Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Ne znam da li sam u pravu ali izgleda mi kao da Vildoza nije zadovoljan kada je na dvojci. Ne da on ne voli da igra sa Fakuom, to su drugari...kao da voli da on prenosi loptu, da je on sa loptom....

 

Nije to neki veliki problem. Hteo ne hteo, Faku je mnogo bolji plej. Tako da Luca mora da se prilagodi. Ali kljuc je pas pas pas... paaaaaaaas and penetrate. Dokle god samo zavisimo od suta za tri, pisi propalo. Neverovatno, igrali su pametno dva meseca. Sad igraju debilno. A isti igraci, isti trener.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi nece da razumeju da tesko pa cak i ne treba trio bekova da igra zajedno i tesko ih je ubaciti u 30mpg.

 

Poraz ko poraz je nebitan, za EL je bitno da nosioci ostanu tj dva Argentinca i Petrusev.

 

Resiti se ovih covicevih skupljaca clanarine za pro bono rad.

 

Mi na krilima nemamo kreativnost, da ih sve spojis tu nema jedna asistencija..o spustanje lopte na patos da ne pisem.

 

Takvo krilo i kvalitetan centar treba, mozda i neki snajper za tri..koji ce biti opasna pretnja.

 

Iz istrcavanja retko ko sutne trojku sem Dobrica, sta radi nesretni Holand..sumnjam da je losiji od ostalih krila..o sutu da ne pisem.

 

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Na 1 i 2 je u opticaju 80 minuta, kada se podeli na Argentince i Nedovica to je nesto vise od 25 minuta u idealnom slucaju, sto je sasvim dovoljno. Ne vidim potrebu uopste da sva trojica budu na parketu, a isto tako ne vidim ni potrebu da neko drugi uzima minute na ove dve pozicije (osim u nekim kratkim intervalima gde uvedemo igraca sa klupe da napravi faul). Jednostavno, dvojica od ove trojice moraju uvek da budu na parketu. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Takođe želim da se zahvalim @Don Dusko za ban, zaslužio sam ga, jer sam neopravdano Lesora poredio sa šljamom, u koji se navodno uklopio. Nije čovek znao šta piše na navijačkom transparentu i nije znao koju pesmu peva i da ima pogrdne sadržaje i sasvim je slučajno sapleo Kampaca i nije krenuo da se bije, već su ga gurali ka Vildozi. Kalemegdan u junu se ne vidi, ali to nije zbog tima i Duška, već nakaradne građevine. Čitaću i dalje Vox, ali više ne bih da pišem. Sve najbolje i pozdrav svima!   🔴❤️

 

P.S. Povoljno prodajem The trojka majicu, M veličina, tek kupljena, sa etiketom, još uvek nije osetila draž pobede! 

  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

 

https://www.b92.net/sport/euroleague/vesti.php?yyyy=2023&mm=03&dd=06&nav_id=2298735

 

Na čelu projekta u Dubaiju je Abdulah Al Nabodah, vlasnik košarkaškog kluba Dubai i jedan od najbogatijih ljudi u zemlji, a u njegovo ime dobar deo pregovora vode Dejan Kamenjašević i Đorđe Đoković, brat tenisera Novaka Đokovića, a inicijativa ima podršku šeika Ujedinjenih Arapskih Emirata.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Plant said:

 

https://www.b92.net/sport/euroleague/vesti.php?yyyy=2023&mm=03&dd=06&nav_id=2298735

 

Na čelu projekta u Dubaiju je Abdulah Al Nabodah, vlasnik košarkaškog kluba Dubai i jedan od najbogatijih ljudi u zemlji, a u njegovo ime dobar deo pregovora vode Dejan Kamenjašević i Đorđe Đoković, brat tenisera Novaka Đokovića, a inicijativa ima podršku šeika Ujedinjenih Arapskih Emirata.

 

 

Je li to amor et paz lik ili drugi burazer?

