Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

7 minutes ago, Benito said:

Vildoza je u ozbiljnom kanalu, meni je nerealno da Pefi u ovom trenutku deluje produktivnije od njega. Kampaco mora uvek da bude na terenu sa jednim od dvojice Vildoza/Nedovic jer kada su sami na parketu igra nam deluje blago receno kriminal.

Bas si poceo da preterujes sa hot tejkovima, po pravilu negativnim.

Odmori malo, izadji na vazduh, ne delujes ok. Prodji kroz svojih 20ak poslednjih postova i pogledaj na sta to lici: manje produktivno i od Vildoze i od Pefija

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Laki21 said:

 

Nije to pad koncentracije, on je jednostavno takav, svilen igrač.

 

On zato i nestaje sa terena pred kraj utakmice, jer tada se odbrane zatežu, kreće prava tuča, a njemu je dovoljno malo po rukama da krene lopta da mu ispada, da se kliza itd. 

Da može čitava tekma u nekim idealnim sterilnim uslovima gde se svaki kontakt svira, gde nema guranja gnječenja grebanja povlačenja mokrog parketa on bi bio verovatno u par najboljih na svetu. A sve ovo gde mora da se proalzi kroz toplog zeca i to nanovo i nanovo, to nije njegov forte i tu nestaje. 

A Kampaco je recimo, sve suprotno od toga, to je milje koji najviše voli i u kojem se najbolje snalazi. I Kalinić npr.

To su fajteri i takvi osvajaju titule.

Laki kao po obicaju preterujes. Nemanja je bio odlican ove sezone... A to sto ne voli kontakt jbg ima i do toga sto se malo po malo povredjuje. I to utice na psihu kad moras da razmisljas hoces li posle ovog ili onog kontakta se povrediti. Jbg.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

okej ali što se tiče striktno jučerašnje tekme, imaš li neku zamerku na temu?

 

nemam, osim onih skoro 7 min što je Faku presjedio bez ikakvog razloga. 

 

čini mi se da je izašao iz igre na +8 a kad se vratio bili smo u minusu... To su prevelike pauze za tako bitnog igrača, zato sam se nadovezao na Bayern a i generalno period iza nas.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, bosMan_jr said:

Real stvarno nije morao da izgubi kuci od Baskonije, a mogao je i Fener da dobije u Tel Avivu mozda.

 

ali da ne pricamo bezveze o top 8

(pricacemo sutra uvece)

Da, jbg. Bio je blizu Fener preokreta ali prvo Gudura baci onaj pas a posle Itudis ubaci Wilbekina koji se raspadao, promasi bacanje i to je bilo to. 

 

Mi sa porazom od Panate definitivno zatvaramo vrata. Sa pobjedom zadzavamo neke minimalne nade ali ono najbitnije podizemo se u smislu samopouzdanja.

 

E da jeste rano o Barsi pricati ali ne bi nikako valjalo da izgube sutra od Fenera i vezu 3 poraza. Onda ce biti prepaljeni protiv nas.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kronostime said:

Je l` svastika KASKO osigurana? :s_d:

Svastika je ko avion, 4 banke gazi al' zategnuta ko struna. Fotku nesmem da kačim jer mi žena povremeno uđe na forum. I ovako rizikujem traumatološko odaljenje😩

Mislim ako nećete svastiku, može tašta? 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Pantelija said:

Svastika je ko avion, 4 banke gazi al' zategnuta ko struna. Fotku nesmem da kačim jer mi žena povremeno uđe na forum. I ovako rizikujem traumatološko odaljenje😩

Mislim ako nećete svastiku, može tašta? 

Naravno da ne treba da kacis sliku ovde, pusti @Kronostimestarog provokatora.

Samo ispostujes stari forumski obicaj da sliku posaljes u inbox svim forumasima ciji nik pocinje sa C a zavrsava se sa h i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clash said:

Naravno da ne treba da kacis sliku ovde, pusti @Kronostimestarog provokatora.

Samo ispostujes stari forumski obicaj da sliku posaljes u inbox svim forumasima ciji nik pocinje sa C a zavrsava se sa h i to je to.

