Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Imam neki utisak da naša ekipa nije dovoljno karakterno jaka bila da iznese bolje neke utakmice i imamo bolji skor od ovog.

 

Da budem precizniji, mislim da nisu izdržali pritisak kada se to od njih najviše očekivalo i kada je celokupna javnost očekivala pobede. Pričam prvenstveno za utakmice sa Armanijem, Partizanom i Albom kod kuće gde jedini razlog poraza jeste što mi nismo bili na nivou.

 

Možemo dodati i Žalgiris tu kada smo imali pobedu u svojim rukama, ali smo se iste uplašili i odigrali kako jesmo do kraja.

 

Sa druge strane, Olimpijakos i Makabi su primeri kako odigramo utakmicu kada nemaju taj pritisak i kada se ne očekuje previše, ali i tada, u ove utakmice se odlazi na preko 10 poena razlike i staje, prestaje sa igrom po principu kao da čuvamo rezultat i molimo se Bogu da nas ne stignu.

 

Od dolaska Duška me prati ovaj utisak gde su na početku, dok niko ništa nije očekivao, pobeđivali sve, a sada tek kad dobijamo teže utakmice, a one gde svi upisuju pobedu, odigraju slabo i pokleknu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Ivanović: Nema pojačanja, nismo ponavljači da radimo nešto poslednji dan

 

Jbg, ponadao sam se da je ono kumovo bila najava za nekog centra, ali opet cemo mazohisticki izgurati sezonu sa fiba ls centarskom linijom. Bojim se da ce nas ovog puta to skupo kostati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

1 minute ago, fradler said:

 

Jbg, ponadao sam se da je ono kumovo bila najava za nekog centra, ali opet cemo mazohisticki izgurati sezonu sa fiba ls centarskom linijom. Bojim se da ce nas ovog puta to skupo kostati.

Morace Hasan da pocne da secka sto pre.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Za korisnike MTS-a ide vest da će Euroleague i dalje da prate putem linkova, jer je produžen ugovor sa Sport Klubom. 🙃

Eto koristi od pretplate kod oba operatera...mislim za njih...od mojih para...jos od septembra.

Link to comment
Share on other sites

On 2/27/2023 at 12:39 PM, Laki21 said:

 

Ja sam i dalje u šoku šta smo mi igrali čitavo drugo poluvreme. Pogledao sam ponovo, bolje da nisam.

Kolika kurcobolja, kakvo nepoštovanje lopte, kakvo izživljavanje, sviranje kurcu za sitne novce, besmisao u svakom pogledu od strane skoro svakog ko je kročio na teren do Ivanovića na klupi.

 

Vecel i Lamers se doslovno usrali u Mitrovića i to obilato i ništa manje u Bentila (koji će on kurac na 5???????), Petrušev crna rupa u odbrani standardno.

 

Za to vreme Duško šilji patku na Hasanu a JEDINI igrač koji je sposoban da kontroliše reket nakon početna 3 minuta u kojima je bio više no solidan ČITAV JEBENI MEČ PRESEDI NA KLUPI.

 

Za ovakvo vođenje tima uopšte nismo morali da smenjujemo Jovanovića, apsolutno nikakve razlike ne bi bilo.  

Vildoza 1/6+Dobrić 1/7+Nedović 1/9 = Mitrović najgori

Mala Lakijeva skola analize.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, bodo said:

Šta su naši toliki diletanti da nisu znali šta potpisuju kad su pregovarali sa Martinom. Bas neozbiljno ali nije baš da i nismo navikli na ovakvu šprancu. 

Znali su, ima čak i klauzula u ugovoru vezana za duže odsustvo zbog povrede.

Edited by Kankkunen
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kankkunen said:

Znali su, ima čak i klauzula u ugovoru vezana za duže odsustvo zbog povrede.

 

I? Sto ga zadrzasmo? Dobar za svlacionicu?

3 minutes ago, propolis said:

Vidim da ima forumasa koji su blizu unutrašnjih struktura kluba pa ako mogu samo ih podsete da dokumenta za Kampaca ne šalju na ćirilici ☝️☝️

 

Dobar predlog, ipak su to patriote.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kankkunen said:

Ne znam ... mada, nije baš pametno u ovom delu sezone menjati igrača. Izbor je loš, plus moraš platiti obeštećenje ... i još vazda problema.

Ne može sve da se ispravi jbg ... :smiley13:

 

Kako? Pa zar nismo prethodnih sezona zaradjivali prilikom otpuštanja igrača? Kod nas IT-ovaca se kaže “ako koza laže, ne laže log”

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, leki bg said:

Obicno sam bio optimista pred svaku zavrsnicu sezone. Prvi put nisam.

 

Moze biti da sam pod utiskom Albe ili jucerasnjeg defanzivnog perormansa Filipa Petruseva. 

 

Ni boljih fizikalija za obziljnu odbranu nit manjeg talenta i želje za igranje iste.

 

48 minutes ago, Clash said:

Vildoza 1/6+Dobrić 1/7+Nedović 1/9 = Mitrović najgori

Mala Lakijeva skola analize.

 

Halo dječače, govorio sam o odbrani i skoku prvenstveno odnosno kontroli reketa i u tom kontekstu pominjao njega, Hasana i Kuza. Malo koncentracije molim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...