcenimo PAO, niti ce to uraditi ekipa koja je izgubila od Cibone pre 5 dana. 
 

Mislim da bi nam Lazic znacio danas jer ubedljivo najveci kvalitet PAO dolazi sa pozicija 2 i 3. Ako bude isti sastav kao prekjuce, na preostale tri pozicije je to jako skromno.
Na 1 je samo Lee koji je i sam vise bek nego klasican plej. Zbog manjka kreacije tu uskace Ponitka, nekad i Grigonis i oni kreiraju, ali to ne izgleda sjajno.

Na 4 Williams prakticno nema izmenu osim opcija da se Bejkon spusti. Na 5 trenutno Papagiannis bez prave izmene - i sam je igrac upitnog kvaliteta iako je u teoriji trebao biti odlican centar.

 

Najjaci su kao sto rekoh na 2 gde su Grigonis i Tomas (prvi imao povredu i nije jos u top formi, drugi skoro dosao) i na 3 gde su Ponitka i igrac ciji je X najzaglavljeniji na svetu posle Jordan Clarksona - Bacon. 
 

Ima u ovoj cetvorci + Lee + Williams dovoljno municije da zatrpaju i bolju ekipu od nas, ali trenutno zaista izgledaju lose i mislim da smo sa pravom blagi favorit danas.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, medobrundo said:

 

S obzirom da smo jedina ekipa koju je ALBA pobedila u prethodnih 10 EL kola, svakako ne možemo bilo koga potceniti. Čak mi se čini da što smo veći favorit, to je izvesnije da će nas neko razlupati. Bilo je poprilično izvesno da moramo da dobijemo jednu od Partizan/Žalgiris, makar jednu na ITA turneji i makar jednu protiv Nemaca, pa smo zabeležili 0-6. Tako da nije nerealno da utakmice protiv PAO-a, Valensije, Asvela završimo sa skorom 0-3, a da dobijemo tipa Barsu u gostima i Oly kući.

U potpunosti se slažem sa tobom. Ima razloga za strepnjom. Ali ajde da verujemo da je pobeda nad Efesom i to dobrom razlikom uticala na samopouzdanje. A danas da potvrdimo da smo na pravom putu. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...