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Gudura said:

Na kladionicama kvota 2,05 na nas, 1,8 na Efes, kome takodje bas treba pobeda. Vise nam veruju nego mi sami sebi😆

Da forumasi prave kvote, moglo bi pravo malo bogatstvo da se zgrne na nasu eventualnu pobedu😎

Lepa dvojka nema sta, eto prilike da se zaradi neki dinar mimo plate.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Plant said:

 

https://www.b92.net/sport/euroleague/vesti.php?yyyy=2023&mm=03&dd=06&nav_id=2298735

 

Na čelu projekta u Dubaiju je Abdulah Al Nabodah, vlasnik košarkaškog kluba Dubai i jedan od najbogatijih ljudi u zemlji, a u njegovo ime dobar deo pregovora vode Dejan Kamenjašević i Đorđe Đoković, brat tenisera Novaka Đokovića, a inicijativa ima podršku šeika Ujedinjenih Arapskih Emirata.

 

 

Haha..pa fine pare, ali tim iz Emirata. Mislim jbte..koja je njihova zelja i razlog ulaska. Kontam da su i u fudbalu trazili.

 

Mozda, ali bar x3 love..ziv nisam kakav bi tim napravili. Bron, Kari, Durent 🙂

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Devil In My Pants said:

Haha..pa fine pare, ali tim iz Emirata. Mislim jbte..koja je njihova zelja i razlog ulaska. Kontam da su i u fudbalu trazili.

 

Mozda, ali bar x3 love..ziv nisam kakav bi tim napravili. Bron, Kari, Durent 🙂

Ako angazuju Radonjica je l` otvaras temu na arapskom? :s_d:

  • Love 1
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav.

Nisam iz Beograda, i planiram prekosutra doći prvi put autom na utakmicu, pa me zanima da li mi kolege iz Bg-a mogu preporučiti neka potencijalna parking mesta u blizini Pionira, nebitno da li se plaća ili ne, bitno samo da mogu da se uparkiram 2-3 sata pre utakmice?

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Kvaratskhelia said:

Ja ne razumijem bitisanje Stefana Markovića na parketu u petorkama sa Kampacom i Nedovićem. On u tim petorkama igra neko krilo i ćoškari. Besmislen je u toj ulozi, jer je šuterski užasan. To malo što donose u odbrani sigurno ne opravdava njegovu veliku minutažu. 

 

ou da, bas juce gledam nesto nedovic i luca kao kombinuju i gledam ko je u dnu ekrana na trojci kad ono markovic. pa to ja ne znam uopste kako to nazvati? 

bukvalno coskari i ne ucestvuje u napadu, mozda promasi koju trojku. 

znaci koristis kamenjara pleja na trojci koji ti tako nicemu ne sluzi, ali nicemu.

i sta ce uopste markovic juce na terenu i u timu kad sad imamo 3 pleja?

bitno je da kuza nema i da je martin opet dobio 6 minuta, a filip opet presedeo pola meca na klupi.

vec sam pisao covek uzima to na -3 ili 6 kad je vec voda u usima i lagano nesto prica sta cemo u napadu, dok jedini spanac vice da imamo samo dva faula. 

pa dogodilo ti se vec tri puta uzastopno, uzmi covece tu tablu i slomi je i izderi se na njih da pokidaju odbranu i da mora da se dobije, da nema zurenja i ispucavanja, da se bude strpljiviji, da se ide na prodor, u reket...

 

a ne igramo spesl xzy i cepaj trojke glasom kao sve je ok.

 

i sve pocinje od odbrane. ono sto je bilo vidljivo i golim okom je potvrdjeno kroz statistuku gde primamo preko 20 poena lagano u 4/4, a u poslednje 3 tekme u el i preko 25. u dve i preko 30. 

to je sramotan podatak za ozbiljnog trenera.

i eto opet juce 22 poena od preskromne cibone i opet gubis mec u 4/4 a da nisi izasao iz bonusa do 10 sec pre kraja. 

