Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Hoces po tackicama da ti odgovaram?

  • Davidovac nije produzen, jer mu je CSKA ponudio 800 hiljada, a u toku sezone nije hteo da produzi. Da li bi ga bilo ko od vas podpisao za tu sumu? 
  • White je produzen u trenutku kada se mislilo da necemo imati novca za sezonu.
  • Oko Radonjica nije zapelo za 100 hiljada, nego je on otisao za 100 hiljada vise, bez da smo mogli da pariramo(i on je mislio da necemo imati novca).
  • Kalinica nismo mogli da zadrzimo, (i on je mislio da necemo imati novca), ali mozemo da mastamo.
  • Da li si realan za Nedovica?
  • Martin, Holand i Bentil su dovedeni, kako da ti kazem, a da se ne ponovim, dok se mislilo da necemo imati novca.
  • Dovedes Ilica, jer je talentovan domaci igrac, po tvom upisu nismo trebali da ga dovodimo, jer nismo imali trenera?
  • Bentil je doveden i tom trenutku je jos samo Ilic bio na 4. Petruseva su kasnije prebacili na tu poziciju iako je ovde na forumu bio kolektivni harikiri zbog toga.
  • Adams je ovde bio pozdravljen kao vrhunsko resenje, kao i njegovo sklanjanje iz tima. Sada kazes da smo trebali da ga sacekamo jos?
  • Naravno da je Lazicu produzen ugovor, mozda nije trebalo na 2 godine, ali je ipak on kapiten.
  • Raduljica je greska i vracanje nekih starih dugova.
  • Vildozu da nije imao problem sa Baskonijom bi videli samo na slicicama, a onda i Kampaca, posto je on dosao samo zbog Vildoze.
  • Sa Duskom Ivanovicom je sve dogovoreno i pre utakmicom sa Zadrom.
  • Oko zabrane necu. Ima tu svacega.Topic je brljotina. 

Kao sto vidis nije bas sve ,,crno belo", imam malo i do nas 🙂

Inace Micic je protiv Partizana doziveo slicnu povredu kao i Martin, ali su mu rekli da to nije nista i terali ga da igra pod inekcijama. Mozda smo i mi to trebali da uradimo, pa bi ljudi ovde bili zadovoljniji.

 

  • Davidovac - nije produzen u polusezoni kad se je trebao biti produzen. Bilo je reci "da treba jos da se dokaze". 
  • White - nema nikakve logike da produzavas igraca bez strucnog staba osim ako nije bas neki kapitalac, kljucni igrac od prosle sezone ili talenat. 
  • Radonjic - znaci hoces da kazes da nismo mogli da mu garantujemo budzet? Dakle, uprava (cuj mene uprava) je odradila los posao. Kako god okrenes. 
  • Kalinic - sam je negde izjavio da je cekao. Dakle izgubili smo i Radonjica i Kalinica jer nismo na vreme obezvedili ono sto smo obezbedili kasnije. 
  • Nedovic - sta ti tu nije jasno? Da li ima 31 godinu? Da li je potpisan na 3 godine? 
  • Martin, Holland, Bentil - ko ih je doveo?
  • Ilic - trebalo ga je dovesti, i bez strucnog staba, to nije problem. Ali onda posle njega i Petruseva, pa Bentila.
  • Petrusev/Bentil - Petrusev je doveden pre. Petrusev je 4 a moze i na 5. Ako se ne varam u Megi je igrao isto 4 a Simonovic je bio 5.  
  • Adams - da je imao iskusnog trenera verujem da bi se pokazao i ostao. 
  • Lazic - OK, ako je bez povecanja plate, cak bi bilo pozeljno i smanjenje
  • Raduljica - greska kazes? Vracanje cijih dugova? Sta je on imao sa Zvezdom ranije osim sto je igrao protiv nje?
  • Vildoza/Kampaco - ma super je sto sada imamo njih, ali bih radije Kampacove pare (+Holland +Raduljica +...) ulupao u nekog centra koji valja ili kombo 4/5, a da je Adams ostao uz Vildozu. 
  • Dusko Ivanovic - ako je vec dogovoreno pre Zadra zasto nije odmah i preuzeo? Ne razumem. 

Naravno da nije sve crno-belo, ima tu mnogo stvari koje mi ne znamo... ali i dalje ostaje cinjenica da je klub (cuj mene Covic) debelo zabrljao kod mnogih ovih stvari. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

4 hours ago, propolis said:

A u Euroligi nemamo šanse.

 

naravno da imamo, samo treba pobediti svih 8 tekmi 🙂

jaoooooo dusko, samo albu da si dobio i to kuci. samo albu!

da ne spominjem ostale 50-50 tekme.

 

3 hours ago, VISOKOLETAC said:

Hoces po tackicama da ti odgovaram?

  • Davidovac nije produzen, jer mu je CSKA ponudio 800 hiljada, a u toku sezone nije hteo da produzi. Da li bi ga bilo ko od vas podpisao za tu sumu? 

 

sve u svemu nismo imali pare i nismo imali pare. a zasto je tako?

zasto je neko imao odmah i produzio pricu a mi za ostali bez nosioca kaline i radonje?

da ja bi dao dekiju bar 600k+ bonusi i tako ga privoleo.

 

2 hours ago, Devil In My Pants said:

Ali...najjace...ubedljivo!!

 

Nismo ZNALI DA CEMO IMATI PARA....HAHAHA.