Posle se raspravlja na forumu kako je Clash indisponiran zato sto je neko poslao slike njega i svastike na Panteliju u provodu  gospodji Clash. . :classic_ninja:

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kronostime said:

Posle se raspravlja na forumu kako je Clash indisponiran zato sto je neko poslao slike njega i svastike na Panteliju u provodu  gospodji Clash. . :classic_ninja:

Navikli smo ja, Vildoza i Coki  na te bocne udare od strane zna se dobro koga.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Misljenja se menjaju iz meca u mec. Sustina jeste da ce se retko desavati da trio odigra dobro zajedno.

 

Meni su juce svi bili ok pa i Nedovic. Odradili smo ih kako treba i to je to.

 

Oni desetkovani, kad se malo bolje pogleda, pobede su vecinom bile protiv osakacenih timova. Milano, Lion..sad Efes..bilo je tu jos necega, vrv prva Bayern.

 

Aj nebitno, ali lepa igra juce, njima je i Plajs falio..

 

Klajburn uz Nedovic top overate igrac u EL

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Devil In My Pants said:

Oni desetkovani, kad se malo bolje pogleda, pobede su vecinom bile protiv osakacenih timova. Milano, Lion..sad Efes..bilo je tu jos necega, vrv prva Bayern.

brt, pomesao si, nismo dobili Milano, PAO ih je dobio

  • Like 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:

Nedovic ove sezone u EL 14 ppg, preko 50% za dva, trojke jesu bedne, duplo vise asistencija nego izgubljenih. Sasvim pristojno. U Areni dao trojku za pobedu, u dva derbija u EL dao 44 poena, Barseloni utrpao 24 poena bez ijedne trojke. Unistio Makabi na najtezem gostovanju u EL, bio najbolji u Nisu. Od 23 odigrane utakmice u EL na 19 je bio dvocifren. Moze bar da se saceka kraj sezone da se opljune jer za ovo sada nema osnova.


U Pioniru dao trojku u poslednjoj sekundi koja nas je u medjusobnom skoru stavila ispred grobara. Nije da će da koristi jer smo posle toga usrali motku na drugim tekmama ali da nismo, sad bi se o tome pričalo big time. Želimir odlepio, hteo da ubije Papapetrua koji ga je čuvao.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Ako dobijemo sve osim Barse imali bi 18-16 skor na kraju. Sa tim skorom bi bilo 50:50% za ulazak u top8. Lomilo bi se oko jedne pobjede, vjerovatno bi i međusobni skor odlučivao. 

Imacemo losiji medjusobni skor od Zalgirisa i verovatno Baskonije, od svih ostalih koji se bore za top8 cemo imati bolji (ako podrazumevamo da Virtus i Armani nece uspeti da dodju do tog mesta).

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Chaos Is Me said:

Imamo li šanse za top 8 ako dobijemo sve osim Barse? 

Evo jedan scenario koji bi nam bio dovoljan :

 

6. Baskonia 19-15:

Monako W
Makabi(A) L
Zvezda(A) L
Alba W
Fener W
Asvel W
Oli(A) L

 

7. Efes 19-15:

Makabi W
Real L
Partizan W
Alba(A) W
Armani W
Virtus W
Fener(A) L
Monako W

 

8. Zvezda 18-16:

Pao(A) W
Barsa(A) L
Baskonia W
Valensija W
Asvel(A) W
Oli W
Fener W

 

9. Zalgiris 18-16:

Asvel W
Oli L
Fener(A) L
Monako L
Valensija W
Makabi W
Bajern(A) W

 

10. Makabi 18-16:

Efes(A) L
Baskonia W
Asvel(A) W
Virtus W
Armani W
Zalgiris(A) L
Real L

 

11. Partizan 17-17:
Armani(A) L
Efes(A) L
Oli L
Barsa W
Real L
Monako(A) L
Pao W

 

12. Virtus 14-20:

Alba(A) W
Monako(A) L
Real L
Makabi(A) L
Efes(A) L
Valensija(A) L
Armani W

 

13. Armani 14-20:

Partizan W
Real(A) L
Fener(A) L
Bajern W
Efes(A) L
Makabi(A) L
Barsa W
Virtus(A) L

 

14. Valensija 14-20:

Real(A) L
Fener L
Monako(A) L
Zvezda(A) L
Zalgiris(A) L
Virtus W
Barsa(A) L

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Milko Miller said:

Evo jedan scenario koji bi nam bio dovoljan :

 

6. Baskonia 19-15:

7. Efes 19-15:

8. Zvezda 18-16:

11. Partizan 17-17:
 

 

Pakuj :default_coffee:

Edited by NMX
  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...