Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

14 minutes ago, pavijan2 said:

Najveća Ivanovićeva greška je školovanje Petruševa. Jedini visoki sa ofanzivnim doprinosom. Morao ga je dizati kad je bio na vrhuncu. Nikako onako spuštati.

Idemo dalje.

 

 

Ovde se slažem. Ima malo i do karaktera Petruševa, očigledno da su uticale prozivke na njega a i nepoverenje od trenera. Na utakmicama u Podgorici i u Beogradu protiv Olimpije i Partizana ulazio je sa klupe. I to u prve dve utakmice je kasnije ulazio. Shvatio je i večeras Duško da je uzalud insistirao i sa Ivanovićem.

Edited by Volter
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Каква је ово лакрдија од суђења била? Буквално су гребали и ногама и рукама да сачувају Милано на два поседа да случајно не преокренемо у финишу. Илић 2 плус 1 не није онда онај смехотресан фаул на минус 4 Бентила који није ни пипнуо Нејпира. Ово није само забрана Кампацу да игра него насилно избацивање нас док не игра Кампацо из борбе за топ 8.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Karma je kucka... vrati se i ujede te kad se ne nadas.

 

Ne mozes da se guras da ratujes i protiv komsija, i protiv KLS/KSS, i protiv cele EL... jedino smo u primirju sa ABA ligom pa nam i oni vadili dupe iz procepa. Ne mozes da muljas sa papirima a druge prozivas za porez i sta ti ja znam, a onda i pored drakonske kazne ti opet muljas sa Topicem. Produzis White-a na svoju ruku, dovedes Holanda samo zato sto rezi i sto je natrpao komsije (Covic voli da se zaljubljuje u takve igrace), dovedes dunstera da vodi ekipu i das mu Adamsa koji sigurno zna kosarke ali je prvi put krocio na Evropsko kosarkasko tlo. I jos Raduljicu dovedes j-e-b-o-t-e!

 

Drzis konferencije neke, pises saopstenja kad ti se nadigla ona stvar jer je tim zahvaljujuci smislenom treneru i jednim smislenim pojacanjem zalicio na nesto! Pa se onda kurcis sa jos jednim mega pojacanjem kojeg cemo otplacivati godinama (jer pare od Meridiana i od drzave nisi dobio za to nego dizes kredit na osnovu toga). 

 

I onda nemas srece, vrti se lopta, izlazi iz obruca, sudije te poprckuju jer si takav imidz sebi postavio, ne vidi se gazenje linije Mirotica, cista ukradena lopta Bentila kad se lomi sudi se kao njegov faul. Da ne pominjemo sitne stvari na koje i igraci i klupa izgube zivce iako se mozda odluka preokrene (kao onaj aut Petruseva koji nije bio na kraju). 

 

Prosto ne ide to tako. To mozes mozda u Srbiji, ali mozda, prodje ti par puta, a onda i drugi urade to isto. U Evropi to nece da moze. 

 

Ma koji bre upravni i nadzorni odbori, ovo je maslo samo jednog coveka, a vraca mu se preko nase grbace, nasih srca i zivaca i tih momaka i ljudi na terenu i klupi. A on ce da ode kad zagusti i ostavi nas u pre-2011 stanju. Mrs bre!

 

Da se skupi svlacionica, tu je i Facu, i da se uzimaju domace/regionalne titule na suv kvalitet i pozrtvovanje tih momaka, a Evropa neka se sanja i dalje. 

  • Like 7
  • Tuzno 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

Prihvatio bih oberučke ovakvo suđenje do kraja života u zamjenu da Kobra ode iz Zvezde.

 

Pun mi ga je kufer više, aman dosta.

 

Koja je poenta igrati sa ovakvim suđenjem? A i da hoćemo, neće nas EL očigledno. Ovo su otvorene krađe, bar 5 odluka je bilo za zatvor. Počelo je sa nesportskom na Kuzmiću, pa poklonjen faul Nedovića pri šutu Dejvisa, Ilićev koš o tablu uz faul koji ne važi, i sad na -4 poklon faul Nejpiru... Očigledna namera. Ko bi to mogao da prihvati? Nemamo izbora, ali očigledno nas neće EL. Sve više mislim da Kampaco neće ni videti EL...

 

A što se Dobrića tiče, mnogi će promeniti mišljenje kad natrpa neku boraniju. Ja se neću dati više prevariti... Dovoljno je da ga bace na kraj klupe, ali neće se desiti...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sve ok, idemo dalje. U velikom smo padu forme, nadam se malo i planiranom. Ovo je svakako bolje od sramote od pre 2 dana. Jos smo 2 utakmice bez Kampaca, da se porvamo sa Makabijem (Alba kuci se mora dobiti, kako god i s kim god), pa u seriju pobeda.