 

kad je dusko dosao imali smo taj fajterski i borbeni stav jer smo bili underdogovi i iz takve uloge ulazili u mec. igrala se i puno bolja odbrana.

sta se desilo i zasto je postalo normalno da nas pune a ne izlazimo iz bonusa i zasto nismo vise smireni u napadu meni nije jasno?

kampaco ne moze biti razlog, zato je tu trener valjda.

 

garantujem da bi radonja sa ovim timom kidao, ali kidao i da bi imali laganog dabl-dabl petruseva i korisnog martina i kuza. 

da filip ima minutazu recimo lesora sta mislite kakve bi statse imao?

a ne po 19 minuta, uz dosta hladjenja i zaboravljanja. 

uopste ova kosarka gde nemamo nikakav doprinos unutrasnje linije i to sto se uopste ni ne igra na njih meni se uopste ne svidja.

kod radonje ili duleta se znalo. bre. prvi napad lopta ide na centra i on napada ledima ili se vrti pnr i kraj price. 

ja ne znam da li smo mi juce 5 puta usli u reket.

meni je roster skroz ok, ima disbalansa, nisu bentil, martin ili holand vrhunski igraci ali nisu ni ovoliki raspadi da nemamo nista od njih. 

samo treba ih znati koristiti, i u tome i treba da se pokaze trener a ne da ih sklanja ili uospte ne koristi.

jel tako davno bilo kad je martin zaustavio lesora u areni?

ili kad je kuz bio jedino resenje za tavaresa?

sta se desava sa duskom? 

mi igramo kao da hocemo da izgubimo, pogotovo te 4/4. 

nemoguce je da trener ne vidi da luka ne moze da kontrolise reket i skok i u oba meca sa nemcima oni nas tu ubiju dok martin koga smo toliko cekali gricka nokte na klupi. 

da ne pricam da je kao kaznio martina jer je dozvolio kontru pa je igrao samo 3 mmin protiv albe. po 3 i on i kuz.

ali zato luka je dikembe i oni nas prelome lagano u obe tekme. 

pa to jedino ako hoces da izgubis. 

ja ne vidim sistem, ne vidim unutrasnju igru i postovanje lopte i ekipe + timska odbrana je popustila. ne vidim da dusko ima kontrolu nad ekipom sto je neverovatno. 

pa trebao je lucu posle onih budalastina protiv albe da otera u svlacionicu. 

ili da zabrani ovoliko ispucvanje nedovica pa sad i luce i kampaca. 

 

resenje je jednostavno. svi moraju da ginu u odbrani i to treba da nam bude prioritet, da se prave pametni prekrsaji i igra pametno u odbrani. 

da se nadje unutrasnja igra, aktiviraju kuz i martin, da luka bude opcija kad se ukaze prilika a ne prvi centar, da se skine pritisak sa spoljnje linije, da se manje ispucavamo, da se suzi roster, podele uloge, da nosioci guraju ako treba i 30-35+ minuta. sa kampacom imamo 5 plejeva/komboplejeva.

sta markovic trazi u timu? samo ako se neko povredi, do tad sa raduljicom. dzoni da uskoci kad zatreba, u aba. 

zasto se ne koristi uopste holand? u aba derbiju je bio ok, koliko se secam i u valensiji je imao bine koseve i bio ok. 

realno nismo ga ni probali. 

i bentil moze sigurno bolje od ovoga sto pruza i to u oba pravca. 

 

o petrusevu i minutazi, te neigranju kuza i pre svega martina je sve receno.

 

najveci problem je sto svi mi vidimo da tim moze i mora bolje i da kvaliteta i te kako ima. 

 

inace treba se podsetiti pocetka sezone.

odlazi jako bitan igrac za koga niko ne zna zasto je uopste i otisao i nije bilo logike da ode pogotovo da ode a ne igra el. i niko nema odgovor.

kao ni zasto radonja nije ostao. da ne pominjem da bi u tom slucaju i kalina ostao itd... dakle ekipa je razjebana i morala je biti razjebana jer je tako hteo neko... ko daje pare. 

neko ima najveci budzet i istoriji, a neko pare dobija na pola sezone.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...