Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 hours ago, Don Dusko said:

Brate ti se ponasas kao da je Filip malo dete...

Msm te konf za stampu nisu bas neko merilo sem sto ode javno.

Kontam da Filip i Dusko pricaju na treninzima i sastancima o esencijalnim stvarima.

Ali vi gledate iz vaseg ugla, pretpostavljam da ste stariji. Ja i Filip smo tu generacija, ja sam 99 a on bese 00. Mi smo takva generacija, ja ga razumem, da mi trener kaze onakve reci posle onakvih mojih partija... Druze, lelemudio bih jos vise. Pogotovo sto hvali Dobrica i ostale

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem odakle optimizam za gostovanje Makabiju.
Nije pad forme proces koji se revitalizuje preko noći pa Nedara u Tel Avivu krene da sipa, Mitrovic zaključa reket a Dobrić probija u desno.
Mi smo bez poena Filipa i uz standardnu jalovost u napadu Lazića i Pefija...prelako štivo za konzumaciju. Nedara šuta bez, Dobrić mozga bez...i sav fokus ide na Vildozu...pa dok ga ne zdrobe.


  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Redstar0356 said:

Ali vi gledate iz vaseg ugla, pretpostavljam da ste stariji. Ja i Filip smo tu generacija, ja sam 99 a on bese 00. Mi smo takva generacija, ja ga razumem, da mi trener kaze onakve reci posle onakvih mojih partija... Druze, lelemudio bih jos vise. Pogotovo sto hvali Dobrica i ostale

 

snowflake 😱

....

šalu nastranu, ne može to da prođe u vrhunskom profesionalnom sportu, tj može isključivo ako si vrhunski a solidno bizona treba da prođe poljima kako bi petrušev to i postao (a usput mu to neće pomoći da postane, naprotiv)

1 hour ago, Drug Crni said:

Ja se bas bojim nekog opakog stradanja u Tel Avivu..tipa -20 (i nesto) :classic_unsure:

 

što kaže nihil, "pošao u dgra tel aviv, dakle pošao da straadaam" :lol_2:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

Ja se bojim Albe. 

 

Jeste da su trenutno jedina gora ekipa od nas u takmičenju ali bićemo pod velikim pritiskom nakon nabijanja u Tel Avivu i petog poraza u nizu. Pitanje kakva će podrška biti, znamo kako to kod nas ide, od euforije do letargije. 

Alba je posle KRK

 

Ako osvojimo bice dobar momentum :classic_biggrin:

 

https://www.maxbetsport.rs/zvezdu-ostetio-jedan-sudija-analiza-profesionalnog-arbitra-za-maxbet-sport-verujem-da-ce-sudijsko-odeljenje-da-reaguje-video-414191/ 

 

Kako je Dusko pizdeo

Ne pamtim ga ovakvog

Edited by srlepajce
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dropkick Murphys said:

Ako uspemo da napravimo čudo i dobijemo Makabi, biću optimista za nastavak EL sezone. Posle ide Alba kući i imamo zicer da dočekamo Kampacov debi sa skorom 12-13, što uopšte ne bi bilo loše i gađamo 13-13 u Minhenu. 

Nije nam loš raspored do kraja. Kući npr. Baskonija, Valensija, Efes, Fener, a na strani Pao, Asvel. Čak imamo mesta i da uglavimo neki kiks, pa da se čupamo protiv Olimpijakosa. 

Znači Makabi je must win, malo finale. Ili smo back in the game ili sve pare u fudbal, gasi ovo sranje. 

 

4 hours ago, Drug Crni said:

Ja se bas bojim nekog opakog stradanja u Tel Avivu..tipa -20 (i nesto) :classic_unsure:

 

Ja se plasim da bi pobeda u Tel Avivu mogla da bude i neka lazna nada. 😄 

 

Ma samo od utakmice do utakmice, svaku na pobedu, nema nam drugog nacina. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...