 

Napred Zvezda, vidimo se u Pioniru u nedelju.

Edited by pantelia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta se i da li se uopste moze nesto uciniti oko sudjenja, ali ovo bas postaje tezak bezobrazluk i definitivno vise nije slucajnost. Kada su nas protiv Zalgirisa 2 bacanja delila do pobede, progutali su pistaljku i pustali rukomet, sada kad mi jurimo rezultat protiv Partizana i Armanija najmanji ili cak nepostojeci kontakt se svira na keca. 

 

Btw, Nedovic nas je prodao u Italiji za sve pare, kad je bilo najvaznije da se pojavi i povuce. Nazalost, luzer ostaje luzer.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Zasluzen poraz, jos jedan u nizu, ostaje do kraja EL da gledam ovaj tim ko krava mrtvo tele.

Ovo sa sudijama definitivno nije slucajnost.

Drago mi je sto je Ilic iskoristio sansu...voleo bih da se Dzoni i Holand ne skidaju vise, i sto pre da se vrati Hasan, naravno i debituje  Kampaco.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Issey said:

 

Koja je poenta igrati sa ovakvim suđenjem? A i da hoćemo, neće nas EL očigledno. Ovo su otvorene krađe, bar 5 odluka je bilo za zatvor. Počelo je sa nesportskom na Kuzmiću, pa poklonjen faul Nedovića pri šutu Dejvisa, Ilićev koš o tablu uz faul koji ne važi, i sad na -4 poklon faul Nejpiru... Očigledna namera. Ko bi to mogao da prihvati? Nemamo izbora, ali očigledno nas neće EL. Sve više mislim da Kampaco neće ni videti EL...

 

A što se Dobrića tiče, mnogi će promeniti mišljenje kad natrpa neku boraniju. Ja se neću dati više prevariti... Dovoljno je da ga bace na kraj klupe, ali neće se desiti...

 

Koja je poenta igranja EL kad ti svake sezone ozbiljne minute uzima domaća boranija poput Dobrića?

Link to comment
Share on other sites

И поред лоше партије, лоше игре, толико скокова битних нисмо покупили и опет смо имали шансу да добијемо али и ту такву какву шансу су нам одузели ови са пиштаљкама по ко зна који пут, значи после сваке овакве уракмице, а било их јњ много, кажем себи да не могу и нећу да гледам овај бесмислени систем од такмичења где богати и утицајни могу како хоће а да ми морамо да ћутимо да би нас јелте пустили да игеамо. Ма марш бре. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pricajte sta hocete ali veci luzer nije igrao u Zvezdi od ovog i ovakvog Nedovica. Rak rana ovogodisnje ekipe i selekcije. Maneken za ogromne pare.

Najverovatnije ovim porazom gubimo svaku sansu u Evroligi, ali sta je tu je, idemo na trofeje u ABA i domacoj ligi.

Nemojte molim vas o sudijama, jesu govna, ali kad sutiras trojke 1/15 i nemas jedan normalan napad nekako mi je degutantno da pricam o sudijama. Inace ovaj Armani je tezak raspad, bukvalno nista nisu odigrali.

Link to comment
Share on other sites

Dobriću Kobro naočarko...daj da te isplatimo koliko koštaš. Ne treba ni tebi ni nama ovo.

Duško školuje Petruševa dve četvrtine...dečko udje i izmisli poene iz ničega, uzme par skoka, izvuče faul za bacanja i nažalost asistira Dobriću - poslednjoj osobi u hali koja je u stanju da pogodi taj presudan šut na tekmi na kojoj su nas sudije pokrale stejtment nivo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, K.Dot said:

Sto se tiče Duška, on valjda zna šta radi i zašto mu ekipa ovako izgleda, neću sigurno ja da ga žalim, ako on sa svojim iskustvom i znanjem dopušta ovakav raspad ko sam ja da se bunim.

Da mu ekipa ovako izgleda?

Pa sta ti ocekujes da jedna ekipa koja ne moze da se bori ni za trofej u Ligi Šampiona uradi protiv Olimpije u Italiji?

Zaboga pa nama ne igra LeBron u ekipi nego ogavni Dobrić i ovi izgovori za košarkaše poput Lazarevića Lazića i ostalih...

Prvi centar nam je do prosle godine bio 3 centar Evrokup ekipe...

 

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Na stranu naš kanal i gluposti, ali ovo je već 4. utakmica koju odluke sudija direktno odlučuju. Barselona, Žalgiris, Partizan i sad Armani. Bila bi još neka da smo bili u egalu i da je trebalo...

 

Baš skupo će nas koštati taj Kampaco... i finansijski a bogami i na terenu...

 

Izaći ću sam...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...