 

Daj, vise tog trolovanja i onda bum jos 5/6m+ jer je trebao doci i Polonara..

 

Nismo imali kes 3.3m za tri godine +300k obestecenje.

 

Ispada da su Bentil, Martin, Holand neki skart. Treba im samo videti plate sezonu pre.

 

Davidovac ako ima 800k u CSKA ja cu poljubiti Covica u dupe u prepunom pioniru..

 

a inace mi znamo koliki nam je budzet na pocetku sezone pa je sad kao cudna pirca o tome koliko smo imali para na pocetku sezone, pogotovo ako se zna kako se i mi i komsije finansiramo i ko daje pare.

 

jedni su imali sve na pocetku i zadrzali sve, drugi su ostali bez najtofejnijeg trenera i glavnog igraca i imali bum i pare posle par meseci. to su cinjenice.

 

gde da pogledam za plate njih trojice? 

holand nije imao preko 300k u bursi, lik igra preko leta u portoriku. o cemu pricas?

 

1 hour ago, Sector said:

Davidovac je u EL mediokritet u rangu Dobrića i Mitrovića, ne znam zašto se o njemu piše kao da nas je ubio njegov odlazak. 

 

Te domaće boranije imamo svake sezone za izvoz. 

 

isuse boze. decko je bio vezivno tkivo svih ovih godina, rodjeni pobednik, igrac za velike tekme... igra od 1 do 5, suvo zlato za nas.

 

1 hour ago, Redstar0356 said:

Zato sto ljudi slabo pamte. Davidovac je ovde bio kritivan pa brat bratu, duplo gore nego sad Dobric i Mitrovic. Jedino je u finalima odigrao dobro (kao i uvek) i ustopovao Lideja. Dobric i Davidovac su skroz isti igraci sto se toga tice, u El slabao sa ponekim bljeskom i onda standardno igranje preko mogucnosti u zavrsnici Klk, Krk i Aba. 

 

pa da slabo pamte. covek ima pobednicki mentalitet, igrac za velike tekme, igra sve od 1 do 5, konstantan mismec za protivnika.

valjao bi nam kao suvo zlato.

jedino u finalima? samo ustopovao lideja? 😄

ko je dao dva bacanja sad u 5. mecu ladan kao spricer?

slabo se pamti ovde.

 

njegov odlazak mi je najveca misterija, ne vidim logiku uopste da on hoce da ide a ni da mi necemo da ga zadrzimo, price oko para mi ne piju vodu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, jaka blazic said:

 

 

naravno da imamo, samo treba pobediti svih 8 tekmi 🙂

jaoooooo dusko, samo albu da si dobio i to kuci. samo albu!

da ne spominjem ostale 50-50 tekme.

 

 

sve u svemu nismo imali pare i nismo imali pare. a zasto je tako?

zasto je neko imao odmah i produzio pricu a mi za ostali bez nosioca kaline i radonje?

da ja bi dao dekiju bar 600k+ bonusi i tako ga privoleo.

 

 

a inace mi znamo koliki nam je budzet na pocetku sezone pa je sad kao cudna pirca o tome koliko smo imali para na pocetku sezone, pogotovo ako se zna kako se i mi i komsije finansiramo i ko daje pare.

 

jedni su imali sve na pocetku i zadrzali sve, drugi su ostali bez najtofejnijeg trenera i glavnog igraca i imali bum i pare posle par meseci. to su cinjenice.

 

gde da pogledam za plate njih trojice? 

holand nije imao preko 300k u bursi, lik igra preko leta u portoriku. o cemu pricas?

 

 

isuse boze. decko je bio vezivno tkivo svih ovih godina, rodjeni pobednik, igrac za velike tekme... igra od 1 do 5, suvo zlato za nas.

 

 

pa da slabo pamte. covek ima pobednicki mentalitet, igrac za velike tekme, igra sve od 1 do 5, konstantan mismec za protivnika.

valjao bi nam kao suvo zlato.

jedino u finalima? samo ustopovao lideja? 😄

ko je dao dva bacanja sad u 5. mecu ladan kao spricer?

slabo se pamti ovde.

 

njegov odlazak mi je najveca misterija, ne vidim logiku uopste da on hoce da ide a ni da mi necemo da ga zadrzimo, price oko para mi ne piju vodu.

Lik je igrao u Uniksu 14ppg..Bursa ga preuzela na kraju. 

Link to comment
Share on other sites

https://www.google.com/search?q=kako+se+najlakse+ubiti&oq=kako+se+najlakse+ubiti&aqs=chrome..69i57.4017j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

 

tacno ce nam faliti jedna pobeda.

da je faku igrao nema dileme da bi bili na bar jos 2-3 pobede. 

sve u svemu treba se podsetiti i sudjenja i mirote i milana i prvi put u istoriji el zabrane registrovanja igraca.

i raspada u italiji, +7 u finusu u viljnusu, +9 pred 4/4 u minhenu pa 35 primljenih poena i 11-27 od albe u totalno must win tekmi.

 

jbt tekma sa barsom vec 17., sve sam mislio da je na kraju.

to nam je kljucni mec, ako dobijemo pao sto moramo i tamo idemo na 19 pobeda. mada i protiv pao-a ce biti zajebano, zbog bratskog kluba.

ali kako dobiti u blaugrani gde nikad nismo dobili i jos ce i njima trebati pobeda?

 

dao bi levu nogu i desni bubreg da prodjemo.

volem!

sto bi se reklo... ljubav si mi jedina!

❤️

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...