Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Quote

Jasno je da je postojalo veliko interesovanje Crvene zvezde. Svi znaju da imam odličan odnos sa Duškom Ivanovićem i veliko poštovanje prema timu jer oni imaju velike ambicije. To je istorijski klub u evropskoj košarci. Dakle, rado bih otišao tamo. 

Polonara 

 

 

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

bitno je je da se presaberemo i odigramo odbranu koja liči na nešto, te ne dozvolimo neko tamburanje na samom startu; to bi bilo pogubno za naše krhko samopouzdanje i resetovalo bi nas na verziju sa bagom, odnosno vlada jo podešavanja

 

vildoza i nedović nam jesu glavni igrači, ali sad smo upali u zamku, kada i protivnici to priželjkuju/"dopuštaju", da sav teret i umor budu na njima, bez da se drugi previše uključe

 

vildoza za prethodnih 55 min (Vir&Par) 5 asistencija, po jedna na svakih 10 minuta, a od njega sve kreće; nedović 2 asistencija za skoro 40 minuta (po jedna na svakih 20)

 

u prethodne 2 utakmice odnos as/to 27/30

 

to je "katastrofa" i odatle sve polazi

 

nema kolektivne igre, nema sigurnosti u napadu, onda ima nervoze i nedostatka vere/samopouzdanja, a ima i pregršt lakih primljenih poena.. gubi se i koncentracija da se sve gradi iz kvalitetne odbrane..

 

tako da, sutra treba poći od fundamenata 

 

p.s. na tragu toga da nas bivši igrači uvek zakopaju, što opet očekujem od Berona sutra; možda i Bentil pronađe zagubljeno samopoštovanje i samopouzdanje i pokaže bivšem klubu da se i dalje bavi profesijom probacivanja lopte kroz obruč

Edited by medobrundo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, kokodakalo said:

Prosto smo dobro iskautirani, a nemamo dzebane da promenimo oruzje. Nekako nam svake godine nesta fali. Ove godine imamo bekove kao nikad. Vildoza, Nedovic, Facu, pa nam Facu pomaze na treninzima, a na PF/ C pozicijama plac majke bozije. I uvek tako, svake godine iznova i iznova. A nije da se nije imalo ove godine. Adams, Holand, Bentil, Raduljica, mogla su se dovesti dva odlicna igraca za te novce. Sem Adamsa, za kojeg nismo znali sta moze, ostali su dali bas onoliko koliko se i ocekivalo. Jedno veliko nista.

 

zaboravio si whitea, sa kojim smo potpisali novi ugovor na leto i otpustili ga pred dolazak jeseni 😱

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, pavijan2 said:

Gde je i šta radi "moćni Eron Vajt"?

 

pojma nemam ali to ne menja činjenicu da smo morali da mu platimo xy% od svežeg ugovora. gde god da je, verujem da uživa u ničim izazvanom novcu, spusti se do porto montenegro na sočni stejk ili oradu i kaže čovi,

 

giphy.webp

 

 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, uini said:

 

pojma nemam ali to ne menja činjenicu da smo morali da mu platimo xy% od svežeg ugovora. gde god da je, verujem da uživa u ničim izazvanom novcu, spusti se do porto montenegro na sočni stejk ili oradu i kaže čovi,

 

giphy.webp

 

 

 

11 minutes ago, John Terry said:

 

Verovatno zida sesto dete 🙂 

 Otišao je u moćnu Darušafaku.

Sad sam video, juče su pukli stoka razlike kod kuće u Fiba CL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, pavijan2 said:

Jbg imao je +1 opciju.

Znaš da kod nas +1 opcija uvek ide na našu štetu.

 

to se pisalo prošle sezone i početkom leta; onda se ispostavilo da nije imao ugovor i da je potpisan novi.

bar sam tako čitao ovde, bile su njegove izjave na temu, jedino ako je opet neka urota protiv čovketa.

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da ćemo večeras dobro otvoriti utakmicu. Očekujem odmah od starta Markovića zajedno sa Vildozom, Lazićem, Petruševim i Mitrovićem. A možda i Ilić počne utakmicu. Odigrao je dobro protiv Virtusa. Imam osećaj da nećemo imati koristi od njega ove sezone, a voleo bih da me momak demantuje. Svakako bi nam mnogo značilo da još jedan igrač u rotaciji daje svoj doprinos.

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites


Surova stvarnost i ciganska sreća kažu da kasvetnog prvog centra nismo imali od kamerunca Lendrija koji od ,,neću Beograd, ne vole me u Baskoniji, šta mi fali u San Pablu...sada posterizuje omalene korejance.
Nedara i Vildosa će do povratka Martina i njegovog optimuma na parketu biti primorani da većinu napada završavaju istim onim izolacijama kao protiv Partizana, Žalgirisa i Virtusa i to svaki put kada naletimo na tim sa jačom odbranom i pismenim trenerom. Ove dve tekme do debija Kampaca u EL bilo bi nam pametnije da držimo Pefija na nekoj operativnoj minutaži jer ne vidim ni par smislenih minuta za ovakvog Džonija. A takav je i ova EL sezona mu je očigledno pik karijere.
Ako do Bajerna Duško opet razdvoji udarne violine u dve petorke onda se automatski skauting fokusira uglavnom na Petruševa...koga Duško, ako mu ne donese poene pod košem po ulasku, čim napravi dve greške u odbrani, ladi po celu četvrtinu. Ali zato Dobrivoje Kobra.
Armani i Makabi možemo da dobijemo, ovako pročitani i bez poena pomoćnog osoblja, samo ako su spavali do zida.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Wingwalker said:


Surova stvarnost i ciganska sreća kažu da kasvetnog prvog centra nismo imali od kamerunca Lendrija koji od ,,neću Beograd, ne vole me u Baskoniji, šta mi fali u San Pablu...sada posterizuje omalene korejance.
Nedara i Vildosa će do povratka Martina i njegovog optimuma na parketu biti primorani da većinu napada završavaju istim onim izolacijama kao protiv Partizana, Žalgirisa i Virtusa i to svaki put kada naletimo na tim sa jačom odbranom i pismenim trenerom. Ove dve tekme do debija Kampaca u EL bilo bi nam pametnije da držimo Pefija na nekoj operativnoj minutaži jer ne vidim ni par smislenih minuta za ovakvog Džonija. A takav je i ova EL sezona mu je očigledno pik karijere.
Ako do Bajerna Duško opet razdvoji udarne violine u dve petorke onda se automatski skauting fokusira uglavnom na Petruševa...koga Duško, ako mu ne donese poene pod košem po ulasku, čim napravi dve greške u odbrani, ladi po celu četvrtinu. Ali zato Dobrivoje Kobra.
Armani i Makabi možemo da dobijemo, ovako pročitani i bez poena pomoćnog osoblja, samo ako su spavali do zida.
 

Ako je tako Ledej je sjebao Dzoniju karijeru.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, uini said:

 

to se pisalo prošle sezone i početkom leta; onda se ispostavilo da nije imao ugovor i da je potpisan novi.

bar sam tako čitao ovde, bile su njegove izjave na temu, jedino ako je opet neka urota protiv čovketa.

Ne znam.

Kada je dolazio 2021. pisalo je ugovor na 2 godine.

Pa posle 1+1.

Na kraju nije ni imao ugovor.

Teško'e.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...